Smazat

Bisexualita a posměšky

Ta holka kterou neznám dlouho je jediná, kdo mi skutečně pomáhá. Ostatní to jen zhoršují...... Poznala jsem někoho, kdo mi pomohl uvědomit si, co jsem zač.

Ahoj,
přes rok jsem měla přítele, kterého jsem fakt milovala, pak ale po jedné zlomové události to šlo celé z kopce. Aby jsem to uvedla na pravou míru začali jsme spolu chodit ve 14 letech, takže nám je právě 15.
Již od listopadu 2017 mi navrhoval sex, ale já jsem s ním nesouhlasila z důvodu, že mi bylo tu dobu ještě 14. Do postele se mu povedlo mě dostat až asi deset dnů po našem výročí, kdy jsme spolu byli rok. a to byla ta zlomová událost.
Asi dva týdny po našem poprvé (u obou to bylo prvně), kdy mi vyznával lásku, si našel kamarádku, která byla shodou okolností i má kamarádka. Nemusím nějak dlouze popisovat, jak to dopadlo. Prostě ona se do něj zamilovala a po tom, co ho zmanipulovala ho poštvala proti mě, samozřejmě on ji to celé sežral a rozešel se se mnou. Rozešli jsme se z očí do očí a to jsem od něj brala jako by konečně trošku dospěl. Zkusili jsme být kamarádi, ale jelikož jsem mladá a hloupá, tak jsem se na něj trošku moc upnula a měla potřebu s ním furt mluvit. Vím byla to chyba. Takhle to bylo 6 dnů, pak jeden týden v pátek jsem měla jít s pár dalšíma holkama ze školy na vyhlášení soutěže slohových prací a on mi nabídl, že na mě pak počká, aby jsem nebyla sama večer ve městě, které zrovna není plné vřelých lidí. Souhlasila jsem. Cesta na zastávku s ním probíhala celkem v pohodě až na to, že mě celou cestu objímal a líbal, nijak jsem se nebránila, protože jak jsem řekla, byla jsem zamilovaná. Rozhodli jsme se to zkusit znova. Po necelém týdnu jsme pochopili, že to nemá cenu. Týden po rozchodu jsem poznala jednu holku, která patří do skupiny LGBT, začaly jsme si psát a ona mne dostala z toho nejhoršího, jenže pak jsem začala přemýšlet o tom, že třeba vztahu s holkou bych se vůbec nebránila. Tohle byla chvíle, kdy jsem si přiznala, že nejspíše budu Bi. Mluvila jsem o tom jen s ní a s mou nejlepší kamarádkou, která mě podpořila. Ale teď mi začaly chodit zprávy typu "lesbo!", "Šlapko jsi jen pouhá lesba" a nebo, že jsem kurv*. Nevím, jak je to napadlo... A jsem z toho prostě už zoufalá. Ta holka kterou neznám dlouho je jediná, kdo mi skutečně pomáhá. Ostatní to jen zhoršují.
 
arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi bys' neměla jen tak někomu věřit a vypisovat se s kdovíkým.

arrow
profile_image
Zoukalka
od 3. 4. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky chápu že to musí být těžké, ale když jim ukážeš že je ti to jedno tak jim ukážeš že si nad věcí a tím pádem podle mě přestanou

 

Váš příspěvek

Bisexualita a posměšky

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené