Reaguji na kaka44: Já se ptala doktora snad pokaždé, když konečně můžu začít cvičit. Řekl mi, že až po 6ti týdnech, ať nic neriskuji. Tak jsem včera konečně zase začala Prý by se měla ženská do 6ti týdnů šetřit, tak nějak celkově - že prý i zvýšení srdeční tep hodně ovlivní, jak si prsa sednou a kapsuli.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tulipánek90: šmankote nestraš ještě se zvýšeným srd. tepem!! přeci nebudu jako jeptiška!

To je hezké, když ti muži umí ocenit ba dokonce pochválit ta naše prsa! Vzpomínám si, že po první opce jsem byla trošku zklamaná a ač to manžel nepřiznal, taky jsem cítila, že je očekával jiné.

Dneska více cítím pravé prso. Míváte to taky tak? Přijde to z ničeho nic a cítím jakoby ten sval. Přitom se šetřím ikdyž pomalu se zapojuji do procesu normálního fungování.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tulipánek90: já byla v úterý 6 týdnů po, ale mám strach aby pak nenastal nějaký průšvih a já si za to mohla sama. Takže počkám na doktora, ale teda naštvalo mě to strašně :-S měl tam, že z důvodu nemoci ordinace do 9:30 a já klepala v 9:33 a už nikdo neotevřel :-S
Reaguji na corsi: Já od začátku bojovala s levým prsem...o pravém jsem ani nevěděla a i teďka to levý někdy cítim

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kaka44:
Od začátku do konce tvého textu naprosto souhlasím s káždým tvým slovem 😆😆😆.. prsa mám pevná, velká celkem a teď co dál? Vše ostatní mám v řiti, jsem jeden obří 160ti centimetrovej rosol..už se nemůžu dočkat, až uslyším slova:,můžete se začít hýbat jak dřív, můžete spát jak dřív, váš manžel může mačkat prsa jak dřív ...
Tak to by mě hodně nakrklo dojít k mudrovi a on nikde. Co naděláš no..druhý pokus

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky když zatnete prsní svaly, co vám ty prsa udělají?
Mě normálně uhnou tak o 3 cm do boku každé 🤣😃😃😂..teď se tomu směju, ale je to hnusný jak blázen. Včera jsem šla za manželem a zahýbala s nima, a dostali jsme záchvat smíchu, protože jsem jak ten černoch z reklamy na old spice 🤣🤣🤣🤣🤣

arrow
Neprodává v Bazaru

Jasně, hýbou se do stran, jak je sval stlačí. Proto holky co závodí ve fitness a kulturistice je mají pod žlázou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gandalf: Ty jo opravdu je nemají pod svalem? Ono to dává smysl, ale když nemáš moc svůj základ, což ony moc nemívají, tak je přeci lepší pod sval, ne?
Já se utěšuju, že právě ženské co cvičí fitness, jsou s prsama v klidu ...., tak musím být taky a ty mi tady trošku nabouráváš mé smyšlené idey.

Sajmin - ty to máš taky pod svalem? To je právě trošku mínus implošů ... při zatnutí jsou ta prsa trošku nehezká a deformovaná. Tomu se nevyhneme. A asi pod tím svalem je to více vidět než pod žlázou ... ikdyž segruška má pod žlázou a má velká prsa .... a taky mi přitakala, že při zatnutí to není zrovna hezké

arrow
Neprodává v Bazaru

Asi tam patří - idei.....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na corsi:
Mám je částečně pod svalem no.Metoda Dualplane se to nazývá..
Všimla jsem si toho včera a od té chvíle to pořád pozoruji s vypleštěnýma očima 😳😳😀.
Je to hrozná divočina, normálně se mě v té chvíli udělá o 2cm větší mezera mezi.
Idey nebo idei to máš fuk, všichni tomu rozumíme 😉. Kolikrát napíšu nesmysl a raději to neopravuju, ať to ještě nezhorším 😃..tak to jsem ráda, že je to běžný stav s prsama při zatnutí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji corsi: Ty jo opravdu je nemají pod svalem?

Ano, opravdu to je běžné, a když se předkloníš na 4, jako kočička, tak visí dolu špičatý prsa a imploš drží na místě. Nejvíc těm, co měly vykojený měkký základ, jako třeba kdysi já. To bylo od začátku tristní. Teď, když tam tolik "svého matroše" už nemám, není to zdaleka takové.

Znám tři holky co závodně cvičí a mají je pod žlázou - opraveno, upsala jsem se.. Nevím, zda všechny, ale smysl to dává. A upřímně - ty balóny na vyrýsovaném těle jsou vysloveně hnusný.

arrow
Neprodává v Bazaru

No co já se tu vše nedozvím

arrow
Neprodává v Bazaru

Hlásím, že už je mi o dost lépe. Prsa jsou takové šutráky necitlivé, ale jako nebolí to nějak nesnesitelně... Největší peklíčko je to spaní na zádech, z toho mě teba bolí celej člověk. Půlku noci prochodim za jak dlouho se vlastně může spát na boku?
V pondělí se těšim na kontrolu, co bude dr říkat. Jak jsou holy pak další kontroly?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ještě dotaz k tomu spaní... nepomohlo vám něco? Nějaká vychytávka, pozice, čaje, léky??

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na 83eve:
Máš je mooc hezké 😊, ach ty záda..katastrofa že? To by člověk neřekl, že budou takhle divně bolet. Já spala aspoň týden v polosedě a měla balónky mezi lopatkama a u kostrče přes které jsem v noci jezdila zádama 😏..a manžel mě vždycky prodlachnil záda. I tak to bylo utrpení.
Pomalu to odeznívalo..

arrow
Neprodává v Bazaru

Vychytávka na záda? ..., no, asi to přežít

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené