arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,

uvažuji o prodloužení vlasů, jen se bojím, že mi to zničí ty mé. Jaké byly vaše vlásky po sundání?

Děkuji za odpovědi.

arrow
profile_image
Sweety
od 6. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já jsem měla prodlužko docela krátce, ale když jsem viděla, kolik vlasů mi vypadlo při sundávání prodlužka, tak se mi chtělo brečet.Opravdu si nedovedu představit, kdybych to měla na hlavě dlouhodobě a chodila to pravidelně posunovat--tak to bych byla brzo asi plešatá...Nehci Tě odradit, určitě záleží na kvalitě vlasů, ty moje jsou jemné a tak jim to moc neprospívalo. Na druhou stranu si myslím, že mít permanentně na hlavě zátěž v podobě prodloužených vlasů- asi to tak úplně bez následků nezůstane.Bude ti to oslabovat vlasové kořínky no a časem by ti třeba mohly vlasy vypadávat...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Sweety: když jsem viděla, kolik vlasů mi vypadlo při sundávání prodlužka,

Vlásky které se denně obnovují-vypadavají drží keratin proto při posunutí pramenů mají ženy pocit ,že jim vypadne moc vlasů (když si to spočítáš denně vypadne člověku 100 vlasů keratin posunuješ cca 90dní tak 100*90 ,kdyby si to Sweety uměla sečíst tak příjde na to ,že o nic navíc nepřišla)
Pokud si vlásky necháš odborně -šetrně prodloužit není problém s kvalitou

Jo ničí. Přesto si vlasy nechávám prodloužit, protože je chci mít dlouhé a takové by mně nikdy nenarostly. Už se to tady někde probíralo...

arrow
profile_image
Sweety
od 6. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji zzuzinna: kdyby si to Sweety uměla sečíst tak příjde na to ,že o nic navíc nepřišla)

No tak tím bych si tak moc jistá nebyla. Jak mi to kadeřnice sundávala, tak jasné že tam byly i vlasy které by vypadly i normálně( kdybych neměla prodlužko), ale taky mně to sundávání tahalo a určitě mi dost vlasů vytrhala...Každého věc, ale já bych do toho už nešla.

Z vlastní zkušenosti musím říct, že ničí. A to může být sebelíp udělané..Zvlášť na jemné vlasy je, dle mého názoru, absolutně nevhodné. I tady na Omlazení je hodně holek, které mají po sundání prodlužka polovinu vlasů ...

Výsledkem té minulé diskuze bylo, že 90% holek říká, že ničí a polovina z nich si stejně nechává prodlužovat. Jen kadeřnice říkají, že neničí. Nejde o to, kolik vlasů skončí po posunutí na zemi, ale kolik jich zůstane na hlavě.

arrow
profile_image
Trebi
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prodlužko logicky vlasy ničit musí, když to zveličím, tak máte na svých vlasových koříncích pověšenou deku = zátěž z cizích pevných vlasů + spoj, které nejsou dimenzované na váš kořínek - zvlášť pokud máte jemné vlasy s omezenou délku jejich růstu.

Pokud najdeš kvalitní kadeřnici, která dělá svou práci velmi dobře, tak ti nehrozí žádná katastrofa. Dále záleží na kvalitě tvých vlasů, na stálosti tvé hormonální hladiny, musíš prostě zvážit, zda jsou tvé vlasy v relativně dobré kondici, aby nějakou tu zátěž navíc zvládly. Nosím prodlužko dva roky a mé vlasy jsou pořád stejné jako před prodlužkem.

arrow
profile_image
kukurukuku7
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

vlasů denně vypadně cca 100 pokud chodíte doplňovat co 3 měsíce to už máte pomalu 1000vlasů a to už snad poznat je když se vlas v keratinu nemá jak uvolnit a vypadnout pryč.....normálně to člověk nevnímá až potom co sundá kadeřnice prodlužko pochopitelně se zděsí ...........a pak má pocit že mu z toho padají vlasy....určitě nedoporučuju na porušené neodborně odbarvené spalené vlasy aspoň chvilku počkat at se vlas může upevnit na odrostlou zdravou část

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

děkuji za rady .
Mám jemnější vlasy, ale zdravé..., takže chápu správně, že na jemné vlásky se prodlužko nedoporučuje ?.

Cituji Pariiisss: takže chápu správně, že na jemné vlásky se prodlužko nedoporučuje ?.

Je prodlužování pro jemné vlasy nebezpečné?
Já mám jemné a celkem zničené od dlouhodobého odbarvování. Prostě je to individuální. Pokud je máš zdravé a najdeš kvalitní kadeřnici, tak bych se toho nebála.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Také jsem měla prodloužené vlasy značkou balmain.Měla jsem 50pramenů.ale budete se divit absolutně to stačí.Mé vlasy jsou v délce asi 30cm a těch 50pramenů bylo 45cm a efekt úžasný.Když mi kadeřnice vlasy sundala,tak moje vlasy to vůbec neodnesly,byly jako před tím prodloužením.Také jsem jednou měla 120pramenů a v životě už bych to neudělala,po sundání jsem měla totálně zničené vlasy a hodně mi prořídly.Musí říci,že já mám vlasy sestřihané a proto mi stačí těch 50pramenů.Před měsícem jsem je nechala sundat a už je dávat nebudu.Používám goldwell a ten mi po sundání vlasů vždy hodně pomohl.

arrow
profile_image
SantaMaria
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám celý život dlouhé vlasy, čili z vlastní zkušenosti nemůžu radit, ale moje dvě kamarádky na prodloužení byly, jedna toho nechala po pár měsících, druhá prodlužuje dosud. Ta, co toho nechala, měla po sundání prodloužených vlasů svoji vlastní hlavu jak oškubaný kuře, a byla z toho strašně dlouho nešťastná. Nevím, jak by to dopadlo u druhé, ale vím, že na té první se to podepsalo opravdu výrazně. A pamatuju si, jak dlouho se s tím chudák vyrovnávala. Já měla jen prodloužené řasy a po sundání mi taky zůstaly oči pro pláč. Mám pocit, že žádná z metod "přilepování něčeho cizího na vlastní materiál", ať už se jedná o řasy, nehty nebo vlasy, není příliš šetrná. Jestli máš jemné a nic moc husté vlasy, asi bych v tom případě byla obzvlášť opatrná.

arrow
profile_image
svetluska
od 7. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No tak já měla rok prodlužko, ikdyž jen zahuštěné vlasy vzadu a musim říct, že opravdu na jemné vlasy je to záhul.Po sundání jsem měla vyrvané lysiny, úplná kola...a v kadeřnici chyba nebyla. Dala mi opravdu jen cca max 50pramenů a ne moc hustých, aby zátěž byla minimální.I délka nebyla nejdelší. Ikdyz mi hustota chybí, nešla bych už do toho.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené