arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já teda melíruju, ale abych řekla pravdu, tak se mi ta barva po melíru zas tak moc nelíbí, zkusim přeliv a uvidíime

arrow
profile_image
Eleanoraka
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na petraparis: Taky záleží na tom, jestli je to zesvětlovač, nebo hodně světlá blond. No a taky na tom, jak často se vlasy barví. Já je barvila dost často a hodně světlé, než jsem dostala rozum

Reaguji na Eleanoraka:
Tak já tedy odhalím své tajemství Barvím už 10 let pouze žíravinkou Palette E20. Barvím jednou za cca 2-3 měsíce (protože mi vlasy rostou jó pomalu, takže nemám tak velké odrosty)

Melír som zatiaľ nevyskúšala, ja som bola spokojná s blond odtieňmi od Palette, používala som Natural colors - Pravá blond č. 218, ICC C10. Potom som prešla na Londu č.89 a teraz farbím s Garnier Nutrisse 100 Harmanček Palette ničia vlasy, ale to všetky farby, hodne záleží na type vlasov, mne napr. nesadol L´Oreal Casting 1021, mala som ich po tomto prelive strašne vysušené

Reaguji na avanta: Ahoj, tvoje vlasy jsem vždycky hrozně obdivovala. Jak jsi na tom teď ještě pořád hustě melíruješ Matrixem, nebo barvíš? A když tak čím?

Cituji petraparis: Ale Catyy, ty máš tu barvu opravdu úžasnou

Jéé, tak moc děkuji!
Reaguji na avanta:
Na té fotce mi to připadá jako slabý melírek, nechaný na vlasech působit jen krátce, navíc ta žena má už i své přírodní vlasy hodně světlé, takže takový ten lehčí melírek?

Reaguji na avanta:
Já jsem před dvěma lety měla melír značky Londa Professional 6%, a on mi chytal do takové té barvy, která nebyla bílá, ale ani žlutá, byla taková ... jakoby i přirozená ...
Ne všechny melíry chytají do bíla nebo do žluta. Řekla bych, že zrovna Londa patří mezi ty melíry viz foto. Anebo bych ještě vyzkoušela Subrínu č. 1 - ta taky není platinová! (Č. 2 a č. 3 jdou do bíla, číslo 1 NEE).

Londa melír 6%.

Melír Londa 6%.

Já jsem nyní na barvičce z welly a jsem moc spokojena.Barvila jsem úplně na platinu a teď už mám asi 12cm v přirozenější.Kvalita je úplně jiná,než zbytek.Nejraději bych ty konce ostříhala,ale to bych byla nakrátko a chci si nechat narůst vlasy delší,tak musím chodit s chemlonem.

arrow
profile_image
katherin
od 17. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

taky přidávám fotku, jinak na umělém světle mám lehce nažloutlý nádech

Avanto,je to koleston profi barva,ale nevím teď číslo,na vzorníku je studená řekla bych nejsvětlejší.Po nabarvení je podobná jako duhová od loreal,cca po třech týdnech už nemá tak pěkný nádech a jde víc do teplé,jednou mi na to dali přeliv také od welly a bylo to opět pěkné,jen jak mám ty konce hodně zničené tak na ně nechci nic dávat,ani ten přeliv aby mi neupadly úplně,takže doufám,že dodvou let budu mít vlasy v pohodě i do délek.Příjde mi,že jsem už vyzkoušela všechny blond barvy i melíry a ve třiceti letech jsem konečně našla tu pravou.Zkoušela jsem i profi barvu velmi podobnou od lorealu,ale nabarvené to mělo mělo taky krásný duhový nádech,ovšem po umytí jsem byla rezavá.

Barvím si celou hlavu. Barvím se jednou za 2-3 měsíce Hi Richesse, Loreal prof., odstín 9.13. Je to velmi šetrná barva hodně podobná mé přirozené, ale vsadím se, že tmavovláskám by nechytla...

arrow
profile_image
Miinka
od 9. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji petraparis: Jinak já barvím tak jednou za dva tři měsíce, protože mi vlasy rostou hóóóóoódně pomalu, takže nemám tak velké odrosty.

Šťastná to žena, mě za měsíc rostou cca o 2cm, na melír musím max.každých 6 týdnů

Barvím si celou hlavu na blond a na trendy nějak nedávám...to bych si musela každý rok asi měnit barvu
Kdysi jsem nosila jen melír, ale nějak jsem zakotvila u té barvy a zatím mě to vyhovuje

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené