Smazat

Bere vztah se mnou vážně? Nebo se jen stydí?

Je to normální nebo vztah se mnou nemyslí vážně? Co si o tom myslíte vy? Máte podobné zkušenosti? Jak je řešit? Budu ráda za jakýkoliv nápad, radu, zkušenost.

Zdravím všechny,
mám takový problém. Je mi 22let, mému příteli je 26let. Je mi s ním moc hezky, ale problém je v tom, že já miluji takové ty důkazy lásky- hlazení, obejmutí, políbení, chytnutí za ruku, a on tohle nedělá. Pohladí mě, líbáme se, to ano, ale pouze před sexem. Někde na ulici se chytnout za ruku, nebo něco podobného vůbec. Myslí ten vztah vůbec vážně? Nebo v čem je problém? Stydí se to udělat, nebo to nemá rád? Jsme spolu sice teprve 3 týdny, ale jsme spolu často, trávíme spolu každou volnou chvíli, tak kde je problém? Nechci se ho na to ptát, proč to nedělá apod. Je mi to blbý. Stejně tak s tím začít já, bojím se, že mu to třeba vadí nebo já nevím a zareaguje na to špatně.

Nemáte někdo podobné zkušenosti? Jak to řešit? Bude to lepší postupem času?
 
arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moc jsem tohle ve vztazích nepoznala,ale myslím si,že mi to strašně moc chybělo a taky si myslím,že je to jakoby důkaz lásky...Zažila jsem to teď v posledním vztahu,že si mě takhle ex všímal,ruku mi dával pořad a všude,držel mě celou cestu do Chorvatska ale jak jsem postupem času zjišťovala z jeho strany to byla patologická láska
No,určitě bych s ním o tom promluvila,ikdyž myslím,že to bude tak nějak bez úspěchu..kdyby to chtěl takhle,dělá to od začátku tak sám,těžko se to naučí a bude tě hned brát za ručičku atak Buď si budeš muset zvyknout a nebo si najít někoho jiného,těžko ho tohle naučíš..

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jinak ze začátku by polibky,pohlazení,mazlení atak..by měly být automatické,ne jen před sexem..co pak za několik let?

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To může být cokoliv od "vadí mu to" až po "právě teď se na ekvivalentu omlazení pro muže vypisuje z toho, že partnerka se s ním muchluje jen před sexem jinak mu ani ruku nepodá a jestli ho má ráda". Než uděláš nějaký velký závěr, bylo by dobré zjistit co z toho to je. Když se nechceš zeptat přímo, tak až se budete příště muchlovat, dej mu slovy najevo, že se ti to líbí. Možná se chytne.

arrow
profile_image
mouselady
od 28. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kopaj: Najevo jsem mu to už dala, ale beze změny. I když občas má náladu a třeba u filmu mě obejme atd. Ale jinak nic.
Asi si budu muset zvyknout no.... nebo se to třeba změní..

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mouselady: Počkat, předtím jsi psala, že to nedělá vůbec, a teď že občas ano? Takže k těmto věcem nemá principiální odpor.

Když si vyčerpala všechny nepřímé metody, tak ti nezbývá než se zeptat přímo. Mimochodem nechápu, co ti na tom přijde blbý. Při nejhorším ti znuděně a bez zájmu odpoví, že mu to takhle vyhovuje a budeš tam co jsi teď, a v ostatních případech lze očekávat posun pozitivním směrem (i když k orgiím na kašně na náměstí za pravého poledne ho asi nedotlačíš).

arrow
Neprodává v Bazaru

Jste spolu teprve 3týdny, tak bych to nehrotila, třeba se potřebuje otrkat, ten můj ze začátku byl taky zdrženlivej.....když jsem vystupovala z auta dala jsem mu vždycky pusu první já, pak jsem mu jí třeba nedala a už se mě ptal co je, tak jsem mu řekla ať mi dá taky někdy sám od sebe pusu, a teď je to už celkem automatický. Ale je pravda, že my se mazlíme pořád, ikdyž sedíme u jídla, tv, pc tak se třeba držíme za ruce atak, podle mě to chce čas a když to nepomůže tak mu to normálně říct, je to taky přece hodně o komunikaci ne ?

arrow
profile_image
mouselady
od 28. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Micheella: Dobře. Je pravda, že 3 týdny jsou krátká doba. Asi je to tím, že jsem vždy měla kluky, kteří šli na všechno hned. Ale i to, že mi dal poprvé pusu mu chvíli trvalo, tak asi chce čas i tohle.
A jak jsem psala, občas má náladu, že mě obejme, pohladí. Asi má jen strach, nevím.
Jsem jen taková, že se hned bojím, že to nemyslí se mnou vážně atd. :/

Jsou i lidé, kteří tyto věci tolik neprožívají a nebo jsou to začátky. Někdo je na začátku hrr a někdo zase pomalejší. Někdo doma nezažil chvíle, kdy by ho rodič objal nebo nějak projevoval city. I to může dost značně poznamenat. Pokud je to jeho případ, tak se to může časem od tebe naučit. Také jsem měla takový určitý fyzický blok. Ani to nebylo v sexu jako právě v tom okolo. Potřebovala jsem důvěru a po čase to šlo samo od sebe. Třeba se může jen stydět.

Cituji mouselady: Asi je to tím, že jsem vždy měla kluky, kteří šli na všechno hned.

Někdy je dobré trošku zpomalit, nechat to plynout a tolik nad tím nepřemýšlet.

Cituji mouselady: Jsem jen taková, že se hned bojím, že to nemyslí se mnou vážně atd. :/

A myslíš si, že chlap, který by se s tebou mazlil 24h to s tebou 100% myslí vážně?

Cituji daisy01: co pak za několik let?

Jsou mazlíci, kteří se tulí dva, tri roky a pak se na tebe ani nepodívají.

Nedělej závěry po třech týdnech a pokud by jsi ráda více doteků, tak mu to normálně řekni. Někdy to tak je, že ten jeden je víc akční a může to být klidně holka..

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě vydrž někdo je opravdu ze začátku zdrženlivější. Dala bych tomu ještě nějakej čas a kdyby se to neměnilo, přišel by čas na diskuzi.

arrow
profile_image
mouselady
od 28. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děkuji za rady. Vydržím a přestanu o tom tolik přemýšlet.

Cituji EleanorWoods: A myslíš si, že chlap, který by se s tebou mazlil 24h to s tebou 100% myslí vážně?

Máš pravdu, není to záruka, že to se mnou myslí vážně...

 

Váš příspěvek

Bere vztah se mnou vážně? Nebo se jen stydí?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené