Reaguji na VeronikaEma:
to určitě bych nedávala na zesvětlené vlasy...spíš když tedy přestanu odbarvovat, tak třeba na odrosty? Já osobně moc henně nevěřím. Máma ji používá a vůbec jí to nechytá.

arrow
Neprodává v Bazaru

S hennou také nemám dobré zkušenosti, skoro nechytá a je hned pryč.Navíc se nesmí kombinovat s chemickými barvami, jak už bylo řečeno. Zkus mrknout i do Avonu, tam mají také dva odstíny zrz (měděné) a chytala mi hezky (měla jsem tu světlejší).

arrow
profile_image
Cassipeia
od 29. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Henna je fajn, jen to chce trochu trpělivosti, sama ji používám už dlouho.
Špatně chytají nekvalitní značky a může být taky chyba v aplikaci. Třeba ta co mají v DM je naprosto příšerná, ale za tu cenu se není co divit.

A na zesvětlené vlasy se nedoporučuje, protože henna pak chytne hodně sytě a když barvíš tmavým odstínem, kde je přidané indigo tak to může jít do zelena.

Ale vlasy jsou po ní krasné a pevné, já za sebe bych do chemie už nešla.
Já mám od přírody takovou tu klasickou miší barvu,ani blond ani hnědou a zrzavá henne color mě barví dobře

arrow
profile_image
adelka32
od 20. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cassipeia:
Ja požívám od Garnier Color Naturals 7.4 a barvicku mam po 3tydnech bez lesku a zesvetlenou.Přemyšlím nad Hennou,ale bojim se, že mi na to nechytne a pokud by nechytla tak by asi byl problem dostat garnier znovu na vlasy...můžete mi prosim poradit jako hennu si dáváte a nebo jaké jsou zrzave odstíny od henny.Děkuji

Jenom ještě taková technická. Obarvila jsem se tou L'Oréal Mango a chytlo to moc hezky, jen se to tedy brzo vymývá a začíná trošičku prosvítat blond. Chtěla jsem se zeptat, na dobarvování kořínků asi budu pořád potřebovat dvě krabičky? Vlasy mám dlouhé skoro do pasu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené