arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj Stalo se Vám někdy, že Česká pošta doporučenou zásilku nedoručila domu, ale pouze vhodila lísteček o upozornění, že byl adresát nezastižen? Mě se to teď stalo už po třetí a jsem celkem vytočená, protože pokaždé jsem byla doma, nikdo se neobtěžoval ani zazvonit- a to máme zvonek s foťákem, takže kdokoliv zazvoní, tak ho to pěkně vyfotí. Ale pošťačka na žádné není Takže mě to dneska po ránu dost vytočilo, protože jsem čekala na balíček, který nutně potřebuji. Nikdo nezvonil, pak jdu do schránky a opět lísteček adresát nezastižen. Nejen že se musím dojít asi 1 km na poštu, navíc tam zásilka bude až od 2 hodin a zrovna dneska jsem potřebovala někam odjet dříve, takže přemýšlím, že bych si stěžovala, protože tohle mi už přijde moc Nevíte, jestli na to mají právo vhazovat pouze upozornění o zásilce a na zásilce napsáno adresát nezastižen, ikdyž mám důkaz, že jsem byla doma atd. Abych si nestěžovala na něco, co si mohou dovolit Dík za odpovědi.

A nemáš na lístečku napsané, že na žádost zákazníka zásilku opětovně doručí? Já to tak dělal, když sem měla zlomenou nohu, nechala sem si dopis znova doručit, když byl někdo doma a ještě jsem jim dala instrukce, jako že silně zvonit apod.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

To máš ještě dobré, že máš balíček na poště už ve dvě, já musím čekat až do šesti.

Taky to tak u nás jednu dobu zkoušeli a pomohlo zajít na poštu s upozorněním na tuto praktiku.

Jednou jsem na balíček také čekala a shodou okolností bych už večer nebyla doma a další den letěla mimo republiku. A najednou koukám, že ve schránce lísteček s napsaným časem asi za hodinu-no alibismus největší. Tak mě to naštvalo, že jsem obtelefonovala vše možné a do hodiny mi balíček s omluvou přivezli..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ziralka: Bohužel nikdo mě nikdy nekontaktoval ani přes sms a ani jinak! Navíc tohle je zásilka velikosti dopisu Takže by se to do schránky vešla. Jinak dřív, kdy asi chodila jiná pošťačka normálně takové zásilky vozila s sebou, zazvonila a já si to v pohodě převzala, ale teď je to pořád takhle!!

arrow
profile_image
moninagr mojeid
od 3. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

správce bazaru

Cituji Ziralka: Pokud je ten balíček větší, než by se vešel do té brašny, tak pošták má za úkol vhodit jen upozornění, netahá to s sebou, dostane jen lístečky.

Vůbec ne, dodávka doručuje všechny balíky, ne jen balíky do ruky- tzn. cenné, doporučené, do vlastních rukou apod.
Proč by jinak dělali službu "Balík na poštu"?

Upozornění navhazuje jen pošťačka s malými zásilkami, ale právě i řidič dodávky.

Proto bych si stěžovala, pokaždé, když je místo balíčku upozornění. (Samozřejmě když jsi doma byla a neměla hudbu na plné pecky.)

Je to běh na delší trať, mně to dalo asi 5 stížností, než začali věci doopravdy doručovat, ale teď už chodí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Dirtyangel: No zkusím se dnes ,až půjdu pro zásilku, slušně zeptat pracovnice na poště a uvidíme, co řekne. Protože většinou se u mě jednalo právě o zásilky velikosti dopisu, v kterých bylo něco drobného a co by se do schránky vešlo, ale ikdyby se jednalo o větší zásilku, nemá jezdit nějaké to auto České pošty a normálně je dovážet domů?

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Reaguji na Ziralka: Nechápu, že se jich zastáváš. Už jsem si celkem zvykla, že mi na obyčejné zásilky hážou upozornění, i když je to tenká obálka, která by se do schránky vešla. Ale dělají to i s doporučenými a taky jsem si všimla, že tam časy raděj nepíšou, asi aby si člověk nemohl stěžovat. A nejlepší je, že toto dělají i balíkáři, prostě hodí lístek a přijděte si pro to sami. Přitom zrovna balíky nejsou nejlevnější a za ty peníze očekávám, že mi to doručí. Ne, že si pak budu ještě projíždět benzín na poštu, když jsem za zásilku zaplatila třeba stovku.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na moninagr: Právě navíc prostě ani nezazvoní jak jsem psala, máme ten zvonek s foťákem. A všimla jsem si, že se to stává pouze u jedné osoby, na tom upozornění je napsaná doručovatelka. Podle mě si ulehčuje práci, ale mě jí akorát přidělává, navíc když platím za poštovné celkem dost, tak bych měla dostat službu, za kterou si platím

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ziralka: Právě, že jí nikdy vyfocenou nemám, to znamená, že se ani neobtěžovala zvonit, jestli jsem vůbec doma Navíc jsem pokaždé doma v tu dobu byla....

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na aneet_:
Dopoledne moc lidí doma nebývá a takk se pošťačka neobtěžuje zvonit...vypíše lístek a jde o dům dál. No já bych si na poště postěžovala....Vím jaký to je když člověk očekává balíček, těší se...tohle je opravdu drzost. Mě se tohle nikdy nestalo. Se zvoněním pošty u nás problém nemám...Jiný problém - kdy byl balíček předán sousedovi...sice u nás doma nikdo nebyl ale čekala jsem lístek ve schránce (100% jsem věděla,že měl dorazit - hned jsem kontaktovala prodávající)...soused mě i potkal, věděl,že jsem dorazila a nic neřekl.Až večer přišel a dal ho mamce (máme stejné jméno)....

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji aneet_: ale ikdyby se jednalo o větší zásilku, nemá jezdit nějaké to auto České pošty a normálně je dovážet domů?

Nevím jak jinde ale u nás to tak funguje...a vždy zvoní.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na tarabell: No dnes si určitě stěžovat budu! Jelikož dneska mi to den celkem zkomplikovalo, měla jsem jet v 11 pryč na pár dní a musím tu tvrdnout do 2 :/
Ale v poslední době jsou doručovatelé celkem drzí. Před Vánoci jsem čekala na balík od PPL, stále nic a najednou sms, že adresát nebyl zastižen - a znova, doma jsme zrovna byla a nikdo nebyl vyfocen tak jsem mu volala, vynadala a nevěděl co říct, tak slíbil, že, to přiveze druhý den. Druhý den opět nic, tak zase volám a on jéjé já zapomněl !.. Takže fakt hrůza dostala jsem balík až 3. den.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na aneet_:

Taky si můžeš brnknout na poštu a požádat o opětovné doručení další den. Stalo se mi, že jsem si na poště byla pro balíčky a úřednice mi jeden zapřela, samozřejmě jsem doma měla lísteček z předchozího dne. Vymlouvala se, že jej zrovna (byla jsem tam před 5Minutami) přivezli a že mi jej tedy nechá doručovat ještě jednou.. Znovu jak blbec se mi tam fakt letět nechtělo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ziralka: Tak vadí, nevadí Jde mi o princip. Chápu, že paní pošťačka nebude tahat velké balíčky, ale když si zaplatím přes 130 Kč za doručení, tak chci aby aspoň zazvonila a zkusila to, jelikož je to její práce. A já pak nemusela čekat, dalších pomalu 6 hodin a ještě musela dojít nebo dojet na poštu a projet benzín.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Dirtyangel: Právě jedu na pár dní pryč a nebudu tu a balíček potřebuji. Takže si pro něj opět musím dojít sama, protože jsem byla " NEZASTIŽENA "

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené