Smazat

Bydlení po rozchodu.

Ahoj, jak na bydlení po rozchodu? Po 3,5 letech došlo k rozchodu, je to zhruba 4den po. Bohužel nemám kam narychlo jít a hledám podnájem. Byt si nechá přítel.

Ahoj, jak na bydlení po rozchodu? Po 3,5 letech došlo k rozchodu, je to zhruba 4den po. Bohužel nemám kam narychlo jít a hledám podnájem. Byt si nechá přítel.
zatím nacházím samé zbytečně velké a drahé byty.
Problém je v ten, že skoro všechen nábytek je můj i pračka s ledničkou. Byl to náš druhý byt . Když jsme se stěhovali do nynějšího, tak jsem ho donutila vyhodit jeho starý a zanedbaný gauč (stejně by se rozpadl, spali jsme na něm) a pračku. Jelikož jsme šli do většího tak jsme koupila gauč jiný, novou postel a větší skříň. Finančně mi na nic nedal ani půlku. Jenže mě je líto, že on ani nebude mít na čem spát, kam si pořádně dát věci, skoro všechno mu vemu. A v tomhle bytě jsme bydleli jen 6 měsíců.
A další problém je stěhování...jak jste to řešili? Momentálně nemám ani na kauci a ani stěhováky. Nikdo z rodiny mi to bohužel nepomůže smontovat a odvést a hlavně chci vidět sebe jak to montuju .
Všude čtu , jak jste se za týden od přítele odstěhovali a basta. Kdo Vám stěhoval nábytek a nechápu jak jste mohli tak rychle sehnat byt.
Jinak rozchod chtěl on. A jsem celkově z toho zoufalá (furt brečim) , ale ve vztahu už ani jeden nechceme pokračovat. I když já furt doufám, ale nejde to, byl bo to krok zpět.
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, je mi líto, čím si procházíš, ale jak píšeš, není cesty zpátky. Já bych povolala kamarády nebo rodinu nebo někoho, kdo má nějakou dodávku a kdo by ti mohl převézt věci. Nebo zkus popátrat na Facebooku, někdo se rozhodně najde. Rozhodně si ber všechno a nic mu nenechávej. Já jsem s ex taky platila všechny věci a lituju, že jsem mu nechala lednici, protože mi samozřejmě pak chyběla. Určitě bych šla do spolubydlení, alespoň pro začátek. Nebo můžeš jít do nějakého vybaveného bytu. Ty studuješ nebo pracuješ?

arrow
profile_image
luckylucky
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Do vybaveného bytu jít nechci, na nábytek jsem si ušetřila sama a nechci o to úplně přijít. Pracuji. Nakonec jsem se rozhodla, že mu nechám aspoň gauč. On kvůli mě vyhodil svůj starý, takže je to fér a ať má na čem aspoň spát.
No právě, že já žádné známe s dodávkou nemám a rodina...většinou jsou všechno ženský, chlapi moc nefungují. Budu muset našetřit na ty stěhováky jinak opravdu nevím. A hlavně si nedovedu sebe představit skládat postel a skříň, dveřmi vkuse totiž neprojdou.
A jak jsi to měli ty? kamarádi pomohli?

arrow
Neprodává v Bazaru

Zkus zapátrat na Facebooku, určitě se najde spousta chlapů, co ti rádi pomůžou (samozřejmě za nějakou finanční odměnu). Já jsem to měla veselý. Bydlela jsem v Plzni s ex a přestěhovala jsem se do rodné Opavy a pak se s přítelem rozešla. Už jsem ale odjížděla s tím, že vztah ukončím, takže jsem si vzala aspoň nějaký věci, ale tahej to vlakem, že jo. Zbytek mi odvezli rodiče, který mě odstěhovali bez toho, aniž bych do toho byla nějak zatáhnutá. Ale já jsem měla to štěstí, že kromě pračky a ledničky mi v bytě nic nepatřilo, protože už byl zařízený.

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no na tohle je třeba mít finanční rezervu....přece vžydcky může přijít rozchod nebo ztráta práce

za stěhování jsem prostě zaplatila, za smontování taktéž

a na bejvalýho neber moc ohledy, on je taky nebere a neřeší, kde a jak teď budeš bydlet

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nábytek nabídni ex přítelovi za finanční obnos a pak se zatím přistěhuj jako spolubydlící. I ten gauč si nechej od něho zaplatit. A stěhuj se až na to budeš mít, nespěchej. Žádné stěhování se nedělá ze dne na den, tedy pokud to není domluva obou

arrow
profile_image
Vejvodka
od 17. 9. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, jakmile se ti zvedne adrenalin, tak to jde vše samo Obvoláš kamarády, nakoupíš pár piv a jedete. Nemáš poblíž nějakou kamarádku/da, který by tě na určitou dobu vzal k sobě? A pokud lituješ toho, že nebude mít nic, tak to je to první, co si vymaž z hlavy.

 

Váš příspěvek

Bydlení po rozchodu.

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené