Ahoj, máte někdo nerezový dvojdřez, kdy jedna část je klasický dřez a druhá část je menší, na mytí zeleniny a tak? Já jsem si totiž všimla, že když vypouštím vodu z této malé části, tak mi v trubce protéká ven, resp. když ho vypustím naplno. Když to nechám odtéct pomalu, tak je to v pořádku. Zjistila jsem, že trubka z toho malého dřezu se nedá zašroubovat, je jen tak zastrčená do společného odvodu a pokud tedy vypustím vodu naplno, tak to s tou trubkou hne a jde to ven do skříně. Máte nebo měli jste někdo tento problém a jak jste to řešili?

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přetěsnit, ev. pročistit.

Reaguji na Veselka10:

Včera, když jsem myla nádobí, tak mi to zas proteklo, ale už jsem asi přišla proč, tak jsem dnes ráno u toho dřepěla a snad to bude dobrý. Byla vypadlá těsnicí guma, tak snad teď bude držet.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na LaArdilla: Tak to je prima...tedy, žes na to přišla. Vím jak je nepříjemné, když není jasné v čem je problém.
Možná by stálo za to podmáznout to troškou těsnícího silikonu. U pružnějších materiálů se to někdy stává.

Cituji Veselka10: Možná by stálo za to podmáznout to troškou těsnícího silikonu. U pružnějších materiálů se to někdy stává.

Tam právě není jak. No, ale zatím opravdu neteče, tak se musím pochválit, jaká jsem šikula Doufám, že to nějakou dobu vydrží.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na LaArdilla: Tak to tedy jsi šikulka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené