Smazat

Bývalý přítel

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................

děkuju, téma bylo vyřešeno
 
arrow
profile_image
kajleen
od 19. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zažívám to právě teď, pouze nemám vztah. S přítelem jsme spolu byli 9 let. Jsme od rozchodu půl roku, nebyli jsme v kontaktu necelé dva měsíce a jinak se mi pořád ozýval, každý týden - no přesně jako popisuješ ty. Poslední měsíc se to ale hodně zintezivnělo a psal mi třeba deset sms denně, byli jsme venku, na výletě. O nic se nepokusil, ale říkal mi hodně věcí, které rozhodně nejsou fér (pokud mě nechce zpátky). Například, jak mi to sluší, jak mě rád viděl, jak ten rozchod byl chyba, jak je mu to líto, nějaké věci o bydlení. Já jsem mu několikrát naznačila, že mi na něm pořád taky záleží. Sama mu nikdy první nepíšu, nevolám. Ale možná jsem neměla tolik na jeho sms reagovat, jenže to je těžké, když máte pocit, že vás chce zpátky. Ale kdyby skutečně chtěl, může něco udělat. Minulý týden mi psal těch x sms denně a najednou už tři dny se neozval. Jsem z toho naštvaná a zklamaná a mám na něj vztek. Protože samozřejmě jsem do toho znovu spadla, jak jsme byli v kontaktu a vysílal tolik signálů. Vím, že jinou nemá (možná leda na sex, ale asi ani to ne), protože máme hodně společných přátel.

No takže asi jsem ti moc nepomohla, nevím totiž sama, co dělat. Ale obávám se, že oni to dělají bez nějakého jasného cíle. Prostě jim to je příjemný, chtějí ten kontakt a tak dělají tohle. Fér to není ani trochu a mně až se ozve znova, tak navrhnu kafe a všechno mu to řeknu. Takhle bych se mohla zaseknout na další půl rok.

Pokud miluješ současného přítele a bývalého už nechceš, tak to utni. Záleží kvůli čemu jste se rozešli, jestli bys ten vztah chtěla vůbec zpátky. Pokud ne, nemá cenu s ním takto komunikovat a plést si hlavu. Vím, jak je to těžké a jak to umí bolet

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

..

arrow
profile_image
kajleen
od 19. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No nic se neděje možná teoreticky, ale v tobě se toho evidentně děje dost a jak sama píšeš, cítíš se provinile vůči současnýmu. Prostě ti to narušuje vztah, který teď máš a bez ozývání se ex by ti nic "nepřekáželo". Takže se prostě děje... nemáš to v sobě vyřešený a jakmile se začal ozývat, motá ti to hlavu. Proto je prostě lepší to utnout

Dokazují si tím asi to, že když chtějí komunikovat, tak ty prostě komunikovat budeš. Jestli by se ti ozýval, kdybys byla singl je otázka, na kterou asi boužel nedostaneš odpověď Je to taky možný, že se ozývá jen když mu je nějak mizerně. To je klasika a dělají to nejen chlapi.

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

..

arrow
profile_image
kajleen
od 19. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No, to že je někde s klukama a "evidentně" se baví, ještě vůbec nemusí znamenat, že to tak skutečně je Uvnitř se může cítit klidně mizerně.

Držím palce, je to boj...

podle mě ten chlapec prostě jen zjistil, že tě už nemá jistou a vidí tě jako kořist nic víc v tom ale nehledej, tohle se totiž děje dnes a denně

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marrianne:

arrow
profile_image
Canndy
od 6. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jo zažila, vlastně zažívám to zrovna teď, co se bývalý dověděl, že mám nový vztah, tak se pravidelně ozývá, i když má přítelkyni, píše mi že mu chybím, pořád se ptá na současného přítele, jak nám je atak. Podle mě nejlepší nereagovat, aspoň na něho to zabírá ale zase na druhou stranu, mi to celkem lichotí, co si budem povídat

arrow
profile_image
Majka69
od 16. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Riešenie je pritom také jednoduché. Stačí ho opakovane vulgárne poslať do jedného z dámskych v podbrušnej časti sídliacich otvorov a dá pokoj. Jedine, že by niekto potreboval zdvihnúť ego, že?

 

Váš příspěvek

Bývalý přítel

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené