arrow
profile_image
nikkk777
od 9. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, po 3 měsících užívání píšu recenzi na Bonadeu.

Počáteční obtíže?
Byly. Co se týče psychiky, byla jsem najednou hrozně náladová, hysterická. Postupným užíváním tyto komplikace odezněly. Bolesti hlavy další jiné bolesti jsem po užívání nezaznamenala. Co mě ovšem štvalo bylo počáteční špinění, u mě trvalo celý měsíc. Naštěstí, po měsíci bylo vše opět jak má být. Proto se špinění nelekejte, tělo si na antikoncepci musí prostě zvyknout.

Tloustnutí?
Nezaznamenala jsem žádný větší vliv Bonadey na ztloustnutí. Tloustnutí připisuji období vánoc a zkouškovému období .

Doporučila bych?
Ano, Je to moje první antikoncepce a po 3 měsících užívání jsem s ní zatím naprosto spokojená.

arrow
profile_image
zuzzanka.k
od 16. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Lucka.P:
Ahoj, Bonadeu užívám již druhý měsíc a první menstruace byla velice slabá a krátká, ale druhá je již v normálu.

arrow
profile_image
mino
od 24. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj na Bonadeu jsem přešla z Minervy. Doktorka mi ji změnila kvuli toho že jsem ji už brala dlouho tak ať si na ni tělo nezvykne tak moc že by už neučinkovala tak jak by měla. Beru už čtvrte plato a s menstruaci jsem ze zacatku taky měla problem jinak mam šilene bolesti když to dostanu a menstruace trva tyden a pak ješte par dni špinění. Posledni dobou se mi změnila nálada skoro pořád ji mám špatnou a naštve mě pomalu i špatně pověšený ručník ( já byt na místě mého přítele tak se už dávno kopnu do zadku ) a taky jsem přestala mit chuť na sex takže popravdě s ní nejsem vůbec spokojená

arrow
profile_image
Janulinek
od 23. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojte holky, prosím o vysvětlení. Dobírám HA Minervy stím že chci začít užívat HA Bonadea. Nejsem si tedkom jistá jak začít.Plato Minervy jsem tedkom začla brát (4 prášek) Nemůžu si tedkom nějak uvědomit jestli mi doktor říkal, že mám dobrat tento týden a udělat pauzu a začít s Bonadeou nebo myslel dobrat celé plato Minervy, udělat pauzu a začít s Bonadeou.
Děkuji za odpověď

arrow
profile_image
Mallory Knox
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Janulinek:
Na tvém místě bych zavolala gynekologovi.

P.S. Co je to "tedkom"?

arrow
profile_image
MoonSun
od 25. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky, myslím, že účinky antikoncepcí jsou různé a hlavně individuální.
Já přešla z Minervy na Bonadeu. Před Minervou jsem měla Minisiston.
Ale nečekala jsem opravdu tak silné hormonální změny.
Bonadea po celé 3měsíce tabletek zhoršená pleť, ale tak, jak jsem ji neměla ani v pubertě a jak s tím chceš zápasit, když denně zase beru Bonadeu.
Obrovské bolesti před a při menstruaci 2 dny jsem se nemohla hýbat a byla jsem 4 dny na brufenech ,abych to vydržela - opět nikdy jsem bolesti při menstruaci neměla!
Špinění mnohem dříve před menstruací. Návaly, pocity na omdlení, mrazivé pocení.
Po 3 měsících, kdy mi přijde už fakt divné, že se to stále neupravilo jsem šla na gyndu. Gynekoložka mi řekla, že to je normální. Měla jsem sto chutí ji vynadat! Jak normální? Normální ,že přicházím o 3 měsíce života? protože moje tělo bylo tak rozhozené, že jsem jen přežívala? Dala mi teda Belaru, protože Minervu mi už nedoporučuje, prý je u ní možný výskyt nějakých mutací, ale moc jsem tomu nerozuměla.
Teď mám doma Bellaru, ale nejraději bych měla zpátky Minervu nebo Minisiston, po těch mi nebylo nic.
Bonadeu už v životě nechci vidět!

arrow
profile_image
Janulinek
od 23. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mallory Knox

'Tedkom' jako v tuto chvíli

arrow
profile_image
MoonSun
od 25. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Další poznatek po dalším platíčku bez menstruace. Dnes začnám papat jinou antikoncepci, tak uvidíme...

arrow
profile_image
Meganka
od 21. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dnešním dnem vysazuji Bonadeu .. jsem v půlce třetího plátíčka a nežádoucí účinky, které mi způsobila? Pocit dechové tísně, knedlík v krku, závratě a mdloby.
Už nepolknu další tabletku ... A menstruaci, jsem téměř nedostávala, což si myslím, že rozhodně není dobře.
Takže takové jsou mé zkušenosti s touto HA.

arrow
profile_image
terinka000
od 19. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taktéž se připojuji, nic horšího jsem zatím nezažila brnění nohou, rukou, zátylku, pocity na zvracení, pocit že každou chilkou omdlím, ztrácím koordinaci..toto se mi vždy děje při druhém, třeřím až pátém prášku z každého platíčka a pak pohoda... Končím s ní, už jsem to dvakrát neustála a fakt to se mnou švila...Z gyndy mám potvrzeno - že nevylučují že to způsobila bonadea - fuj už nikdy víc !!

Tak holky, moc jste mě nepotěšily.. Bonadeu už mám doma a už jen čekám na menstruaci.. Uvidíme, jak bude působit na mě.
Byla jsem 3 roky bez antiko, pak se mi obejvovalo hodně cyst na vaječníku, tak mi doktorka předepsala tuto, že má výborný vliv na sliznici. Ale beztak to bude jen reklama, Bonadea je nová antikoncepce

arrow
profile_image
Smilinggirl
od 17. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Cobinna: Nazdárek všem
Pokud jde o první tři měsíce s Bonadeou, tak jsem byla naprosto spokojená )) Problém byl ovšem v tom, že jsem měla 4 měsíce kašel a nic nezabíralo... na měsíc jsem vysadila kvůli všemožným testům a kašel ustal. Myslela jsem, že zabraly léky a začala ji znovu užívat. Ovšem problémy jsou zpět... Máte někdo podobný problém? (zhoršení alergie)

Zajímavé.. Bonadeu užívám cca měsíc a také jsem si všimla, že mě pořed něco dráždí ke kašli, rozhodně by mě nenapadlo, že by to mělo spojitost a antiko..
Jsem zvědava co mi na to řekne, gynekoložka.. ale hlavně, já už nechci měnit
úplně nejraši bych byla BEZ, ale to mi bohužel nedoporučuje

arrow
profile_image
Denusea
od 7. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Asi už 3 roky užívám antikoncepsi a chtěla bych přestat na nějakou dobu rok a možná i dý užívát prášky..ale chci se zeptat jestli kdybych zase po roce začala užívat antinkoncepci jestli bych nejak hodne pribrala nebo ne?.. děkuji

arrow
profile_image
Ivettík
od 30. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
chtěla bych se prosím zeptat zda můžu mít pohlavní styk bez ochrany, pokud jsem přešla z antikoncepce Mirelle na Bonadea. Mirelle jsem brala 2 roky a bez přestávky navázala Bonadea, kterou beru pouze týden. Zajímá mě její účinnost.
Předem moc děkuji za odpověď.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené