Smazat

Alkohol

Všechny zdravím, Jsem alkoholička. Nyní přestávám pít a docházím na léčení. Nikdo to na mně (v práci ani jinde) nepoznal. Určitě přestanu, ale nyní napíšu gró problému.

Všechny zdravím, Jsem alkoholička. Nyní přestávám pít a docházím na léčení. Nikdo to na mně (v práci ani jinde) nepoznal. Určitě přestanu, ale nyní napíšu gró problému. Nevím, jak dál žít a čím naplnit život. Byl jste někdo v takové situaci?
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Určitě bych se koukla nejdřív kolem sebe, co by mě bavilo dělat. V čem bych mohla být dobrá sama pro sebe ne jen na krátkou dobu. Stanovila bych si cíl, kterého bych se snažila pomalu, ale jistě dosáhnout.. například sport. Úžasná věc, která ti očistí jak duši, tak fyzickou stránku těla. Držím palce.

arrow
profile_image
Sněhurka2
od 24. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Čím naplnit život? Já jakožto milovnice zvířat vím,že pokud mám v hlavě nějaký ********* hledám zvířata. Hlavně teda koně a psy. Ti dokáží zázraky.

arrow
profile_image
Nicoffee
od 10. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle Ti nikdo neporadí, kromě léčení bych Ti doporučila docházet na skupiny anonymních alkoholiků do Bohnic, jde o to, že alkoholismus není nemoc, která se dá vyléčit, i když budeš abstinovat, budeš se každý den prát s tím démonem a v této skupině budeš mít podporu lidí, kteří si prochází tím stejným a to dlouhodobě. Jinak bych si ale našla co nejkvalinějšího terapeuta. Nejsem odborník, ale vidím kolem sebe, že lidé, kteří pijou, pijou z bolesti, jsou nešťastní, mají nenaplněný život, proto mají tendenci pít, aby jim bylo alespoň na chvilku líp. Nemyslím si proto, že klíč je v tom - co máš dělat za koníček, ale to, abys si zahojila své rány z minulosti a naplnila svůj život radostí, ne ho nějak na sílu zaplňovala nějakými aktivitami, aby jsi nemyslela na alkohol, to není řešení, jen bludný kruh, který ti nevydrží dlouho. Protože se to nestane ze dne na den, udělej si chvilku na sebe se sebou, řekni si, co jsi vždy chtěla dělat/zkusit. Třeba dodělat školu, pracovat v jiném oboru, vydělávat tolik peněz, cestovat, tancovat, naučit se fotit, mít psa...to je fuk a jdi za tím. Zkoušej nové věci. Já s alkoholem nemám problémy, ale myslím, že když člověk trpí obrovskou bolestí, tak má tendence si vyhledávat utišující věci/látky/aktivity, aby tu bolest zmírnil a tohle znám. Na takovou prvotní intervenci opravdu funguje mít plný program, něco dělat, unavit se, jít za kamarádama. Čas Ti bude ubíhat rychleji a budeš mít i zážitky. Nebude tam ten prostorpro přemýšlení nad svou bolestí a myšlenkou na to, že jí musíš zahnat. V dnešní době lidi neumí přijímat "negativní" pocity, internet je plný toho, co dělat, když se nudíš nebo jsi smutná. Nech ten pocit přijít, prožij ho naplno, jestli se bojíš, že to nezvládneš, požádnej o asistenci kamarádku, která ti nedovolí se napít a bude tam s tebou jako opora a ptej se sama sebe jednoduše proč/jak, např. jak mi teď je? je mi smutno...proč je mi smutno? protože... co s tím můžu udělat, aby mi bylo líp? Ale apeluju na Tebe, psala jsi, že máš problém s akoholem, je to závislost, obrať se na odborníka, který tě nasměruje a podpoří v těch nejslabších cvhílích, kdy si nedokážeš být sama oporou. Držím Ti pěsti, mám ve svém akolí jednoho abstinenta a vidím, že to jde.

arrow
profile_image
Chamarika
od 4. 7. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Navštivte jinou zem, nejlépe Asii. Naučte se meditaci nebo yoze. Navštivte buddhistický, hinduistický chrám či hnutí pro vědomí Krišny (Hare Krišna). A naučte se z tohoto čerpat pozitivní energii. Na vlastní kůži jsem poznala, jak se takoví lidé baví a užívají si života bez alkoholu.

 

Váš příspěvek

Alkohol

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené