Smazat

Brigáda, poraďte prosím dle vašich zkušeností.: - )

Chystám se v létě pracovat brigádně nebo si nějak jinak přivydělat, ale ještě jsem se nedokázala rozhodnout, který druh práce si hledat. Podělte se prosím o své zkušenosti. :-)

Ahoj, léto se pomalu blíží, nyní mám práci na plný úvazek ve školství, ale koncem června to skončí a i když přes léto nějaké peníze obdržím, stejně bych ráda nějaký přivýdělek. Jeden důvod je nuda, že všichni pracují nebo někam odjedou, druhý jsou peníze třeba na nějaké další cestování. Letos jedu pravděpodobně jen na týden do Chorvatska a zbytek léta se budu kopat nudou, přítel pracuje přes týden a celý den tak není doma, abychom něco podnikali. Spousta přátel jede na fesťáky, ale ty už mě nebaví jako dřív. Bydlím v Praze, takže dostupnost na různá místa mám dobrou.

Nyní mám pár nápadů, co bych chtěla v létě brigádně dělat. Pokud byste s tou prací měly zkušenosti, budu ráda, když se se mnou podělíte o informace, jak probíhala pracovní doba a kolik cca byl výdělek za měsíc.

Jet na příměstský tábor jako vedoucí
Jet s mořským koníkem jako vedoucí
Pracovat ve stánku se zmrzlinou, juice bar v OC

Já osobně mám zkušenosti s prací s dětmi hodně právě ze ZŠ kde působím 3 roky. Pak jsem si vyzkoušela brigádně i číšnici na hotelu Berchtold, kde byla úroveň velká oproti normálním restauracím. Šlo mi to, ale pak jsem získala nynější práci, tak jsem čapla příležitost.

Pokud jste pracovaly jinde, poprosím o tipy.. Děkuji všem.
 
arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Příměstský tábor by šel určitě, ale nečekej horentní sumy .
Na Koníka je pozdě, ne? Přilášky se posílají únor-březen? Nebo jako třeba to změnili... Každopádně spíš jde o to, že jsi u moře, ale nikdo ti to moc dobře nezaplatí (osobně si představuji cca 8 tis za ten turnus?) - ale třeba platí líp...
Stánek se zmrzkou je asi fajn, ale neviděla bych v tom poslání a raději to nechala mladým holkám
Jet jako delegátka by se dalo - pokud umíš jazyk?

arrow
profile_image
chachar1922
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pracovala jsem ve Fast ČR. Je to v Praze, což máš ideální, je to i dobře placeno, pracuje se od po-pá a to od 8:30- někdy i do 10 večer ale končí se i po šesté. Nejlepší je, že ti platí podle toho, kolik máš odpracovaných hodin. Opravdu se nenadřeš. Nejhorší je týden nebo dva, kdy si zvykneš na to, že jsi nonstop v práci. Já to vydržela skoro dva celé měsíce, a půjdu znova Peníze mi za to stojí, lidi jsou tam super a nestěžuju si. Dá se to jako brigáda vydržet. Horší by bylo tam pracovat na stálo

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na chachar1922: Je to ta obchodní společnost s elektronikou nebo mi to na googlu našlo špatně? U toho je totiž pobočka v Říčanech. Což je super. Tys tam prostě zašla, že chceš brigádu na léto ve skladu nebo to máš tip přes známého? Díky za info, klidně piš do SZ.

 

Váš příspěvek

Brigáda, poraďte prosím dle vašich zkušeností.: - )

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené