arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, taky do této skupinky přiliju pár informací a poznatků. Já 160cm/51kg před opkou, pod prsy 71,5 a prsa po útoku mích dvou dětí A někdy B.
Anatomický Nagor 375ml vys.profil.
Teď mám plné až přeplněné trojky 😆..člověk si musí zvyknout, já ze záčátku stresovala, že se je mám moc od sebe, a že jsou tak obří, že nebudu vědět co s nima.
Po 4 týdnech se opravdu změnila, i něco splaskla a tvar je krásný, přirozeným, pevný. V podprdě budu mít pěkný, plný dekolt a na nahuláče mám pevná přirozená prsa.
Takže, mě by větší velikost zabila, tato je pro mě verze jedna z větších a dnes jsem ráda, že jsem do toho šla! Mám prsa!! Kdyby byly menší, taky bych to zvládla, ale dnes jsem nadšená jak malá holka.
Dreny byly 1den, a uložené dual plane z podrsní rýhy. Cesta domů byla cca 35km a zvládnout se to dá v pohodě. Dobré si je přidržovat a doufat v rovnou silnic 😉..tak držím palce všem čekatelkám. Jsem ráda že to mám za sebou 🤣

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, takže už jsem tam hodila 2 fotečky.
Včera mi vytahovali drény, měla jsem je o den déle, z důvodu reoperace, prý to teče více. No ty drény byly fujtajskl, ale po tom se cítím zase o dost lépe. Mám výhodu asi té reopky, cítím se dobře, pomalu udělám vše, jen mě moji chlapi neustále okřikují, že nesmím. Ale spím jako Šípková Růženka... přes den 5 hodin. Záda mě nějak nebolí a zvedám se sama už ode dne operace. Sice jsem si musela pomáhat držením za stehno, ale dneska jsem vstala už úplně v pohodě. Možná výhoda toho, že cvičím, protože před 10 lety jsem byla placka a 14 dní jsem nebyla schopná se zvednout.

arrow
profile_image
EllaEmma
od 24. 6. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na corsi: Ty jo, prsa mas nádherné. Na to ze mas tolik ml vypadají přirozeně👍🏻

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na EllaEmma: Moc děkuji, taky jsem nadšená.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na corsi: wow tak to je nádhera !

Pffuu taky se už nemůžu dočkat. Už aby to bylo ))

arrow
profile_image
orlando
od 6. 1. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Medíček: mam nastup do Vinohrad 20.3. a ted smejdim co a jak

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Barushle: Na zítřek ti přeji moc moc štěstí !! Ať ti to rychle uteče a ať tě to potom co nejméně bolí!

Jak budeš moci, ozvi se, budeme se těšit!

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte holky. Mám termín 14.1. hrozně se těším a taky bojím. Vůbec nevím do jaké velikosti jít. Včera jsem tu celé odpoledne pročítala, jak se prsa po roce zmenší a že je tedy lepší dát více ml... Ale mám zas strach, aby nebyla obří. Navrženy mám anatomy Polytech 400-450ml. Měřím 179 a važím 64kg, široká ramen, nejsem žádný drobek, ale štíhlá myslim jsem . Před kojením jsem nosila 75B, které jsou mi teď velké

Reaguji na 83eve: Kolik máš pod prsy? A hlavně, kolikátky by si chtěla ty?

arrow
profile_image
Medíček
od 11. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na corsi: Mas to moc pěkný!
Jinak mě to čeká až za dýl, každopádně cestu taky řeším..mám to víc jak 100 km. Rozhodla jsme se jet vlakem, přijde mi to nejrychlejší a nejhladší cesta (bez výmolů a prudkých zatáček). Navíc nebudu muset mít pás (což bych se autem na dálnici bála bez pásu). Z klininky na nádro to trvá asi 12min chůze a určitě nepojedu sama. Zaplatím si asi místenku a možní i 1. třídu? at mám prostor.
Reaguji na Barushle: Držím palce (Y) .

arrow
profile_image
zuza555
od 16. 10. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zajímalo by mě, jestli některá už máte nebo máte navrhnutý mini profil, anatomy mentor. vel. okolo 320 ml. A jestli nevíte podle čeho se doporučí mini, střední nebo vysoký profil, aby to ve finále vypadalo hezky?
Děkuji za odpovědi.

Reaguji na Medíček: Za sebe můžu říct, že já neměla žádné bolesti ale i tak bych cestu sama a vlakem, určitě nedala. Nedokázala jsem si ani obout boty. Navíc se mi po cestě udělalo zle od žaludku. Určitě bych si zařídila odvoz zpět.

Reaguji na zuza555: Pokud vím, dle toho mi řekl doktor, tak profil se určitě podle toho, aby to vyplnilo to horní část prsa.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na 83eve: Ahoj, vítám tě! No vypadá to, že kromě podobných mír budeme mít i podobné jméno.... podle tvé přezdívky (ne podle mé)

Já měla pod prsy vždy 75cm, co jsem začala cvičit mám 80cm. Ono je to fakt těžko takhle radit, myslím, že je důležité důvěřovat svému doktorovi. Když mu řekneš svou představu, tak by se měl strefit.

Měřím 177cm, mám 63kg, nejsem hubená, ale štíhlá a 350ml se na mě nějak prostě ztratilo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Medíček: Děkuji!!
Ty jo, no není to sranda to cestování. Mě teď bylo hej, jelikož jsem jela domů až druhý den a byla to reopka. Ale při té první jsem myslela, že to bude moje smrt. Cítíš opravdu každý kamínek (v autě), jsi trošku slabá a každopádně nic do rukou nebrat (tašky atd) Taky nevím, jestli se vůbec přitáhneš po schodech do vlaku. Uvědom si, že vše budeš dělat jakoby bez rukou. Manžel má velké auto a ikdyž už funguju se vším, dveře jeho auta si stále neotevřu ani je nezavřu.
Nechci tě ale strašit, jen se na to vše připrav.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené