Smazat

Balí mě šéf, já ho nechci...

Tak nadpis asi mluví za vše. Stručně, v práci se mnou dost okatě flirtuje šéf a začíná mi to vadit. Nejen kvůli tomu, že si toho všimají kolegové, ale hlavně mám pocit, že mě to začíná ovlivňovat a to rozhodně nechci.

Už jsem 2 deníčky psala (o tom jak je těžké si někoho najít, ikdyž nevypadáte nejhůř a jste vzdělaná, takže tohle bude trochu úsměvné).
No nic, v práci máme od 1. 9 nového šéfa, nijak jsem si ho nevšímala těch pár dní co tam byl, také mě to ani moc nezajímalo. No, ale čím víc jsme spolu přicházeli do styku tím víc on se mnou začínal flirtovat a to dost okatě. Říká mi jak jsem strašně talentovaná, mám hezké oči atd. No a to všechno bohužel většinou řekne i před kolegy. Když jdu po chodbě usmívá se na mě a otáčí se za mnou. Mám z toho už fakt docela blbej pocit.
Nejhorší je, že on má v sobě cosi, co mě přitahuje, je to takovej dost volnomyšlenkářskej člověk. Nechci, aby se mi líbil. Nemám ani ponětí jestli není ženatej a ještě k tomu mně je 26 jemu 40, takže tohle není taky ideální. Ale hlavné mi vadí, že je to nadřízený a tohle prostě nemůžu. Nejen kvůli tomu, že by mi kolegové udělali, ze života peklo, ale tohle je prostě proti mým zásadám.
Vím, že kdybych si s ním něco začala, tak budu nucená odejít. Jednou už jsem něco podobného zažila a rozhodně to nechci opakovat.
Jak mu mám vzdorovat, když s ním přijdu každý den do styku a ještě k tomu mi začíná dostávat pod kůži a to proti mojí vůli.
 
arrow
profile_image
bebjes
od 28. 5. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: EDIT : Pokud s ním začneš "hrát jeho hru", t.j. oplácet mu stejnou mincí, tak si akorát pomyslí, že ses lehce chytla. Jelikož ti není lhostejný a patrně je zkušený, nebude mít problém tě záhy vmanévrovat tam, kam všechny ty "fusekle", pardon, předtím - a pak asi víš, co by nasledovalo

To je mi jasný, že by se něco takového mohlo stát. Já to zatím nechám být podle toho, co se z toho vyvine, nečekám lásku, nečekám vlastě nic. Je mi jasný, že nejsem rozhodně první a po pravdě ani poslední.

Cituji Frederique: Cituji dadabus: "firemní vošoust" ?

Taky pobavilo!

Cituji Hubák: Cituji vilima: No mě jako první napadlo - dej výpověď a sbal ho. Co víš, hledání práce bude třeba pro tebe snazší než hledání chlapa.

Já ho nechci balit a že se mi trochu líbí přiznávám. Hledat novou práci si nehodlám ať se stane cokoliv. Moje kolegyně je dcerou ředitele a taky jí nikdo neobviňuje z protekce (i když je všem jasný, že tam není náhodou).
Já to nechám být, můžeme hrát hru, kdo to vydrží dýl.

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje kolegyně je dcerou ředitele a taky jí nikdo neobviňuje z protekce (i když je všem jasný, že tam není náhodou).
Proč je všem jasný, že u vás v práci néní náhodou? Asi jsi trochu trubka, že si myslíš, že vždycky funguje protekce. Někdy jo a někdy ne.
Asi je fakt pro Tebe lehčí sbalit chlapa než si najít jinou práci .

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Hubák: Moje kolegyně je dcerou ředitele a taky jí nikdo neobviňuje z protekce (i když je všem jasný, že tam není náhodou).
Proč je všem jasný, že u vás v práci néní náhodou? Asi jsi trochu trubka, že si myslíš, že vždycky funguje protekce. Někdy jo a někdy ne.

Já teda nevím, ale pokud někde ve firmě pracuje člověk, jehož rodič je ředitelem, pochopitelně to asi nebude náhoda. Nikdo nemluví vyloženě o protekci, že by jinak byla dotyčná neschopná a je tam jen díky svému otci, ale určitě je tam částečně díky němu, nepřijde mi na tom ale nic špatného.

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na petulajz: Já si myslím, že tak to většinou nefunguje. Já taky pracuju s manželem ve stejné firmě (v nemocnici ). Seznámili jsme se až v práci, dříve jsme se nikdy neviděli a tudíž jsme se neznali. Stejně se někdy nevyhnu řečem od kolegyň, jak jsem se s ním seznámila proto, abych se líp dostala na lepší pozici. Nejvíc legrační na tom je to, že kdybych o lepší pozici stála, on by na to neměl vůbec žádný vliv, zda bych jí dostala.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Hubák: Seznámili jsme se až v práci, dříve jsme se nikdy neviděli a tudíž jsme se neznali. Stejně se někdy nevyhnu řečem od kolegyň, jak jsem se s ním seznámila proto, abych se líp dostala na lepší pozici.

A tak tohle vnímám zas jako trochu odlišnou věc poznali jste se až v práci, to je normální (i když těm závistivým kecům se člověk nevyhne, bohužel...)
Ale pokud má šéf dceru, je pochopitelné, že v té firmě začne pracovat, nijak mě to osobně nepohoršuje, protože mi to přijde přirozené

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na petulajz: Já to myslela tak, že není vždycky jednoznačné, jak věci na první pohled vypadají. Neříkám, že to tak je, ale může to být tak: Dcera ve firmě dělá dlouho jako sekretářka. Její otec vyhrál konkurz na ředitele až dva roky poté. Nevím, jestli to tak je, třeba ne. Jen se mi nelíbí, že je hned ta dotyčná (nebo ten dotyčný) brána tak, jako že je tam skrz toho vlivnějšího. I když to tak taky být může.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Hubák:

Jasně, máš pravdu, ne vždy je to tak, jak se zdá

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na petulajz: Asi reaguju přehnaně, ale i mně se stalo, že mi byly věci jasný a pak ouha.

 

Váš příspěvek

Balí mě šéf, já ho nechci...

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené