Reaguji na zuza555: ahoj, já mám termín až v dubnu a mám navrhnuté kulaté Motivy MINI nebo DEMI profil...ale tohle je právě to nad čím pořád přemýšlím a kvůli čemu jdu ještě na jednu konzultaci. Nejsem úplně pro přirozená prsa, nechci ale ani koule na hrudníku Pořád tak nějak hledám fotky jak ten profil v reálu vypadá...a taky by mě zajímalo, jestli je tu některá která má nízký nebo střední profil.
Jinak jsem původně byla ještě u jednoho doktora a ten mi navrhoval vysoký profil Tak teď nevím, jestli jsem neměla jít raději k němu, abych pak nebyla zklamaná ...ale tak jdu ještě na jednu konzultaci, tak to s ním proberu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Leeinah: Ahoj .... mám 4 dny po O. Mám vysoký profil a ikdyž se tady o tom debatovalo ve velkém, není to nic hrozného a vidím si na pupík. To bylo trošku s nadsázkou, ale můj pan doktor o jiném profilu u mě neuvažoval (mám pod prsy 80cm)

Reaguji na corsi: no tak jsem teď prolustrovala fotky na instáči a můj pan doktor asi vysoký profil vůbec nedává jsem tam nenašla jediný Vždy jen Mini nebo Demi

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Leeinah: Co si teď tak lehce vybavuji - snad to nepletu, ale mě před opkou vysvětloval rozdíly v profilech snad jen 1 cm? mezi středním a vysokým určitě. Tam podle mě vůbec o to nejde, tohle je zanedbatelné. Co je rozhodující je tvá postava a hlavně šířka hrudníku.

Reaguji na corsi: Pod prsama mám tak 75cm, šířka implantátu max 12cm co si vybauju, že zmiňoval, ale já mu říkala, že chci především vyplnit vršek...tak si tím profilem nejsem úplně jistá no.
A máš pravdu, tabulky implantátů Motiva už jsem taky lustrovala a rozdíl je cca 1cm.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Leeinah: A už jsi rozhodnutá ke komu jdeš a kdy?

Reaguji na corsi: jj, byla jsem u dvou doktorů a kromě toho profilu mi navrhli úplně to samé dlouho jsem se se nemohla rozhodnout a pak jsem dala na známou, která u jednoho z nich byla Jdu 23.4. a druhou konzultaci mám 1.2.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky děkuju za podporu. Dneska mi z kliniky došel e-mail, že mi zítra ještě udělají kontrolní crp a glykemii tak to snad bude v pořádku už všechno. Jinak by mě asi trefilo. Tam dojet , ubytovat se a pak nashle priste

Jinak teda já mám plánované 325ml mentor vysoký profil. Profil mi byl vysvětlen , že budu mít hezky plný dekolt. Můj současný stav je totiž k pláči, žehlící prkno takže potom budu mít plné dvojky ,menší trojky říkal dr.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Barushle:
Tak tfuj tfuj ať to dobře dopadne! Těš se, je to super, pro mě asi nejlépe investované peníze..cítím se jako ženská a už se těším až si je budu užívat se vším všudy. Teď to zatím ještě moc nejde..takže hodně štěstí!

arrow
profile_image
zuza555
od 16. 10. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sajmin: Ahoj, dívala jsem se na Tvou fotogalerku a tvoje prsa vypadají nyní fakt luxusně. Krásně přirozená, takto si představuji dobře odvedenou práci. Tak ať si jich užíváš .

arrow
profile_image
zuza555
od 16. 10. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Barushle: Držím pěstičky ať Ti to dnes dobře dopadne. A těším se na tvoje poznatky.

Reaguji na Barushle: A kulaté nebo anatomické?
Držím palce ať je vše OK

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky , tak to mám za sebou. Na řadu sem šla v 11. Pro probuzení bolest šílená, ale po dvou injekcich je to dobrý. Už sem byla aj vstát. Toho sem se bála hodně protože na posteli sem se nedokázala ani pohnout. Jen nohama a trochu ruky hrudník pobolívá , pocit jako by mi na něm seděl. Tak budu dneska ještě pospavat a zítra domů děkuju všem co na mě myslely
Reaguji na Leeinah: mám kulaté

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Barushle: Ahoj prsatko!! gratuluju!!
Jasně vyspi se co nejvíce a hlavně odpočívej i doma!! Čím více teďkom nabereš síly, tím lepší rekonvalescence bude.
Já jsem jako Růženka, přes den spím 3-4 hodky a v noci přes 9 hodin.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na corsi:
Corsi, podle mých propočtů je z tebe úplná šípková Růža 🤣🤣..ale je pravda, čím víc se spí, tím je ta rekonvalescence opravdu snažší a celkově rychlejší. Mě už to doma ale bohužel nikdo netoleruje, prej jsem zdravá až až 😎

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené