arrow
profile_image
Pepapig
od 26. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky píšu z mobilu... A neaktualizovala jsem si stránku, takže jsem Ti napsala a až potom mi naskočil Tvůj příspěvek :-)))

arrow
profile_image
Pepapig
od 26. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám tam být na 8 ráno. Ale radši tam ještě zavolám...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Andrea2210: Nevim Andrejko ale jak už mi navrhl tě od 420 do 520ml tak jsem měla z toho hrůzu takže kdyby mi řekl 600ml tak asi uteču ale človek jsi to neumí představit před operaci to je ten problém.Ale teď vím že bych neutekla kdyby mi navrhl 600ml ale teď je pozdě.Ale na druhou stranu jsem ráda mám dost široké ramena a možná bych vypadala jak rambo s 600ml.

arrow
Neprodává v Bazaru

Pepapig neee, já to myslela tak, že když by me s mamčou a tetou neoperoval toho 14.9 šla bych 15.9 :) tím pádem bych šla třeba na opku hned po tobě :) raději zavolej, my máme volat až v tom srpnu kvůli termínu na zaří :)

arrow
Neprodává v Bazaru

lucinko já mám taky širší ranena :) no asi uteču i tak se mi těch 600 zdá moc v podprdě mi vyhovovalo když mi dal těch 430 myslím, odebral mi 100 ml ktere prý vezme sval, takže klidně jsem pro 520-530 ml :) nooo, jako fakt jsem zvědavá:)
Myslíš Lucinko, že po 14 dnech od opky už zvládnu všechno? :) nebo se musíš něčemu vyvarovat? :)

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Andrea2210: Jestli si se dobře cítila v 520ml tak mu to rekni před opkou jak tě bude kreslit.Nevím jak budeš snášet bolest ale ja byla prvních 14 dní vyřízena a ještě 3 týden sem zobala brufen.

arrow
Neprodává v Bazaru

Bolest snáším blbě, už jsem psala, že jsem měla vykloubene rameno a byla to síla, i po týdnu jsem si ještě pobrečela :/ a to jsem teda snědla hooodně brufenů. Dr mi dala i tramal na začátek no ale točila se mi z něj hlava, já se právě ptám proto, jestli bych po 14 dnech byla schopná aspoň malého nakrmit :) v tu dobu bude mít rok a půl :)

arrow
Neprodává v Bazaru

Mně už se o prsenkách i zdá když tady tak listuji a koukám na fotky aktuální i z dřívějšího data, čtu různé rady a doporučení těch, co to už mají za sebou, tak jsem sama zvědavá, co mi příští týden doporučí MUDr. ..... u některých holek vypadají prsa kolem 350ml obrovská (a to mají třeba i mohutnější postavu než já), u někoho zase jsou v té stejné velikosti prťavá, apod. Já i na vaši radu chci minimálně kolem 400ml, protože pak nechci být zklamaná, že jsou malá... takže uvidíme, co na to MUDr. Holky on vám velikost zkoušel už při první konzultaci?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Novobka: nic si z toho nedelej, já zas rozeznavam lidi jen na "ma kozy" a "chlap".. Ted jsem upekla dva malinky chleby a spekly se mi a co myslis.. Resim jestli to je aspoň přibližně moje budoucí velikost a jinak jo, nejdriv si me premeril metrem, zhodnotil jak by to viděl a pak mi dal do podprsenky to, co si mysli, ze by bylo dobrý... Me tam dal 350ml s tím, ze implantát pak musí byt větší cca o 100ml kvůli tlaku tkání a ze me může dát maximálně 500ml (u Mentoru).. No na sále mu řeknu at mi da ten strop na moji postavu... Myslím ze jedině tak budu zaručeně spokojena a nebudu se pak tlouct do hlavy, proč jsem si nedala já husa víc

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě na první schůzce nezkoušel až u druhé konzultaci. Andrejko já měla jsem si na sto procent jistá že vykloubene rameno je šílená bolest. Ty prsa tak šíleně neboli je to spíše kombinace více bolistek jako záda hrudník atd. Trvá to tři dny a pak to postupně ustupuje. Aspoň jsem to tak měla já. V době mě operace bylo dceři přesně 18 měsíců a tři dny. Měla jsem u sebe mamku a dva týdny mi stačily na zotavení co si pamatuji tak jsem týden po opce řídila auto a byl to mazec 1 a 2 jsem řádila oběma rukama. Teď se tomu smějí ale tenkrát mi do smíchu nebylo. A jediné co ti poradím dávej si pozor aby tě malej nekopnul. Malá se naučila chodit a říkát auvi a ukazuje mi na prsa. Podle mě za dva týdny zvládneš hodně věcí ale opravdu se hlidej abys netahala malého a nedávala ruce nahoru jo a hlavně po opce se ani nepředhybej jako zvedání hraček. Ale vše ti lékař poví neboj

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

CpuOmap já se vždycky tak nařechtam jak něco napíšeš. Ty jsi tak správně prdla u vás je určitě pořád veselo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tsonata: ) no lepší než kdyby ti bylo do pláče )

arrow
Neprodává v Bazaru

Novobka a mi se zdá těch 400 ml stejně málo ale tak nevíš jestli pujdeš pod sval nebo žlazu pod svalem bys měla jen 300 když 100 bere, tak uvidíš :) mi zkoušel a měřil na první konzultaci na další už nepůjdu :) jsem na tebe zvedavá :)

Tsonatka no, ja budu z toho tak hotová, že určitě na něco co mi dr řekne zapomenu, ještě že tady jste, kdyžtak mi poradíte :)))
já mamku mít nebudu no, ona jde na tu abdominoplastiku tak snad to přítel zvládne sám, nic jiného mu ani nezbyde :D .... to jsem fakt zvědavá jak si umyju vlasy a nebo jak vlezu do vany :D :)

Jo holky po opce máte od bolesti kapák? a co další den? dávají vám od bolesti nějaké léky? uvažuji, že tam zůstanu den navíc :)

arrow
Neprodává v Bazaru

CpuOmap: řeknu to samé co ty:) a kdyžmi dá 600 nadávat nebudu, jsem rozhodnutá to nechat teda úplně na něm a to jsem si ještě ráno říkala že mu řeknu ať mi dá těch 530.. :)

arrow
Neprodává v Bazaru

Takže holky sono mám po pulroce za sebou vše je v pořádku žádna kapsulace ani zvlnený implantát doktor mi řekl perfektně odvedená práce mám radost.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené