Smazat

Čas na změnu

Ahoj,dostal jste se někdy do situace,že jste si řekli že je načase se změnit/přehodnotit vše?..Zajímalo by mě,jestli to někdo zažil.Boužel sem se dostala do situace že si řikam že by chtělo změnit....
Díky..
 
arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Rebecs: Problém je v tom,že nevím kde začít :/

A víš, co chceš změnit? Pak už je to jednoduché.. Kdžytak to teda trochu upřesni..

Občas se stane, že má člověk potřebu změny, jen neví s čím začít nebo co přesně chce změnit - to byl můj případ. Moje poslední změna byla přechod na přírodní kosmetiku, celkově zdravější strava, životní styl a vegetariánství.

Také mívám tyhle ,,stavy". Ale je pravda, že hodně lidí okolo mě o změnách mluví, ale k ničemu se nedokopou... Ono je někdy složité proměnit slova v činy...
Já jsem teď změnila to, že už konečně začínám cvičit (kvůli zádům) a taky že od nového semestru změním styl učení a přístup ke škole.

arrow
profile_image
_BaRuSa_
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ano, jsem totiž člověk, který nemá rád stereotyp, takže často mívám nutkání ke změně, ať už změna stylu, jiný účes, dělat jiné věci, změna koníčků, chodit se jinam bavit, prostě to chce najít to co ti vadí a to co chceš změnit, pak už to jde snadno

arrow
profile_image
Rebecs
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ono kdybych to měla vypsat,nebo napsat bylo by to dost složité..
Zkusím si to aspon sepsat a pak uvidím
Díky holky )

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já procházím velkou změnou zrovna teď a opravdu to chce začít hned.

Já to tedy mám stejně jako .....

Cituji Majiiinka: Mě to "dělalo šťastnou" a většinou se pro ty změny nadchnu, takže to jde lépe

.

arrow
profile_image
Merci2712
od 10. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

já sem si také nadělila změnu, nového mladšího přítele, a pokouším se o i novou práci se kterou bych chtěla poté začít měnit celekm radikálně dost věcí tak doufám že to nezůstane jen u toho přítele nejtěžší na tom všem je se k něčemu dokopat, když se člověk už na něco zvyklý pár let

Reaguji na Rebecs:
Ano, zrovna před týdnem jsem si napsala na papír, co chci změnit a čím se už nechci nikdy zabývat a nervovat a tento papír jsem si vylepila na ledničku ( akorát, když přijde návštěva, tak ho schovávám ). A zatím mi to funguje, jde o to prostě nemyslet na věci, které vás štvou, říct si, že jiné to nebude a nezaobírat se tím.

Já jsem naštěstí typ, co se k tomu dokope, takže už přijímám opatření na "šťastnější a míň nervový život" , kde jsem si ujasnila jasné priority, kterými se teď budu zabývat a jiné věci i lidi pro mě neexistují.

Opravdu se k tomu dokopejte a kdyby to i tak nevyšlo,tak si můžete říct, že jste pro to alespoň něco udělali !

arrow
profile_image
Lenushe
od 26. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

K takové změně jsem se odhodlala asi před dvěma týdny. Po více než pěti letech jsem pustila k vodě přítele a tyhle následující dny a týdny si naprosto užívám. Spadl ze mě všechen stres, začala jsem se usmívat, chodím sportovat, bavit se, konečně dělám věci, ke kterým jsem jeho musela přemlouvat a stejně nic z toho... Teď ještě čekám, zda mi vyjde jedna příležitost zahraniční stáže a jestli jo, tak balím kufry Opravdu to stojí za to, udělat něco se svým životem!

 

Váš příspěvek

Čas na změnu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené