Smazat

Bývalka

Zas ty bývalky.... Ahoj holky, potřebovala bych slyšet názor. Nemáme s přítelem před sebou žádné tajnosti a víme o sobě snad vše. Ale něco jsem viděla, co jsem bohužel vidět neměla. :(

S přítelem jsme spolu už nějaký ten měsíc a bydlíme spolu, ale jednoho dne jsem si řekla, že se mu mrknu na fotky co má v počítači. On hodně dřív cestoval a nikdy nějak nebyl čas nebo chuť si to prohlédnout.
Jeden den jsme byla sama a tak jsme si řekla, že se mrknu, ale bohužel jsem tam narazila na album, které jsem vážně vidět nechtěla... byly tam nahé fotky jeho bývalé (samozřejmě staré fotky, když spolu ještě byly).. která mu tam pozovala v různých oblečkách atd. Byla jsem docela v šoku, takovéhle fotky jsem nečekala...
Začala jsem panikařit, jestli náhodou na ně občas nekouká nebo jestli nad nima něco nedělá, když to tam pořád má... fotky z výletu chápu a neřešim, ale tohle bylo na mě fakt moc.
S přítelem jsem si pak promluvila, tak mi vše vysvětlil, že ty alba už nejméně rok neviděl a že se mu to nikdy moc nechtělo promazávat, ale samozřejmě, když viděl jak mě to rozhodilo, tak tohle album hned přede mnou smazal. A že by ho ani nenapadlo se na to koukat, když má teď mě a ona je minulost..
Ale byla jsem z toho rozhozená celý den a pořád mám z toho nějaký divný pocit.. asi se o něj moc bojím. Máte někdo podobnou zkušenost? A jak jste to vzali? Ty fotky mám pořád před očima
 
arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nějak nechápu co se tu opět řeší.
Manžel má fotky své bývalky v počítači. Vím to, protože jsme se na ně.. stejně jako na spoustu jiných fotek.. dívali spolu, když jsem třídila před instalací složky a u fotek jsem mu řekla, ať si je jde projít, nabídl mi, že se podíváme co tam vlastně je spolu.
U fotek jeho ex řekl, ať to klidně smažu. Nesmazala jsem, je to jeho minulost a pokud to někdy bude chtít smazat, udělá to sám, ale je mi to hlavně jedno.
Sama mám někde fotky ex, když jsem si dělala před delším časem čistku na discích, narazila jsem na ně, podívala jsem se a hotovo. Vím, že někde jsou, ale už zase dávno nevím kde a je mi to taky jedno.

Je to minulost, cíleně ji nevytahuji, ale pořád je součástí života a nevidím důvod proč se jí zbavovat.

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Veselka10: souhlas

arrow
profile_image
deschanel
od 19. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Fotky se snad fotěj za účelem toho, že si chci na ten moment udělat vzpomínku. Trochu by ztrácely smysl, kdybych je měla při výměně partnera mazat To je ani pak ani nemusim fotit.

arrow
profile_image
xo.
od 6. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je fakt, že můj bývalý měl v počítači taky fotky s bývalou (byli spolu 5 let), ale podle jeho bordelu v souborech v PC jsem pochopila, že takové blbosti neřeší. Nutno pododtknout že všechny fotky měl v jedné kupě, jak fotky z "čundru" s kámošema, dokumenty z práce, NAŠE fotky, takže jsem na to i narazila náhodou Já mám například všechno krásně srovnané, kdybys u mě chtěla něco najít, pokud to tam je, najdeš to, všechno pojmenované a seřazené. Když jsem se rozešla s dlouholetým přítelem, všechny fotky jsem hned smazala a i vysypala koš. Je to pro mě minulost, tečka! Ale chlapi tohle neřeší.
Můj nynější snoubenec měl slečnu 6 let a dodnes mají skvělý vztah. No a co mám dělat?
Je to minulost... co už aspoň že od sebe bydlí 700 km

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mikkýsek:
Trochu brzdi!

,, každý druhý si myslí, že má automaticky právo na všechno: vlastnění, poroučení, rozhodování o jeho volném času,, atd

Nevím jaké špatné zkušenosti si za svůj život posbírala ty, ale předpokládám, že velice špatné, tvé názory jsou vždy velice jedovaté!!

Vztah je o kompromisu o úctě porozumění..
Já najít v PC fotky nahaté ex, asi bych nebyla úplně nejštastnější
Zakladatelka má štěstí, že ma zřejmě přítele, který ji miluje a váží si ji..

Její reakce je normálni, tak z ní nedělej kvůli svému vlastnímu pokřivenému pohledu na svět všeobecně stíhačku nebo vychovatelku!

arrow
profile_image
Mikejla13
od 14. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zareagoval skvěle, podle mě můžeš být v klidu Snaž se na to nemyslet...

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nemáš byť prečo šokovaná on zareagoval správne.... tiež mám v PC fotky svojho ex.... boli sme spolu 4,5 roka., su to spomienky a mazať ich nemienim.... a mam fotky jak v plavkach, tak bez, dokonca aj naše spoločne ,,akty" ... je to spomienka, nemienim sa ich zbavovať......

aj moja nová známosť má fotky so svojou byvalkou a neriešim to, lebo viem, že spomienky sú dôležité !

 

Váš příspěvek

Bývalka

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené