Smazat

Manžel mě zbil

Ahoj holky,
včera mě manžel po vzájemným nesmyslným pošťuchování zbil nebo spíš fyzicky napadl, nebylo to nic extrémního, spíš jen pár ran. Stalo se to poprvé a jsem z toho v šoku, nechci to nikde po rodině nebo kamarádech vykládat, ale potřebuju se někde svěřit. Zajímaly by mě vaše názory nebo třeba i zkušenosti, jestli se vám to už stalo, jaká je pravděpodobnost, že se to bude opakovat... Samozřejmě vnitřně vím, že je to špatně a že hodně z vás by navrhovalo rozchod, ale je tu někdo takový, kde jste to doma překonali? Napadla mě manželská poradna nebo tak něco, asi jsem blázen, ale nechci o něho přijít, protože jinak máme pěknej vztah už skoro 7 let, z toho 2 roky jako manželé. Vím, že to byl zkrat, ale je mi z toho smutno a bojím se, co bude dál.
Děkuju za všechny příspěvky.
 
arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Okamžitě od něj! Já vím, že se to lehce řekne, ale zdrhla bych dokud je ještě čas. Mě můj bývalý zmlátil až když jsme spolu nechodili, protože jsem si chtěla vzít svoje věci, takže Tě až moc chápu. Hodně štěstíčka!!

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

A co tomu předcházelo?

Už se to někdy stalo? Vyhrožoval ti někdy? Byl už někdy náznak, že by ve vyhrocený situaci tohle udělal? Jak se choval po tom, co tohle provedl?

Cituji Adriana4: včera mě manžel po vzájemným nesmyslným pošťuchování zbil nebo spíš fyzicky napadl,

Kdyby ti přišel na to, že se taháš se třema chlapama najednou, že jsi mu ukradla peníze a děláš z něj vola, tak možná ( možná! ) pochopím, že mu ruply nervy. Ale takhle? Není omluva pro zmlácení ženský. Prostě není.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já neřikám, že občas nemůže někomu ujet ruka i ženský jsou občas mrchy na ránu, ale zbít?

Cituji Adriana4: že hodně z vás by navrhovalo rozchod, ale je tu někdo takový, kde jste to doma překonali?

Hm...Ty co to chtěj překonávat nakonec končej jako ty ženský, který jejich chlapi mlátěj a nechtěj od těch chlapů odejít, protože to chtěj ''překonat''. To si pak za to můžou samy, že jsou tak blbý. Nechápu jak tě může vůbec napadat náká poradna a chtít to dál řešit já bych ho poslala do pr*le hned.

Cituji Adriana4: Napadla mě manželská poradna

On by tam s tebou šel? Probírat to, že tě seřezal?

arrow
profile_image
Adriana4
od 26. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

darig
To je to nejhorší, že vlastně nic zásadního, žádná velká hádka. Jen takový přetlačování o ničem. Věřím, že pro spoustu lidí nepochopitelný, ale já jsem rapl, když mi rupne v bedně. To víš, stalo se to pozdě večer, když jsme oba přišli z práce. Když to napíšu přesně, tak v nějakým amoku, kdo do koho strčil dřív.

arrow
profile_image
The Criminalist
od 30. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adriana4: Ahoj Je mi to moc líto, co se ti stalo. Ale psát, že to nebylo nic extrémního, jen pár ran...No zvedlo mě to ze židle! Promiň, ale tohle si k tobě nesmí nikdo dovolit! Ani "manžel"... Nenech to zajít tak daleko, aby se to stalo rutinní záležitostí. Zažila jsem něco podobného, ne fyzického rázu, ale psychického a v mém případě se to jen stupňovalo...A neomlouvej jej, že mu ruply nervy. Tohle se prostě nedělá...Přeju pevné nervy a hodně odvahy

arrow
profile_image
Adriana4
od 26. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Freius
ne, nestalo se to nikdy. Víš, co je na tom nejhorší, že on ten rozchod navrhoval, že byly překročený určitý meze.... však víš, co myslím. No šel by do poradny a přiznal to, co už, když se stalo. Když mu to došlo, to bylo pořád, že je to neomluvitelný....atd. Mrzí ho to jako prase, ale já se s tím nějak nedokážu poprat.

arrow
profile_image
Adriana4
od 26. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

redmary
Ono je to hrozně těžký, když se to člověku stane.... Taky mám takový řeči, coby kdyby - nevěra, facky, atd. Jak bych se určitě zachovala, když jde o někoho jinýho.... Nic proti tobě

Být tebou, tak si s ním o tom dnes zkusím promluvit, až budete oba mít chladnou hlavu. Kdyby se během diskuze nějak rozohňoval atd. tak bych asi pochopila, že by mu to nebylo líto udělat to znova. Já už od prvního vztahu který jsem měla v pubertě vím, že v případě, že by mě chlap praštil, tak mu dám sbohem. Párkrát jsem na vlastní oči viděla chlapi v amoku, jak se nebáli nařezat ženské, to je podle mě největší srabárna. Zkus si s ním tedy aspoň promluvit. Hm?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Adriana4: Je to zvláštní, že to udělal jen tak, nějak si to nedovedu představit. A co po tom? Omluvy, výčitky, mlčení? Co je podle tebe jen pár ran, obličej, zadek..?Hádali jste se a o co v té hádce vlastně šlo? Je manžel cholerik? Jak se k tomu teď staví on? Každému můžou rupnout nervy, ale záleží, jestli je to v mezích, jak to cítíš ty. Tím neomlouvám domácí násilí, jen bych nerada házela všechny do jednoho pytle.

Cituji Adriana4: nechci to nikde po rodině nebo kamarádech vykládat,

V tomhle bych zaujala jiný postoj, snažila bych se to řešit s maminkou, to je pro mě nejbližší člověk a škola života dělá hodně, čili její zkušenosti a rady se mi už párkrát dosti hodily. Kamarádkám bych se ale také nesvěřovala.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Manželskou poradnu si neumím představit. Tedy neumím si představit, že by tam šel s tebou a nechal si od nějakýho poradce vyčítat to, že takhle se k ženám nechoval. Záleží na tom, proč tě zbil a jakým způsobem - facka, rána pěstí, nebo?
Člověku můžou rupnout nervy, to jo, ale měl by zpytovat svědomí a hned se ti omluvit, snažit se o to, aby se to už nikdy neopakovalo.

 

Téma Manžel mě zbil je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené