Smazat

"Milenec" - "nemilenec"

Problém s "milencem"...........jak se nezbláznit. Aneb když se Vám dostane do hlavy něco co tam nemá být, a vy si nemůžete pomoct.....................

Zdravím všechny dámy,
mám docela problém, a potřebovala bych radu někoho nezůčastněného. Před několika měsíci jsem si našla milence, tedy on spíše mě........sama jsem o ničem takovém před tím neuvažovala, jsem zadaná, ale jsou zde vážné problémy. Takže to bylo silnější, a nechala jsem se pobláznit. Zezačátku šlo pouze o tělesné uspokojení, pohlazení........ Postupem času jsme se více poznali....a u mě začalo přibívat pocitu, že něco cítím.........což je špatně. Začala jsem žárlit, on je nezadaný, tak trochu nevázaný, rád se baví....... Nastala chvilková odmlka ve scházení se, i jsem na rovinu napsala, že to asi ukončíme. On nechce, i když v určitých chvilkách mi to připadalo že nemá zájem dál v něčem pokračovat, vždy jsem ale byla ujištěna že ano, chce pokračovat. Během našich schůzek a povídání jsme se dostali i k sexuální minulosti.......což jeho je velice barvitá, až se tomu chvilkama nechce zcela věřit......vím každý chlap si velice rád přidá. Býváme v kontaktu každý den ale na dálku, pak příjde chvilka že se třeba dva dny neozve, a já šílím od žárlivosti........někdy mám pocit že on je takový chlap pro všechny ženy, který je umocněn vyprávěním o jeho minulosti. Když se narovinu zeptám, jsem ujištěna že jsem jediná, další není........byl se bavit s kamarády apod. Má časově a fyzicky náročné zaměstnání........takže někdy je problém se vidět........připadám si že neustále já něco loudím.... Také se stalo, že jsem ho jednou ukecala na schůzku, když byl unaven a on na férovku selhal........měla jsem pocit že už ho nepřitahuju apod. Od té doby se chce scházet jen když má volněji, že si pamatuje jak to dopadlo. Jenže ta frekvence schůzek je teď čím dál tím menší, a mě příjde že musí zákonitě mít ještě několik dalších.....asi jsem paranoidní.....také si musel poslechnout několik mojich výstupů na toto téma.......byla jsem vždy ujištěna že to rozhodně není pravda, že je unaven......v práci toho moc, i nějaká nemoc se tam vyskytla. Je fakt že poslední dobou je komunikace opravdu každodenní, z jeho strany začínající.....není o sexu. Řekl mi na rovinu, že on na vztahy není........pak přišli na řadu city........nejdříve že jsem si to měla ujasnit na začátku když mi to nejde bez toho.......že mě má rád.......a nic víc.......že určité věci tam jsou ale nechce je řešit, nazývat, ani se v tom pitvat......prostě v pohodě, tak jak to je. Potom zde bylo samozdřejmě několik opileckých vyznání lásky, ale tomu se nedá věřit. Já už jsem niní nezadaná.......ještě se tedy řeší praktické věci......chci na rovinu říct že vztah jsem neukončila kvůli milenci ale kvůli sobě, ale to je na dlouhé povídání. Ráda bych aby mi někdo napsal, co by si o jeho jednání myslel, je to dobrý herec, a nebo mluví pravdu........
 
arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chtěla jsem napsat hned po pár řádcích čtení, že na prvním místě by mělo být vyřešit nefungující vztah, ale to jsi nakonec udělala, takže to nejzásadnější už máš za sebou. No, a za druhé... ne. Nejsi paranodiní, když si myslíš, že má i další ženský, protože na 99 % má a každé z nich vykládá, že je jediná na světě. Sám si našel zadanou ženskou (protože ta obvykle není takovým nebezpečním, jako nezadaná), dlouho se neozve, nebo se vymlouvá na zaměstnání, na nemoc, city do toho netahá a na rovinu říká, že nechce vztah a ještě k tomu ti povykládal o své sexuální minulosti (ať už je to pravda nebo ne, on každopádně chtěl, aby sis o něm myslela, že je kanec, ne spořádáný slušňák). Jaké další důkazy bys chtěla... Jenomže, za zlé mu to mít nesmíš. Věděla jsi od začátku, jak to je, a nic ti nikdy nesliboval (teda aspoň nic takového nepíšeš). Šla jsi do takového "vztahu" dobrovolně. To, že taková milenecká výpomoc povětšinou bývá právě pro ženskou destruktivní, ti ani postupem času nedošlo, nebo jsi to možná pak ani vidět už nechtěla v zaslepené touze a víře, že tentokrát to určitě bude jiné, že jsi jistě jeho osudová, která ho změní a podobné nesmyslné nápady... ale to už tak prostě na tom světě chodí.

Pokud si vážíš seba sama a víš, že ty jsi z vás dvou jediná, kdo je do toho zainteresovaný i srdcem (nicméně z rozšířeného okruhu dalších dejme tomu 5 žen jistě nebudeš jediná), pak by bylo pro tvoje duševní zdraví nejlepší napsat sms, že je konec, a už se nikdy nesetkat.

Nebo můžeš masochisticky vyčkávat (rok, dva, pět), zda se chopí příležitosti a bude s tebou jakožto nezadanou dámou v rozkvětu chtít navázat regulérní vztah (a pak se snažit sama sobě namluvit, že už jsi jediná a že je to napořád).

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Souhlasím s vilima. Kdyby se do tebe vážně zamiloval, tak pro to něco udělá, ale mu se hodilo být se zadanou. Vždyť ti to přece sám řekl, že na vztahy není, tak proč to přecházíš? Prostě ti ve vztahu, kde ti něco chybělo dodal, co jsi potřebovala. Jenže ty jsi ženská a ženské mají problém držet si vztahy jen na sex. Stalo se to už milionkrát a teď jsi v tom i ty. Zbav se své citové závislosti a hledej jinde Tohle není určitě "ten pravý"

arrow
profile_image
Alegraa
od 21. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuji za upřímnou odpověď. S náročným zaměstnáním je to pravda, vím jak to u nich ve firmě funguje a chodí, nechci napsat jak to vím.......... Je pravda, že nikdy nic nesliboval................v opilosti to ano, sám od sebe.....ale to jsou pouze kecy. S tím nesetkáním to bude bohužel složité, nemůžeme se vyhnout nekontaktu v každodenním životě.

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Alegraa: S tím nesetkáním to bude bohužel složité, nemůžeme se vyhnout nekontaktu v každodenním životě.

Ani to nemusí být vyloženě na škodu... když se budeš setkávat s "ohrožením" tváří v tvář, postupně tě to zocelí

arrow
profile_image
Alegraa
od 21. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuji za podporu budu to muset radikálně ukončit.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cože !? Barvitě ti líčí svou sexuální minulost, abys viděla, jak je žádoucí a jaký je o něj zájem ? Za chlapa mluví činy, ne slova - a ty nejsi jeho kámoš od piva, aby se před tebou chvástal svými postelovými historkami. Není o co stát, ani co obdivovat, řekla bych.

arrow
profile_image
mandragora
od 8. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zažila jsem něco podobného a má rada je, pryč od něj, co nejrychleji, dokud můžeš a ještě tě to nesemlelo úplně. Nikdy tě nebude milovat, možná je i toho citu neschopen, má rád jen sám sebe a ty mu jen zadarmo poskytuješ služby, za které by jinde musel třeba i zaplatit (svou přítelkyni někam zvát anebo si ve veřejném domě zaplatit společnici). A ještě ho rozmazluješ svou pozorností, kterou Ti neopětuje, sobec. A že to přepočítávám na peníze, nedělají dnešní muži snad totéž? Má dáti - dal jde dnešním zlatokopům líp než kdejakým zlatokopkám.

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky to už napsaly. Nebyla jsi spokojená ve vztahu, tak jsi to hledala někde jinde a o svém milenci sis udělala určité iluze, navíc mu sama nevěříš, tak by ten vztah ani nefungoval. Určitě brzy potkáš někoho jiného

arrow
profile_image
NEWTIME
od 11. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si myslím, že by ses měla více soustředit na to, co sama chceš a vybrat si, jestli si chceš ubližovat, nebo dokázat potlačit city a pokračovat s milencem dál. Píšeš, že jsi k němu začala něco cítit a že je to špatně. Špatně proč? Pro Tebe, pro něj, nebo pro to, že si to myslíš. Prostě se tolik nehodnoť a nesuď se. To, že z mileneckého vztahu vyplynou city, především ze strany ženy, je absolutně přirozené a stává se to často. To muže dokážou tyhle záležitosti více rozlišovat, ale žena ze sebe povětšinou vydá víc, než by bylo záhodno. Podle mě by ses teď měla soustředit na to, že jsi po rozchodu, zraněná a jestli si chceš dobrovolně ubližovat dál (s milencem) kvůli neopětovaným citům. Víš, mě ty jeho projevy moc důvěryhodné nepřijdou, očividně Tě má opravdu jen na sex, ale na tom jste Váš vztah očividně stavěli, tak se nemůžeš divit. Všechno rozhodnutí je jen na Tobě....

 

Váš příspěvek

"Milenec" - "nemilenec"

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené