Holky děkuju, pomalu už na to sbírám odvahu

Reaguji na Eleanoraka:
No, já používám onu Palletku už 10 let a vlasy mám ještě pořád na hlavě Nu, asi jsou odolný

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Catyy: Jo ale kdybych byla přírodní špinavá blond nebo světlounce hnědá, tak bych v žádném případě nemelírovala

Já bych právě řekla přesný opak... Sama mám vlasy mezi blond až sv. hnědou (dle roč. období) a proč je celé barvit, když stačí naházet světlejší prameny, udělá to krásnou barvu, která vypadá velmi přirozeně, daleko lépe než jednolitá (měla jsem). Asi je to o zvyku, ale melír pokud je precizně a jemně udělaný a jsou použity kvalitní přípravky, vypadá moc hezky. Navíc vlasy mi absolutně neničí.

Já barvím, teda nechávám si barvit od kadeřnice. Přijde mi to lepší než melírování, který je podle mého agresivnější k vlasům.

myslím Ombre Hair, nebo jak se to jmenuje. Tmavé odsrosty, světlé konce. Moje kadeřnice mi zrovna říkala, že melíruje méně.

Reaguji na Ivčáááá:
Melír je "agresivnější", víc vlasy "ničí", vysušuje je, vlasy jsou pak lámavé, třepí se, přelivy, šampony na vymytí jsou lepší.

arrow
profile_image
Trinn
od 22. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já taky barvím na blond. Někdy, když se mi chce, dávám ještě o dva odstíny světlejší melír, jen na odlehčení barvy. Ale tak jednou za rok .

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vlasy mi dělá kamarád kadeřník, jednu dobu mi dával melíry, ale teď už docela dlouho mi barví celou hlavu. Základem je vybrat správný odstín, musí ti sedět, čím přirozeněji to bude vypadat, tím líp. Takže směle do blond

Cituji Smitke: A poradí mi někdo jak často se doporučuje barvit?

Já chodím tak každých 6 týdnů, aby ty odrosty nebily moc do očí. Jo a mám pocit, že mi kadeřník dává barvu hlavně k těm odrostům, nepatlá to rovnoměrně na celou délku vlasů (vysvětluju si to tím, že když mám ten zbytek blond a on nemění odstín, není to nutné).

Cituji Lotta: kadeřník dává barvu hlavně k těm odrostům, nepatlá to rovnoměrně na celou délku vlasů (vysvětluju si to tím, že když mám ten zbytek blond a on nemění odstín, není to nutné).

Já to taky tak dělám, barvím pouze odrosty, protože podle mě nemá smysl dávat barvu i na zbytek vlasů, když používám pořád jeden a ten samý odstín Jinak já barvím tak jednou za dva tři měsíce, protože mi vlasy rostou hóóóóoódně pomalu, takže nemám tak velké odrosty.

arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Catyy: L´Oreal Castingem 1021

Tak tahle barva mi udělala právě takovou tu ošklivou blond s nádechem do žluta.

Reaguji na angeeel:
To mě mrzí, že ti nesedla, mi udělala zatím tu nejhezčí platinu. Já jsem s ní spokojená (viz fotky v galerce). Mám ve skříni ještě 2 balení (do zásoby , kdyby ji zase náhodou zrušili nebo "vylepšili" ), mi vážně sedí nejvíc.

No jo, ony jsou ty barvy prostě individuální. Co sedne jednomu, nesedne druhému. Já taky používám barvu, která nesedí snad nikomu, jenom mně Ale Catyy, ty máš tu barvu opravdu úžasnou

arrow
profile_image
tiffany-glam
od 19. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já barvím celou hlavu Pro mě jednoznačně nejlepší barva blond Wella 120 Světle přírodní blond. Chodila jsem jeden čas pořád ke kadeřnici a zkoušeli jsme různě míchat barvy a stejně to bylo takový žlutý nepřirozený. Pak jsem se na to vykašlala a vyzkoušela jsem sama docela dost značek a různých odstínů blond, ale žádná mi neseděla, buď jsem byla šedivá anebo žlutá, u dobarvování odrostů ani nemluvím, ale takhle barvička naprosto skvělá

Cituji Ivčáááá: Melíruju (velmi jemné, husté melíry)

Taky. Ale stejně to někdy vypadá jako barva - právě proto, že je mám tak husté

arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Catyy:
Ty jsi jí dávala na odbarvené vlasy viď? Já jsem si jí dávala když jsem měla asi 3 cm odrostlý melír, na ten melír mi nějak nechytla a na moje přírodní vlasy chytla do žluta. Mám je teda o dost světlejší než ty, takovou špinavou blond, ale holt se ty vlasy předtím musí odbarvit odbarvovačem. Škoda, jinak je ta barva fajn, taková šetrná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené