Mora je výborná, její styl se mi až na vyjímky líbí.
Ale jinak mě ty české bloggerky moc neberou..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kajess:
Tak nelze porovnávat styl Mory a Teruny se Sandrou. Mora chodí (většinou) oblékaná normálně a hezky nic extravagantního zatímco Teruna a Sandra nosí podle mě nehezké vytahané hadry. Tak ono je to vidět i na vzhledu,že Mora o sebe dbá a chce se líbit. Ale ať si nosí co chtěj, když se jim to líbí

Cituji Nikoletka2: Ale ať si nosí co chtěj, když se jim to líbí

A není to jedno? Hodně lidí se ohání netolerancí v česku, ale podívejte se na tuto diskuzi. Jedny kritizujete blogerskej styl, že je takovej a makovej, bezdomovec, po babičce, druhé zase "pipkovský" styl ála bundička a kozačky ve slimkách.
Nebrala bych to oblíkání tak vážně, stejně ať se člověk obleče jakkoli, bude součástí většího či menšího stáda, i blogger styl je tak trošku stádo - dříve oxfordky,nyní vysoké podpatky a JC wedges, dříve sovy, nyní srnečci, galaxy motivy, obří galaxy gems....no víte co myslím...
Já nemám nic proti ničemu, ale po té, co vidím v této diskuzi se ani nedivím, že někdy holky blogerky dostávají tak ošklivý komentáře

arrow
profile_image
Kajmanka
od 15. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak tak prohlížím ty blogy, už dlouho přemýšlím o nadkolekách, k nějaký rozevlátý sukýnce nebo šatům... Jedny by mi měli už za pár dní přijít domů z ebay. Rozhodně bych si je vzala s balerýnkama, ale myslíte že to může být hezký i do nějakých botek na podpatku? Většinu mám ale s otevřenou špičkou, tak nevím nevím...

Nečetla jsem to tu celý, ale chtěla bych říct, že my v ČR jsme v tomhle opravdu takový upozaděný, nebo netolerantní, nevím, jak jinak to říct. Každý rok jezdím do Londýna a to je prostě jiná. Co se týče oblékání, má to tam úplně jiné grády, je to pro mě taková osvěžující změna, tam si každý chodí, jak chce, holky si klidně na nákupy s kámoškama vezmou šaty, které pro nás jsou jak ples, hezky to zkombinuje se svetříkem, bundičkou, nadkolenkama nebo tak a neřeší, jestli se to hodí, nebo ne. Kolikrát si s holkama řekneme, jak je to super, ale oblíct se tak tady u nás, notabene u nás v zapadákově, tak by všem snad vypadli oči a ještě ty řeči k tomu, co by byli.

Reaguji na Kajmanka:
Myslím, že nadkolenky můžou ještě vypadat dobře, když se to hezky zkombinuje....určitě lepší než ponožky klasické délky..

arrow
profile_image
Sonia
od 20. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, blogy sleduji už nějaký ten rok. takové (podle mě) "extrémy" se mi moc nelíbí, ale moje oblíbenkyně je http://www.comeovertothedarksidewehavecandy.com/ . Je to klasické moderní a sexy oblékání, které se tomu mému trochu podobá, tak sem chodím pro inspiraci, třeba se to některé z Vás bude taky líbit...jinak ta Mora je moje krevní skupina, tak děkuji za link Jo a tahle ženská je dokonalá, líbí se mi hrozně moc: http://www.ostyleblog.com/
A tahle krásná: http://nettenestea.com/ Ještě jedna: http://cupcakesandcashmere.com/
Jo a taky přidám blogerskou ikonu http://www.stylescrapbook.com/

Možná se Vám budou líbit...

arrow
profile_image
doubleshot
od 19. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Módní výstřelky mi nevadí, ale vadí mi, když holky (i návrháři) nevědí co by a strašně aktivně se dělají ošklivé. Podle mně by mělo být měřítko - dělá ze mně to oblečení hezčí ženu, nebo ne? Protože ženy často chtějí být za každou cenu jiné a zajímavé, ale zapomenou být u toho i hezké a ženské. Fakt nemám jistotu v tom, kvůli komu se ženy oblékají - jestli kvůli mužům, nebo jiným ženám, jak pravil klasik. Pokud kvůli jiným ženám, tak mi to smrdí, protože je to proti přírodě a poukazuje to na mindrák. Pokud kvůli tomu, aby se líbily mužům, tak je to OK, v souladu s přírodou a zdravým sebevědomím. Jenže nechápu, proč se potom ty ženské tak hyzdí. Ta slečna bloggerka na obrázku v titulním přízpěvku dle mého udělala všechno proto, aby se udělala nepřitažlivější a co nejméně sexy. Neforemný, usedlý svetr pleti nelichotící barvy po babičce pro žádného chlapa sexy nebude, protože mu funguje i nějaké podvědomí, pro které babičky sexy nejsou. Tenký pásek na svetr jí zneformení postavu (nemluvě o tom, že fakt postrádá smysl) a ponožky v lodičkách kromě toho, že jsou nepraktické, ošklivé a nevkusné (huhu, už vidím, jak metrosexuálové začnou nosit ponožky v sandálách - holky, nedělejme chlapům to, co nechceme, aby nám dělali oni) tak ZKRACUJÍ NOHY, by mně zajímalo, která žena stojí o to, aby její nohy vypadaly kratší. A tuším měla čelenku, ve které vypadá, jakoby měla bolení hlavy (haha, muži podvědomě vybírají zdravé ženy, takže signál - ruky pryč ode mně, dostaneš nemoc smrtelnou pro muže- rýmičku).

Ano, ještě měkdo řekne, že se obléká kvůli sobě, to je pravda - kvůli svým příjemným pocitům z toho, jak působí na jiné, muže nebo ženy, takže přece jen kvůli jiným.

Blogy mě baví, jsou vtipné, někdy inspirativní. Sama si občas něco netradičního dovolím a to je mi pak skutečně jedno, co si o mě okolí myslí. Jelikož prototyp ženy - rifle, tričko, bunda, tenisky, kabela na rameni, igelitka v ruce, praktický krátký sestřih s odrostlým melírem (vetšina české ženské populace) - mi nebude diktovat, jak se správně oblékat.

arrow
profile_image
Teesa
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě to tady přijde, že chce každý dokázat, že je vlastně lepší, vkusnější, než bloggerky. Zároveň jim jaksi ale závidí tu odvahu, jít se svou kůži na trh. Tak se tu budou vzájemně plácat po ramenou a utvrzovat v tom, že většina bloggerek - hlavně českých, v nich totiž leží ta největší konkurence, že? - jsou strašidla a že "my tady" jsme lepší a vkusnější a já nevím co.
Jinak je tahle diskuze na nic, jelikož co člověk, to názor a vkus, a k pádnému výsledku se to stejně nikdy nedobere, jak již na první stránce pravila mishka 999.
Osobně se mi většina blogů líbí, ale konkétní uvádět nebudu, jelikož bych vážně nerada, aby dané slečny pak jen kvůli tomu, že jsem je tu zmínila, někdo kritizoval na jejich blogu, jelikož nespadají do škatulky nudné šedi.

arrow
profile_image
doubleshot
od 19. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě jednou jsem se podívala na tu slečnu bloggerku, a musím se omluvit, šátek kolem hlavy jí opravdu sluší, beru zpět to bolení hlavy, dívala jsem se předtím jen letmo. Ale zato jsem tam objevila další věci, které jinak krásnou holku hyzdí.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Teesa: Zároveň jim jaksi ale závidí

No jo, opět jsme u závisti, ta je totiž univerzálním vysvětlením každé kritiky Není možné, že to někteří lidé kritizují, protože se jim to prostě nelíbí? Odkdy kritika=závist? Ony ty holčiny musely počítat s negativními ohlasy, když se rozhodly dát svoje výtvory na net.

Cituji Teesa: Jinak je tahle diskuze na nic, jelikož co člověk, to názor a vkus, a k pádnému výsledku se to stejně nikdy nedobere

Totéž by se dalo říct a polovině diskuzí na omlazení

arrow
profile_image
doubleshot
od 19. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Michele: Jelikož prototyp ženy - rifle, tričko, bunda, tenisky, kabela na rameni, igelitka v ruce, praktický krátký sestřih s odrostlým melírem (vetšina české ženské populace) - mi nebude diktovat, jak se správně oblékat

Zní to, jako kdybys byla přesvědčena, že mluvíš o prototypu diskutérky Omlazení... v tomto bych si s tebou dovolila nesouhlasit, myslím, že tady jsou ženy, co o sebe pečují a sledují trendy.

Taky si nemyslím, že těm holkám někdo závidí. Prostě se to někomu nelíbí. Tak, jak mají bloggerky právo na názor a odvahu, mají právo na názor a odvahu i ti ostatní, není fér je za to peskovat. Kdo jde s kůží na trh, musí počítat i s negativními reakcemi. Řekla bych, že u některých bloggerek jde zrovna o to vzbudit reakce (jakékoli), tak nechápu, proč je nadáváno těm, kdo reagují, když přesně to se od nich očekává. Pokud mi vadí, že na mně někdo ukazuje prstem svíjí se v křeších, tak ať si takové věci na sebe nedávám. Pokud mi to nevadí, tak si můžu obléct naruby střevo a je mi putna, co si o mně ostatní povídají. Předpokládám, že většina odvážných "módních tvůrkyň" takto přemýšlí, tak si myslím, že není nutné je tak vehementně bránit, ony o to asi moc nestojí. Já mám dojem, že tady moc nejde o obranu bleggerek, jako o obranu svého vlastního vkusu, který se projevuje ztotožněním se s nějakým konkrétním modelem / bloggerkou. Ale prosím, ať se to potom nazývá pravým jménem, a nevydává za obžalobu všech zaprděných, omezených, netolerarntích a nemoderních žen.

Ale většina blogů, na které byly tady odkazy, jsou pro mně třeba dost fádní a nezajímavé. Třeba opěvovaná ikona Mora mi přijde jako typická představitelka stáda, bez originality, soudě alespoň podle toho, na co jsem natrefila, moc jsem v tom nelistovala.Je moc hezká, upravená, tip ťop holka, ale že by mi přišla něčím výjimečná nebo zajímavá, co by stálo za focení... nevím nevím. Originalitu a neotřelost si představuji jiank. Ale jak říkám, nekritizuji ji, vypadá hezky, ale třeba trčící korzet z (jinak krásně střiženého, ano) trička mi nepřijde jako úžasně originání kreace, spiš trochu bezradnost a zoufalství, toto tady je přece pořád, bez přestávky, už od baroka. Bezradnost a zoufalství proto, že prvoplánové útočení na mužskou první signální soustavu je jejím projevem. To dokáže každá pohledná holka, nejlépe bez oblečení . Oceňuji ženy, které umí útočit na první signální soustavu rafinovaně, nenápadně, tedy ne levně. To funguje na chlapy lépe, než výše zmiňované, ale právě toto chce originalitu a odvahu, ne dělat to, co dělají všechny ostatní samičky.

Reaguji na doubleshot: souhlas

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené