arrow
profile_image
anuuul
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
chci se poradit, víc jak 3 roky beru antikoncepci Chloe, vždy jsem s ní měla skvělé zkušenosti, dobrá pleť, nepřibrala jsem, žádné bolesti hlavy. Ale nedávno jsem na sobě začala pozorovat, že nemám chuť na sex! Opravdu to není partnerem, takové to..že hlava chuť má, ale tělo si nemůže pomoct..nemá. Vysvětluji si to antikoncepcí, jejím dlouhým užíváním. Je to možné? Poradíte za jakou antikoncepci Chloe vyměnit, vaše zkušenosti. Děkuji!

Brala jsem cca 3-4 roky Chloe a doktor mi doporučil přejít na jinou kvůli tomu, že je vysokohormonální, teď mám Dienille (nízkohormonální). Žádné problémy s Chloe jsem neměla, takže nemůžu posoudit, jestli mi Dienille v něčem pomohla, ale aspoň mám lepší pocit, když do sebe neperu tolik hormonů. Jen se mi trošku zhoršila pleť, zkrátila délka MS, ale jen o půl až jeden den. Jen jsem v lékárně nestačila zírat, kolik po mě chcou. Minulý rok stála něco kolem 550 Kč a teď chtěli už 660 Kč.

Tak nejsem odborník, ale nejlepší reakce uživatelek zde a jakoby nejnovější antikoncepce je asi YAZ, Má minimum hormonů. Samozřejmě se zeptej gynekologa, zda jí můžeš užívat, je to dost individuální. Přítelkyně se vždy u gynekologa informuje na novinky. Už měla Janine, Yadine a teďka YAZ. Množství hormonů se neustále snižuje, takže je dobré se informovat na novinky.

Cituji Jackobie: Minulý rok stála něco kolem 550 Kč a teď chtěli už 660 Kč.

No včera jsem kupoval YAZ za 1045,- takže za 660,- mi to nepřijde nějaká tragédie, pokud je to teda na 3 měsíce.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Osobně jsem brala Yanine i Yadine (2 roky) a po obou chuť na sex na nule - doslova katastrofa - stala jsem se dalo by se říci postupně frigidní - tak rok to ještě šlo ale pak se to zhoršovalo a nevěděla jsem co se mnou je, po vysazení z důvodu migrén jsem se najednou jako probudila a začala si sex zase užívat, bohužel budu muset začít brát teď po několika letech znovu antiko z důvodu neustálého krvácení a uvažuji buď o Qlaira nebo Mirelle ( ta je tuším úplně nejmíň hormonů z těch na trhu) - kdybych ale nemusela tak bych HA nebrala, hlavně já už jsem ve věku kdy mám 3 děti ale holky co děti nemají tak je pak jasné,, že většinou po vysazení nemůžou otěhotnět - většinou jim zmizí menstruace, já zase naopak po vysazení krvácela pořád. HA je pěkné svinstvo, bohužel já nemám na výběr - buď dělohu pryč nebo HA.
Prostudovala jsem celý internet právě z důvodu abych zjistila, jestli nějaká náhodou nemá tyto vedlejší účinky - studovala jsem diskuze i o horm. těliscích jako Mirena a taky náplasti a mé zjištění je takové - u větší části žen to způsobuji úplně všechny a jen doktoři pořád dokola melou, že to není pravda, kdyby se totiž o tom začalo mluvit veřejně tak by jim mohly ženy přestat do HA vrážet prachy a měli by po ziscích všichni.

Cituji standysman: nejlepší reakce uživatelek zde a jakoby nejnovější antikoncepce je asi YAZ

Já jsem naopak proti YAZu. Ikdyby Ti sedla, tak si myslím, že za ty nehorázný peníze se dají pořídit daleko lepší věci. Například Nuvaring. Ten bych třeba doporučila. A pokud v nejbližší době neplánuješ dítě, tak bych být Tebou uvažovala nad tělískem (ne Mirenu, dneska už existuje spousta jiných variant) .

Jinak z mých zkušeností - pokud zmizí chuť na sex, tak vysadit uplně. Mě osobně žádný změny HA nepomohly.

Reaguji na standysman:
Já jsem to myslela ve srování s Chloe, ta stávala kolem 350-420 Kč, když mi doktor předepisoval Dienille, tak jen kvůli tomu, že je cenově ještě dostupná jen o 100 dražší, tak právě proto mě překvapilo, že teď už stojí tolik. Nechápu, co je na tom tak drahého, čím šetrnější, tím dražší?! Ale řekla bych, že se všechny o něco zdražily...

arrow
profile_image
lenicka13
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky, brala jsem chloe 2 roky a byla jsem u gynekologa s bolestmi prsou a vyměnil mi ji za Belaru...je sice dražší, stála něco kolem 850 Kč (za Chloé jsem platila 450), ale je fakt, že prsa nebolí, pleť mám pořad hezkou () a taky mám větší chuť na přítele (což je pro mě nejpřínosnější, taky jsem s Chloe měla pocit, že to není co to bývalo) .... ale HA je strašně individuální věc :/

Cituji JulčaPulča: Například Nuvaring. Ten bych třeba doporučila.

Já taky. Je to bez starostí a po dvou letech pořád bez problému.

arrow
profile_image
Tessie
od 3. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak Chloe už beru 4 rok kvůli akné,a moje sexuální touhy jsou taky na budu mrazu.Doktor mi navrhoval Belaru, ale na mě je to drahé.A ještě k tomu mám strach, aby se mi nezhoršila plet.Jako mladsi jsem si toho s pletí užila dost

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Když jsem ještě brala HA, tak mi doktorka místo Chloe doporučila Katju, kterou jsem pak asi 3 roky brala.
Za sebe bych ale doporučovala taky spíš tělísko.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené