Smazat

Automaty

Ahoj holky,
nějaký den zpátky jsem se rozešla se svým přítelem, protože tenhle vztah byl naprosto katastrofální. Jenže dneska ráno mi přítel volal, jestli může přijít. Ptala jsem se ho, jaktože není doma a nespí a on odpověděl, že byl v hospodě. Protože v poslední době několikrát hrál automaty a domů se vracel brzy ráno, bylo mi jasné, že hrál i dneska. Ptala jsem se ho na to a on mi to potvrdil. Opět prohrál peníze. Položila jsem mu telefon a napsala jsem mu smsku, ať mě nechá jednou pro vždy být. Sliboval, že už se automatů nedotkne, měsíc už nehrál, tak jsem to brala jako jistou naději, ale tohle mě jen utvrdilo v tom, že ten rozchod byla dobrá věc. Na druhou stranu mám ale o něj strašný strach. Bojím se, že tomu úplně propadne, nadělá si dluhy a nedej bože si pak něco udělá Možná bych mu měla nějak pomoct Ale jak Kdysi nedal ani na výhružky, že se s ním rozejdu Jeho rodiče začínají něco tušit, ale já to musela jeho mamce popřít. Nevím, jestli by nebylo lepší jí to říct. Ale bojím se reakce svého bývalého přítele
 
arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Reaguji na Flooower: nevím, proč... fakt nevím. Párkrát jsem si kdysi do nějakého automatu hodila peníze,ale pak jsem si říkala, že mi je to akorát líto, protože jsem si spíš za to mohla něco koupit.

Reaguji na Storm:

Přesně tak jak říkají holky. Radši se na to vykašli. Mohlo by se to otočit proti tobě. Za dobrotu na žebrotu.

arrow
profile_image
DekadentniMisa
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím s holkama. Udělala jsi dobře, že ses s ním rozešla. Jeho problémy jsou jen jeho a ty za něj nejso zodpovědná. Pokud se jeho matka zeptá, tak jí to řekni. Gambler nemá takovou cenu, abys kvůli němu musela lhát.

Nech ho být, ať se stará sám o sebe.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky Ti dobře radí,nechej ho být,protože budeš nešťastná (určitě nechceš žít v obrovských dluzích).Kdo jednou začal hrát automaty,tak s tím nikdy nepřestal.Není to o tom mít víc než máš,ale párkrát tam pár kaček hodíš a když začneš prohrávat,tak chceš vždy nějakým způsobem dostat své peníze zpět,což se bohužel málokdy podaří a je to pořád dokola,že si ani neuvědomíš,že jsi vyhrál 1x a 10x jsi prohrál.Tak si tihle lidé začnou peníze kdekoliv půjčovat až skončí úplně na dně.Určitě dej vědět jeho rodičům dřív,než příjde ten velký *********** u gamblerů vždy příjde.

arrow
Neprodává v Bazaru

Netušila jsem,že slovo p*r*ů*s*e*r je sprosté a bude vyhvězdičkováno

arrow
profile_image
Dorothee
od 23. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Gratuluji k rozchodu!! A radím ti, vůbec to dál neřeš, ani ho nelituj, nemysli na něj, vymaž ho z hlavy a rodičům bych to taky neříkala, max. se do toho ještě víc zapleteš. Já taky chodila s gamblerem, jasně, byl milý, sympatický všechno, a uměl to zahrát tak, že jsem se nakonec já cítila ta špatná, že mu nechci pomoct, ještě když začal vyhrožovat, že když ho nechám, tak si něco udělá. Ale v momentě kdy jsem to udělala, ze mě spadl obrovský kámen, já se cítila, že můžu lítat! Samozřejmě mi pak pořád volal, snažil se, ale tím se mi ješt víc zprotivil, ale byl fakt vytrvalý, vyvolával mi asi rok

 

Téma Automaty je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené