Smazat

Badoo a muži

Badoo a poznání partnera, ahoj, no otázka je jasná, myslíte, že se na badoo dá poznat opravdu normální sympatický mužský? Nevím, co si mám o tom myslet.

Jelikož se blíží jaro a jsem tak nějak sama, tak bych si ráda někoho našla, kdo bude pro mne nej a stejně tak já pro něho samoty už bylo tak nějak dost. Poznal jste někdo někoho přes badoo a klape vám to ?
 
arrow
profile_image
menzja
od 26. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já tam jednou taky zabrousila a musím říct, že jsem měla štěstí. První kluk, který mi napsal byl opravdu milý, hodný a inteligentní vysokoškolák Párkrát jsme spolu někde byli, bohužel z mé strany to asi nebylo takový, jaký by to chtěl on, takže jsme jen dobří kamarádi.
Určitě bych tomu šanci dala Je dobrý si s dotyčným před setkáním něco napsat, už z toho jak píše torchu něco poznáš. Podle mě lepší, než někde vysedávat po barech..

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, psala jsem o tom už v deníčku o Internetové seznamce....Já na Badoo byla asi měsíc....napsalo mi za tu dobu asi 400 chlapů....jsem pořád sama Sešla jsem se se třema...jeden mě chtěl hned na první schůzce ochmatávat a divil se, že já ne (když už vlastně to předtím asi obstarala ta koverzace na Badoo)..s dalšíma nepřeskočila jiskra. Přiznávám, že mám docela velké nároky, ale nehodlám z nich slevovat...Záleží, co hledáš...Já jsem třeba alergická na typy, co si dají jako profilovku fotku v kšiltovce nebo s pivem v ruce či dokonce s rodinou...těch je tam většina...pak mi přišlo plno nabídek na sex za peníze, což mi jeden muž objasnil tak, že si vyloženě na Badoo chodí hledat milenky a klidně za to zaplatí...a většina holek tam na to slyší...takže to musíš očekávat...Taky to na mě zkoušeli ženáči, kteří mi tam málem brečeli, jak jim žena nerozumí...Toť moje zkušenost....Já se asi neseznámím

arrow
profile_image
Klenot Eskortová
od 11. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a tak co by néé.. má to stejný princip a účel jako každá jiná seznamka a na té štěstí mít můžeš i nemusíš ale slyšela jsem že spousta profilů na badoo jsou jen nějaké automaty..

Já s tím moc dobré zkušenosti nemám měla jsem Badoo asi 2 měsíce. Vzkazů nespočet, ale z 90% úchyláci pak tam byli takoví ti kluci, co pořád fňukaj o tom, že je žádná nechce a co dělají teda špatně atd atd no. Hlavně (moje zkušenosti) ti kluci byli závislí na tom psaní si s ženskýma bez ohledu na to, jestli jsou zadaní, nebo ne. Měla jsem ze seznamky vztah jednou. A to bylo ještě tehdy z líbimseti a krachlo to, právě kvůli tomu jeho závisláctví na dopisování.

arrow
profile_image
Rita84
od 12. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já se na Badoo seznámila s jedním fajn klukem a v červnu se budeme brát . Takže ano i na Badoo se dá poznat kluk pro život . Ale je pravda, že se musí hodně filtrovat

já mám teda docela dobrý zkušenosti, samozrejme ti pise 90% uchylaku,ale podle me je uz podle zprav dokazes vytridit a kdyz si das zalezet,tak muzes potkat opravdu mily kluky

arrow
profile_image
DollyFace
od 28. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No dají se tam sehnat zajímaví kluci a muži, ale musíš hooodně filtrovat Zoufalců, sexuálních loudilů a zakomplexovaných hovad je tam taky dost, ale ty si můžeš dát do ignore listu (seznam blokovaných).
Jinak já si tam našla přítele, dlouho jsme spolu nebyli, spíš to byla taková prázdninová láska, byl to stážista z Francie a musel se vrátit :/ ...ale vzpomínky hezký

A ještě jedna zajímavost, dost si píšu s cizinci (anglicky) jsou o hodně milejší a většinou i atraktivnější oproti Čechům

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na všech seznámkách lze najít... Je ale potřeba si hodně vybírat! Lidí je po seznamkách opravdu hodně a ne všichni jsou "podivíni". Je potřeba si jít za svým. Mně se osvědčilo si hodně psát, klidně měsíc - tím nic neztratíš . I tak přijdeš na to, jak se člověk chová...
Já jsem mého snoubence našla na nějakým chatu... Taky náhodou a co se z něho vyklubalo... a to jsem se ani nesnažila a on taky ne

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslim že to jde zoufalců, úchyláků a pisálků tam je kupa, ale řekla bych, že podle psaní jde něco vytušit, i úroveň gramatiky a celkový písemný projev může napovědět. Je to o náhodě... u mě to kdysi byla spíš nehoda, sešla jsem se tuším s třemi kluky a byli fajn, slušný a takový celkově normální, ale přitažlivost nula. To ale nejzjistíš, dokud to nezkusíš

arrow
profile_image
Maládama
od 7. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já to tam právě zkouším, no a výsledky, nějak zatím nejsem moc nadšená, ale co se dá dělat do smrti být sama nechci, uvidíme co z toho bude dál jestli vůbec něco bude. Tak snad to půjde, po barech se mi fakt lovit nechce.

No, po dlouhé době tam a několika nových přihlášení mi přijde, že badoo ze seznamek prostě největší bída Jednak je tam největší koncentrace úchyláků, sexuchtivců, zadaných, falešných profilů, ale z mé zkušenosti ( a kamarádek také ) i dost zoufalců, kteří nezvládnou, když jim hned neodepíšete, případně když jim vůbec neodepíšete, protože na jejich ahoj se vám prostě nic psát nechce a ani se vám nelíbí a prostě mu psát nechcete! Ale nedejbože, když odepíšete, že nemáte zájem, hned jste namyšlená krá*a, a občas taky pííí*a atd.
Prostě mi přijde, že např. seznamka na lide.cz, či stesti.cz má tak nějak větší úroveň..i když tam jsou často k vidění stejní pánové no

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na consuelaleachim: "na jejich ahoj se vám prostě nic psát nechce" jo! někteří to opravdu neunesou a s vulgaritou nešetří, to je fakt. Ještě jiskření.cz bývalo fajn.

arrow
profile_image
Maládama
od 7. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mne tedy přijdou ty seznamky tak nějak všechny prazvláštní, např na seznamu, jsou tam pořád jedni a ti stejní jedinci.

Reaguji na Maládama: Jo jo jo tak cca po 2 týdnech se jim tam opakuje ten inzerát..stejný... a pak ty samé fotky vidím na badoo a říkám si prostě že to zoufalci jsou ( i když nemusí )

 

Váš příspěvek

Badoo a muži

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené