arrow
profile_image
freulein
od 23. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já právě používala white pear. Je fakt, že je dražší než white smile, ale vybělil mi zuby perfektně. Také jsem měla trochu žlutější sklovinu a nebyla jsem si jistá, jestli mi ji něco vybělí, ale povedlo se. O white smile jsem slyšela už na hodně diskuzích a hodně lidí tam psalo, že jsou to vyhozené peníze, že to prý vůbec nepomohlo. Naproti tomu o white pearlu skoro všichni pějí chválu. Takže nevím, asi bych na tvém místě neriskovala a šla radši do white pearl. Zuby byly trochu citlivější, ale po vysazení se to časem srovnalo a jsou v pohodě.

arrow
profile_image
sněhurka111
od 17. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nebyla jste některá na bělení zubů metodou New White Smile?

no holky nakonec jsem zkoušela fakt naprosto všechno....bělící zubní pasty, pudry, white smile s modrým světlem i white pearl ale jediný co mi pomohlo byly pásky Crest - použila jsem professional effect a fakt viditelně zesvětlali...White pearl a White smile uplně na nic, nedá se vydržet doba, po kterou je nutné aplikaci gelu dodržet, protože velké formy evokují slintání tak moc, že gel slinami rozředíte a 3/4 spolknete nebo vyplyvnete, když se to budete bát polknout..

Crest pásky jsou strašně pohodlné, dá se s nimi mluvit i pít brčkem, peroxid se mi do úst neuvolňuje a bylo by velmi snadné vydržet je mít i třeba hodinu,ale dle návodu stačí půl hoďka....sice jsou těžko sehnatelné a o dost dražší,ale efekt stojí za to, vidět to bylo už po druhém pásku...koupím si další balení, abych dobělila, prý je barvu třeba nechat ustálit a dobělit případně opakovaně po určitém časovém odstupu...

takže jsem ráda, že jsem díky tomuto produktu zjistila, že rozhodně nemám nevybělitelné zuby jak jsem si po všech těch pokusech myslela

arrow
profile_image
Dixina
od 8. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Fashion victim: Mně tohle nevyhovovalo. Ale to může být i tím, že mám citlivý zuby. Nejlepší výsledky jsem asi zaznamenala s bělícím kartáčkem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené