Ahoj, ráda bych na své hlavě vykouzlila zrzavou barvu jakou má Christina Hendricks na obrázku, který přikládám. Zajímaly by mě zejména drogérkové odstíny, které by to aspoň přibližně uměly. Trochu jsem prolezla pár obchodů a nejvíc se mi líbila Garnier Color Naturals 7.4 (pokud ji někdo používáte, prosím o recenzi, na krabičce to vypadá, že i zesvětluje, ale to se mi nezdá). Momentálně mám sice zesvětlené vlasy na blond, ale přírodní mám středně hnědou.
(upozorňuju, že mi nejde o to jak přebarvit blond do zrz - to spíš nechám na kadeřnici, jde mi vyloženě o odstín všeobecně)

arrow
Neprodává v Bazaru

Mango od Loreál, ale to už jsem dlouho nikde neviděla.

Reaguji na VeronikaEma:

Jj, to jsem viděla, stále se snad prodává...já už kdysi do zrz šla, hodila jsem tohle mango na blond a vyšla z toho taková nazrzlá blond...Z toho usuzuju, že moc dobře nechytá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na morrighan: Tak záleží, jak moc máš zničené vlasy a jestli v nich máš ještě pigment, na který by se barva nabalila. Ségra měla taky blond, ale zdravou a tahle barva ji chytla přesně jako na obrázku.

Reaguji na VeronikaEma:
Mám docela suchý a roztřepený konečky (ale není to žádná katastrofa). Já nejsem odborník, tak nevím, jak to funguje, já právě myslela, že zesvětlovače pigmenty nežerou, že to dělají odbarvovače.

Jinak, asi bych se bála to hodit na tu světlou blond, spíš nejdřív trochu ztmavit třeba na tmavou blond a pak tu zrzavou.

arrow
profile_image
whitelily
od 26. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi to vyzní stupidně, ale nejsou zesvětlovače a odbarvovače náhodou jedno a totéž? Jinan podobnou barvu má Syoss.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na morrighan: Zesvětlovče a odbarvovače budou fungovat na stejným principu. Pigment vyžerou z vlasů a tudíž je zesvětlí. Barva je naopak obalí. Pokud máš blond, tak odbarvovat nebo nabarvovat nemusíš a tahle barva chytne akorát.

Reaguji na VeronikaEma:
Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli tvoje sestra dodržovala postup barvení nebo to třeba nechala krátce atd. ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na morrighan: Ona dodržuje tyhle věci, takže jestli se pohybují kolem 30 minut, tak to tam nenechala nijak extra dlouho ani krátce.

Reaguji na VeronikaEma:

Děkuju, asi to zkusím

a co henna, dělá mi úplně stejný odstín...

Reaguji na Lisa:
henna takle chytá i na středně hnědé vlasy?

Reaguji na morrighan: No určitě, na blond by byla už moc svítivá, ale se světle hnědými vlasy bys měla vykouzlit stejný odstín jako má Christina. Navíc je to trvalejší než barva, chemická barva se po 14 dnech hned vymyje.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lisa: Barva se nevymyje po 14 dnech, pokud je permanentní. Jen malinko zesvětlá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lisa: A navíc slečně píše, že má zesvětlené vlasy. Na chemii se henna nedoporučuje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené