Smazat

"Vražda" velkého černého chlupatého pavouka

Ahoj holky, třeba si budete myslet, že jsem padlá na hlavu, ale dneska jsem v rámci velkého úklidu rozmontovala postel a viděla jsem tam obrovského hnusného pavouka, no byl velký asi jako pětikoruna. Trpím arachnofobií, takže jsem dostala obrovský hysterický záchvat a než jsem se vzpamatovala, zalezl za čelo postele (ještě ke všemu na polovině, kde spím já!). Potřebuju ho nějak zabít, bojím se totiž, že vyleze druhou stranou, která vede volně do prostoru. Bohužel mám rozbitý vysavač, tak ho nemůžu vysát. Jak zabíjíte tyhle hnusy vy, popřípadě jak mám udělat to, aby aspoň nevylezl nebo jsem na něj přinejmenším nemyslela? Mám pocit, že se zblázním a přítel přijde až večer...Zatím se bojím stoupnout i na podlahu. . jinak klidně piště i co vy a pavouci, potřebuju trochu povzbudit, že nejsem blázen sama
 
1. . .6789101112. . .13
arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Pomohla ti trochu debata o tom,že nejsi jediná,kdo má odpor k pavoukům?

jo, pomohla, vím že v tom nejsem sama Snad to taky natrénuju a budu je schopná je zabít a ne jen tupě zírat a ječet

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji raduzkaaa: á takhle nemusím slimáky, představa těch malých, tlustých, pohyblivých hov..ek, no potěš

chápu, kamarádka se štítí šneků, kdysi sem ji jednoho malého ukázala a málem bylo po ní. Od té doby ji šneky radši odklízím z cesty, aby se mi někde nesložila. No a slimáci jsou fakt nechutní

arrow
profile_image
Miasofia
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ježiš tohle je boží diskuze...
Tolik jsem se už dlouho nezasmála
Já mám z pavouků taky hrůzu, jen při ťukání toho slova na klávesnici mám husí kůži..
Můj problém je, že je nedokážu zabít. Bojím se jich tak moc, že radši uteču
Jednou mi lezl po zdi fakt luxusní exemplář, byla už tma a měla jsem rozsvícenou lampičku a ta ho ozařovala, takže vypadal v tom přítmí jak monstrum z amerických scifi. Jsem myslela, že mě šlehne... Naštěstí byl manžel doma, tak ho zlikvidoval sám.. Vůbec nevím co bych dělala...
A takové ty blbé poznámky typu:je to živý tvor... naprosto nez komentáře, kdo nezažil strach z pavouků, tak nepochopí

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Nevím, zda se to tu někdo ptal,ale čeho se na pavoucích tak štítíte??
Třeba u potkanů vím, že lidem vadí ten jejich ocas.
Ale u pavouků mě nic nenapadá.

Jsem z vesnice a vždycky jsme měli po baráku sekáče, někdy křižáka - ten mě jednou nějak kousnul či co.
Já je tedy nevraždím - říká se, že nosí štěstí. Ale když vysavám a narazím na nějakého, tak holt vysavač je po ruce.

Teď by se mi tedy pavouk hodil. Much je letos nějak moc a nedají pokoj, mucholapky jsou už plný a pavouci nikde. Aspoň, že kočky je chytají

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Jinak, mě vadí žižaly. Dřív mi to nevadilo, chodili jsme na pstruhy a tam byli potřeba. Ale velký dešťovky.
Kolikrát se mi zdál sen, že po mě lezou a je jich kvanta. No a pak jsem se na Prima Cool koukala na Faktor strachu, kde v nich leželi, dělali z nich šťavu a pak pili, nabírali je pusou a konec - hnus fialovej.

arrow
profile_image
sokara
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím, je to skvělá diskuze a nejraději bych ji dala celou přečíst mému manželovi, aby pochopil, co se ve mě odehrává, když vidím pavouka. Já když na něj narazím, tak se mi kroutí prsty u nohou, svírá žaludek,mozek vypíná, začnu se klepat a nabírat do breku. A jak to máte vy?
Já se jich tak bojím, že je nedokážu ani zabít. A k tomu vysavači - osobní zkušenost - jednou jsem ho na chatě vyluxovala a pak šla sáček vysypat. No a kdo nevyskočil, živý a zdravý pavouk, takže od té doby vysavač ne, ale musím sehnat někoho k fyzické likvidaci. A taky se bojím, že se mi může objevit autě.

arrow
profile_image
Miasofia
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tyweee: Jinak, mě vadí žižaly

a nám vadí pavouci, jednoduché ne?

Cituji tyweee: čeho se na pavoucích tak štítíte?

jsou hnusní, škaredí, nohatí, okatí, chlupatí, prostě fuj fuj

Cituji sokara: A taky se bojím, že se mi může objevit autě.

ježis tak to já taky, obávám se, že kdyby na mě nějaký vylezl a zrovna bych řídila, že bych byla schopná se kvůli němu i vybourat, já obecně nesnášim jakýkoliv větší hmyz, jednou nám do auta vlítlo takový to obrovský konský hovado, tak musel manžel okamřitě zastavit a zlikvidovat, protože s tim já cestovat nehodlám, fuj......a taky se bojim velkých brouků, chroustů, švábů a všech těhle hnusů, strašný, mám husinu jen to píšu, jednou se mi stalo, že se mi do vlasů zamotal obrovský brouk kovařík a nemohla jsem ho vymotat, málem jsem u toho umřela, nebo sršni, máme asi někde blízko baráku hnízdo a fuj, to jsou nálety, to začnu ječet a zdrhám, já prostě hmyz nesnášim, nemůžu si pomoct. Vadí mi jak je to velký,ty očička, nožičky, prostě všechno, naopak třeba šneci, žížaly, žáby, myši, hadi a pod. mi nevadí vůbec. Jo a ještě mě napadá, že jsou strašný pakobylky, sarančata a velký luční kobylky, jednou mi vlítlo obrovský zelený saranče do obýváku, tak jsem musela nahnat kočku,aby to ulovila, jinak nevim, co bych dělala.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Miasofia
Hele, já se slušně ptala, ať mi to někdo vysvětli, co vadí vám na pavoucích. Nic jiného v tom nebylo. Prostě jsem se chtěla zeptat, co vás na jejich těle odpuzuje.
Nikomu jsem se nesmála a ani nic, prostě když mě něco zajíma, tak jsem se zeptala.
Tak si laskavě ponech tu svou odpověď tohoto typu.

Děkuju

OT: Doufám, že ta peršanka, cos tu minulý rok nabízela, tak se má dobře. Jsem si na ní vzpoměla, jak asi dopadla.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Holky, pls, může mi odpovědět někdo, kdo mi to opravdu umí objektivně říct, co vám na tom vadí?
Jak jsem psala víše, mě to jen zajíma a nikomu se tu nesměju.
Každý má to svý, co nemusí a taky by se mi nelíbilo, kdyby se mi někdo smál.

Mě spíš zajíma, jak taková fobie vznikne - že vás pavouk kousl, či něco jiného. Anebo jste ho prostě jednoho dne jako malý viděli a od tý doby se vám z nich dělá zle. Takhle to myslím.

děkuju za odpoveď

tyweee
Fobie je asi daná,jsou mi hnusní odjakživa co si pamatuju.
Vadí mi na pavoukovi asi všechno,je černej,rychle leze a na pohled je hnusnej.

tyweee

Mně pavouci nevadí, ale osobně mám fóbii z žab a třeba muchomůrek. Když vidím nějakou červenou muchomůrku v lese, začne mi bušit srdce a třesu se. Musím je obcházet. Jednou se mi stalo, že jsem se ocitla v blízkosti muchomůrky, málem mě trefilo (muchomůrka byla tak půl metru ode mne). A není to strach z jedovatosti, to ne, spíše se jich příšerně štítím.

A nevím, co mi na žábách nebo na muchomůrkách vadí, nepovažuji je za nic ošklivého nebo ohrožujícího, ale prostě se jich štítím a mám z nich fóbií. Proto si myslím, že mnohdy ani děvčata tady z diskuse nemohou přesně definovat co jim na pavoucích vadí, PROČ jim vadí.

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tyweee: Holky, pls, může mi odpovědět někdo, kdo mi to opravdu umí objektivně říct, co vám na tom vadí?

já je prostě nenávidím, dřív jsem z nich měla jenom strach, jak jsou hnusní, černí, chlupatí atd, ale stejně jsem je nedokázala ani zabít. Pak na mě jeden skočil a bylo vymalováno. Teď jsem z nich vyloženě hysterická, omdlívám, ječím, utíkám atd.

Jinak holky fakt děkuju, hodně mi to pomohlo Evidentně nejsem šílená hrůzou z pavouků jenom já

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jo a jinak trpím ještě coulrofobií-panická hrůza z klaunů. Hodně lidí se tomu směje, ale já prostě neprojdu ani okolo cirkusu, natož vejít dovnitř. Několikrát se mi stalo, že se ve filmu neočekávaně objevil klaun a já jsem sebou třískla. Přítelovi to přijde úsměvné, ale je to děs a hnus

marbee

Tak klaunům se taky vyhýbám, přijde mi na nich něco děsivého, ale možná to bude i tím, že jsem v nerozumně nízkém věku (asi ve 12ti, brala jsem si je bez dovolení z knihovny rodičů) četla od Stephena Kinga To a A s klauny přišly slzy (Johannes Mario Simmel).

1. . .6789101112. . .13
 

Váš příspěvek

"Vražda" velkého černého chlupatého pavouka

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené