arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj Holky, děkuji za založené téma Také jdu na augmentaci 26.2.19 ke Zdenkovi Prosovi do Perfect Clinic Praha. Měla jsem jit až 26.3., ale včera při kontrole po abdominoplastice mi posunula asistentka termín, tak jsem ráda, že nebudu muset tak dlouho čekat a na vyhojení jizev bude do léta více času. Navrhl mi kulaté implantáty mentor 380 ml. pod žlázu, tak jsem zvědavá a zároveň mám trochu strach, ale lékaři naprosto důvěřuji. Už jsem u něj byla v březnu 18 na horních víčkách, 18.12.18 na abdominoplastice a pokaždé skvělá práce i pooperační péče na klinice.

Sakra Moničko, to ses do toho pustila opravdu zgruntu To je super, budeš nová kočka !!

arrow
Neprodává v Bazaru

Corsi myslím na tebe. Určitě to vše dobře dopadlo

Děkuju za poznatky, snad pak bude cesta domu v pohodě. Jinak doufám že se k nějaké operaci vůbec dostanu protože zítra předoperační a já nejsem zcela ok, pokouší se o mě nějaký morinbutus. A byla sem dnes u praktické dr pro výpis z karty a sestra mi oznámila, že za 10 dni si mám pro to dojít. Říkám prosím? Já mám v úterý operaci. Tak ze teda v pondělí. Snad jim to na klinice bude stačit až v úterý před opkou. Nebo mě omejou

Reaguji na Barushle: A proč je potřeba výpis z karty? Já byla na mammu a u obvoďáka akorát na vyšetření, ale žádný výpis z karty se po mě nechtěl.
Jinak si myslím, že to stačit bude. Některé kliniky dokonce nabízejí, že v den operace nebo den předem ti sami udělají předoperační vyšetření

arrow
profile_image
EllaEmma
od 24. 6. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tulipánek90: Čau holky, já jdu 5.2. a predoperační budu mít v den operace

Holky, tady jsem našla něco pro ty, které se chystají na opku s anatomy:

Pro použití kapkovitých implantátů hovoří především přirozený výsledný tvar prsou ve stoje i vleže. Pro dosažení takových výsledků by se však měl anatomický implantát vždy umisťovat pod sval metodou „dual plane“. Tento postup zaručí, že implantát nerozpoznáme ani pohledem, ani dotekem. Současně mají prsa pěkný, přirozeně anatomický tvar a vylepší se také případný pokles prsou, který by jinak vyžadoval některou z modelačních technik. Uložení implantátu pod sval však způsobuje relativní nehybnost prsou.

Kapkovité prsní implantáty se dají v některých případech uložit i přímo pod žlázu. Omezeni jsme ovšem původní velikostí prsní žlázy, kterou musí implantát zcela pokrýt. Často proto nemůžeme prsa zvětšovat o takový objem, jaký by si klientka přála. Ať už ale vsuneme implantát pod žlázu nebo sval, řez provádíme na hranici dolní poloviny dvorce tak, aby byla jizva za několik týdnů prakticky neviditelná.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte holky!! Takže vypadá to, že jsem letošní rok zahájila. Už jsem doma. Mám do zítřka ještě drény, takže fotečka bude později. Ale viděla jsem je a jak jsem už psala v Aug. 2018, byla to láska na první pohled!!
A mám teda Mentor, vys. profil, šířka cca 15 cm a 775 ml.
Tak teď se už s opkami určitě roztrhne pytel!! Tak všem hodně štěstí a co nejméně bolesti!!

Reaguji na corsi: tak to se na ty tvoje ''balóny'' těším Máš ještě dreny jo? Mě je vyndali společně s propuštěním. Ale je pravda, že já tam teda skoro nic neměla. A vidíš nějaký rozdíl mezi první a druhou? Co bolesti?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tulipánek90: ahoj Tuli, je to obrovský rozdíl než před těmi 10 lety. Hned jak mě přivezli ze sálu, požádala jsem o mobil a volala manželovi, že žiju pak jsem se prospala a vždycky při probrání jsem cítěla pálení a štípání, ale ta kapačka byla skvělá a jedině při prvním sednutí mi zabylo mdlo, tak jsem si hned sama lehla. V leže jsem snědla celý rohlík se šunkou, sýrem a rajským a konečně mohla čaj! sestřička mi znovu pomohla sednout a od té doby jsem se pomalinku zvedala sama, zašla si na wc, nalela čaj z konve i holkám na pokoji.
Kolem deváté nás stěhovali o patro výš hezky po schodech. Jako cítím žebra, ale večer jsem si umyla zuby, obličej, natřela krémem a dokonce si sama sundala kompresky.
Tehdy jsem byla placka, bolelo mě jakékoliv pohnutí a byla jsem úplně mimo přes týden.
Je fakt rozdíl, když můžeš dělat s rukama a nevzala jsem si ani prášek od bolesti.

Reaguji na corsi: Já měla to samé - žádné bolesti. A nikdo mi to nevěřil. Jediný, co mi dělalo problém, bylo to zvedání. Na to jsem pak našla fintu, takže to šlo. Teď konečně, po 4týdnech cítím, že prsa měkknou, což jsem ráda. Protože mě štvalo, že mám na hrudi dva kameny, natož jak musí být teď tobě Já si prášek taky nikdy nevzala. Vzala jsem si ho třeba jen v noci ale to kvůli bolesti zad.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky tak oprava - mám Motivy... jsem si to popletla, ale teď čtu zprávu a koukám na to jako puk.... ale je to od M

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj corsi, tak to je teda velikost ! Super ze to zvládáš bez bolesti a tím pádem i trochu závidím budu se těšit na srovnávací foto

Jinak já měla dneska předoperační. Dělali mi to přímo na klinice. Krev, moč a sono. U jediného sona vím, že to mám v pořádku. Ostatní se uvidí , ale pevně věřím , že to taky bude fajn. V úterý mě teda čeká operace, naplánovanou mě mají na 9:30 no a nakonec ani ten výpis z karty nechtějí , takže sem dr hnala zbytečně, ale aspoň mi ještě píchla tetanovku. Tak už jdu odpočítat dny

arrow
profile_image
EllaEmma
od 24. 6. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Barushle: Očkováni před operaci nevadí? Dcera nesměla být před operaci alespoň měsíc očkována. Ale možná je to jen u děti.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na EllaEmma: bylo mi řečeno že to nevadí. Tak snad ne no. Už se toho stejně kupí dokola tolik, že už se ani nebudu divit , když k operaci nedojde ...

arrow
profile_image
EllaEmma
od 24. 6. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Barushle: Tak to naštve, já měla jít na operaci v listopadu a místo toho jsem šla na ORL se zánětem dutin. V únoru mám nový termín, tak snad to už dopadne

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené