arrow
profile_image
1Vera1
od 31. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, mohla bych se zeptat, zda je možné, že i přesto, že beru antikocepci vkuse v době kdy bych za normálních okolností měla mít menstruaci se akné výrazně zhorší !?

Reaguji na 1Vera1:
Když se ti to stává, tak to možné asi je

arrow
profile_image
Vokounka29
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky tomu moc nerozumím, ale mám podobnou zkušenost A taky mě k tomu začne bolet břicho, jako bych dělala pauzu. I když ji nedělám. Možná je to něco podvědomého?

Mishka999 to je tak, když přečtu jen nadpis, který je špatně napsaný

Radulinko, kdyby sis aspoň přečetla úvodní příspěvek...

Cituji radulinkap: Nejlepší jak to zjistit je,brát prášky vkuse

Cituji 1Vera1: mohla bych se zeptat, zda je možné, že i přesto, že beru antikocepci vkuse

arrow
profile_image
pandula
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ano taky to tak mám , když beru poslední týden prášku zhorší se plět tak o 50 % . Je to zpusobeno menstruací , kdy hormony se v tu chvíli mění . Dermatoložka mi doporučila brát na to Dermabion , pro rychle hojení akné a mírní mastnění pleti . Já ho teda neberu , ale měla bych

arrow
profile_image
Vokounka29
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji pandula: Je to zpusobeno menstruací

Ano, ale co když člověk prodlužuje, a žádné krvácení tedy nepřijde? O tom se tu bavíme.

To je zajímavé. Já zkusila kdysi jednou vzít 3 plata bez pauz, a to se mi naopak pleť ještě zlepšila, protože bylo těch hormonů víc, než tělo očekávalo, ale jen mezi 1. a2. platem. Pak už nic (tělo si navyklo), a pak to krvácení z vysazení bylo hrozné, bolelo mě břicho a nechtělo se "roztéct"..

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám to stejně a nechápu, nevím co s tím a zkoušela jsem kde co. Beru 3 plata bez pauzy a v době, kdy by ta pauza měla přijít se mi to rozjede až hrůza -( Kdyby někdo věděl co s tím, budu neskonale vděčná!

Cituji pandula: Dermatoložka mi doporučila brát na to Dermabion

Zkusím, díky

arrow
profile_image
Jayla
od 25. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To mám bohužel taky Zrovna teď, mám pár dní před menzes a už se mi začíná dělat akné,boláky, i když prášky beru v kuse. Taky mě začnou bolet záda a podbřišek, ale to až tak při posledním prášku. Asi to tělo ví, kdy má nastat pauza a podle toho se chová...nevím jak si to jinak vysvětlit

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám to uplně stejně. Už pár dní před tím kdy mám dobírat se mi plet zhorší.

arrow
profile_image
Catastrophe
od 3. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám to taky stejný a pekně mě to štve.

arrow
profile_image
watter
od 21. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle je normální i když antikoncepci nebereš to prostě jsou hormony a nikdo s tim nic neudělá ovlilvnit to nejde

no tak já to mám přesně naopak vždy ke konci plata se mi začne plet zlepšovat,divný,co?

Tak to já to s tou pletí měla vždycky stejné, ať už jsem antiko brala (a to jsem brala takovou co měla vyloženě zlepšovat pleť-pche! i třeba víc měsíců po sobě bez přerušení), tak i teď co ji neberu a nehodlám se k ní už nikdy vrátit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené