1. . .34567
arrow
profile_image
Kristalka
od 6. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já brala 5 let Chloe, přibrala jsem po tom asi 7 kg, ale měla jsem nádhernou pleť i vlasy. Menstruace byla slabá a bolesti zcela zmizely. Ale kvůli zákazu Chloe jsem dostala předepsanou Bonadeu. Beru ji teprve 2 týdny, ale celé 2 týdny mě trápí hodně nafouklé břicho jako při menstruaci a pobolívá mě podbříšek. Začala jsem silněji špinit i pleť se mi zhoršila.Chci se jenom zeptat jestli má někdo podobný problém s tím břichem ? Je to hodně nepříjemné.

arrow
profile_image
Kristalka
od 6. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Nicky77:

Mě doktorka řekla, ať ji začnu brát při poslední pilulce.. Ať nezapomenu, tak možná jo, protože antina se má začít brát prvním dnem menstruace.

arrow
profile_image
Freshina
od 26. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přecházela jsem z HA Vreya na Bonadeu a uplně v pohodě, žádné nežádoucí účinky.

arrow
profile_image
Pettulka69
od 20. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím slečny a dámy,
brala jsem 5 let Vreyu a teď mám na výběr Clormetin nebo Bonadeu. Z diskuzí na internetu ohledně Bonadey je tam dost přípěvků, ale většina je negativních. U Clormetin je tam taky pár negativních komentářů, ale více je tam těch pozitivních Vím, že na každého HA působí jinak, ale chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s oběma HA a mohly by jste je porovnat nebo jestli jste třeba některá nebrala Vreyu a pak buď Bonadeu nebo Clormetin.
Děkuji za názory a rady.
S přáním krásného dne Petra.

arrow
profile_image
Pettulka69
od 20. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Freshina:
Takže žádná změna a ani žádné nepříjemné překvapení?

arrow
profile_image
Adka94
od 11. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Pettulka69:

Ahoj, já brala HA Chloe 5 let a před necelými 2 měsíci mi doktorka předepsala HA bonadea a musím říct, že spokojená nejsem ! 1 menstruace byla stejná jako všechny ostatní, ale bonadeu mi předepsala doktorka kvůli akné a kvůli tomu, že chloe je prej moc silná, ale mě se akné zhoršilo, špiním se ( už vím proč, díky vašim příspěvkům v tématu milé dámy a ženy ) mám změněné nálady, zvracím a je mi neustále špatně. Připisovala jsem to těhotenství, ale po přečtení ostatních názorů musím uznat, že BONADEU vysadím a vrátím se na Chloe nehledě na to že s Chloe jsem neměla žádné potíže a vše bylo v normálu !

arrow
profile_image
Jimin
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, absolvovala jsem první měsíc s antikoncepcí Bonadea /přechod po cca 6ti letech ze Stodette/. Všechno bez problémů, žádné tloustnutí, žádné negativní příznaky, a menstruace pouze jeden den. Takže za mě v pohodě.

arrow
profile_image
vampira
od 11. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Když to tady čtu jsem docela vyšokovaná, beru Vreyu a po dobrání mám Bondaneu, HA beru vkuse, jen si dělám dvakrát za rok pauzu, menstruaci mám silnou, bolesti ani nemluvím, na sex už nemám chuť tak dva roky. Tak nevím jak to bude s těma dalšíma HA, si asi po nich hodím mašlu, jestli to bude ještě horší.

arrow
profile_image
Monickka
od 25. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky. V polovině ledna jsem začala brát Bonadeu a před tím jsem měla Mistru (odlétala jsem do ciziny a neměli Mistru, tak jsem si koupila Bonadeu, ujišťovali mě že má stejné složení). Teď po několika měsících jsem ztloustla na břichu, denně sportuji, takže na nohách se to neprojevilo, ale trápí mě nafouklé břicho a mám furt hlad. Nikdy jsem s jídlem neměla problém, vždycky jsem doslova žrala co jsem chtěla a byla jsem stále hubeňour a teď se to změnilo. Naštěstí už budu v cizině jen měsíc, takže to nějak přežiji a pak se zase vrátím k Mistře.
Chtěla bych se zeptat zda je tu někdo s podobným problémem?
Děkuji )

arrow
profile_image
Terinkav
od 31. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Monickka: Mě ji napsala doktorka asi před rokem, místo Dienille. Po měsíci jsem začala mít migrény, bolela mě hlava třeba dva dny v kuse, ibalgin nepomáhal. Pak asi po dvou měsících jsem dokonce musela odejít ze školy a doma jsem jen lehla, úplně jsem se klepala, bylo mi na zvracení a bolela mě hlava. Dokonce jsem za tak krátkou dobu i přibrala. Začala jsem i špinit, takže jsem se vrátila k Dienille.

arrow
profile_image
B.a.r.č.a.
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já přecházím po dobrání Vrey za měsíc na Bonadeu, tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá. Většina, kdo měl Vreu, píše, že Bonadea v pohodě, tak uvidíme bylo mi řečeno, že by se po ní nemělo nabírat, nemělo by to snižovat chuť na sex a měla by být i na pleť, tak jsem teda zvědavá! s Vreyou jsem poměrně spokojená, na pleť mi ted přijde, že nepůsobí, ale taky mi přijde, že po ní nemůžu moc zhubnout, tak jsem chtěla změnu...

arrow
profile_image
R.e.n.a.
od 1. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky, za jak dlouho po vysazení vám bylo OK?? Já to dnes vysadila. Je mi po nich dost špatně. Brala jsem je měsíc. Z dalšího platíčka 7 prášků, ale už to nedávám. V noci jsem se budila, nevěděla jsem, jestli mám jít zvracet.... Měla jsem to na doporučení doktorky. Mají stejné složení jako Jeanine, který jsem brala několik let a vše v pohodě. Bonadea je sice podstatně levnější, ale mě teda nesedla, takže s ní končím a vracím se ke své původní HA.
Díky za odpověď. Pa Rena

arrow
profile_image
LuckaCink
od 20. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky.Přešla jsem z HA Vreya po 4 letech užívání na Bonadeu a jsem nešťastná.Beru jí přibližně rok a asi po druhém platíčku to začalo.Nejdříve jsem měla problém s okem,který podle očního doktora mohl i nemusel být z HA.Dále jsem také špinila během braní HA ,třeba i celý měsíc,přičemž občas se to projevilo až po pohlavním styku.Při sedmidenní pauze potom strašně bolelo břicho a o hlavě ani nemluvě.Plus ještě k tomu špinění se dostavilo velice nepříjemné pálení ,které vygradovalo v silné pálení a až v bolest.Což je i podle paní doktorky kvůli HA,ale ještě jsem to s ní zkusila.Na pálení,svědění a bolest jsem dostala krém,který pomáhal jen z počátku.A na krvácení jsem dostala prášky Norethisteronu,který zastavuje krvácení a brala jsem ho po celé tři týdny spolu s HA,takže jsem nekrvácela.Takže jsem měla dva měsíce klid.Píšu sem teď,protože uvažuju o tom,že ji ihned vysadím jelikož se mi opět dostavilo zmíněné pálení a také slabé krvácení a to ,prosím pěkně,během prvního týdne platíčka!Jen mám strach,co na vysazení řekne moje tělo, přecejen HA beru již pět let:(Někdo,kdo by mi poradil?:(Mockrát děkuji za každý názor.

arrow
profile_image
R.e.n.a.
od 1. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na LuckaCink:

Ahoj Lucko,
můj příspěvek je z 3. 7. - R.e.n.a. Já vysadila prášky (je to asi 20 dní), neberu teď nic. Je mi pořád špatně od žaludku, ale už ne tolik, trochu se to zlepšilo. Bolí mě ale v podbříšku. Čekám, až dostanu menses a po něm si zajdu k doktorce a nechám si napsat zpátky Jeanine. Já jsme při prvním platíčku špinila někdy v půlce braní a pak v sedmidenní pauze jsem to ani nedostala. Při druhým platíčku jsem po sedmi prášky vysadila. Když jsem vysadila před 4 rokama prášky, protože jsme chtěli mimčo, tak jediný, co jsem měla jinak než při práškách, že jsem neměla menses úplně pravidelnej a hlavně silnější krvácení. Jinak se myslím, že nějaký extrémní změny by si snad mít neměla. Nebo začízt brát ronvou jinou HA. Já doufám, že mě bude líp a líp, protože fakt je to hrozný a hlava mě taky pořád bolela a břicho jako při mensesu. Tak přeju, ať je Ti brzy co nejlíp

arrow
profile_image
tiana
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,ja Bonadeu beru cca 5měs.....předepsal mi ji hlavně kvůli tomu,že nechci moc často dělat pauzy na MS.....j.eště jsem pauzu neděla a pořád mi to udrzíPrvní měsíc užívání neustálé špinění a bolest v podbřišku...pak se přidaly ranní nevolnosti..jako kdybych byla těhu..na zvarcení....řekla bych tak po 3měs.to odeznělo a mám klid...nepřibírám,plet se mi nezhoršila a co mě překvapilo...mám chut na sex.....po jiných zn,antika bez chutě)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené