arrow
profile_image
de_la_magorissima
od 21. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A holky, zjišťuje lékař, zda doopravdy beru antikocepci při předepisování Roaccutane ? Když kožní budu tvrdit, že ji beru a přitom ji neberu, přijde na to? Požadují potvrzení od gynekologa? Antikoncepci brát už nemůžu a ani nechci, ale pleť mám vážně úděsnou, k Roa vzhlížím jako k jediné naději. Znáte některá doktorku nebo doktora, který by Roa předepsal i bez antikoncepce? Já chápu, že se nesmí otěhotnět, ale jako devatenátctiletá studentka, právě nastupující na vš nemám v plánu v nejbližších pěti letech dítě.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na de_la_magorissima: do HA te NIKDO NEMŮŽE NUTIT!! to je tvoje věc! Jinak já nikdy tak těžké akné neměla, ale zase pokud ho nemáš po celých zádecha obličeji, jen takhle na krku, měo by to pomoct. Kup si prve ten dermabion a ber 6 tablet denně. Mě to pomohlo cca při druhé krabičce, ale vyjde to draž no. Vlastně 60 tablet za 180 mas jen na 10 dni a musis to brat min měsíc. Ale stojí to za to! A často měn ten povlak na polštáři.

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na de_la_magorissima: podle me si klidne můžeš nechat vystavit recept a antiko vůbec nakoupit podle me žádné testy nedělají ale to si nejsem jistá. Tedy aby zjistili ze HA beres.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené