arrow
profile_image
Voskovka
od 21. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také se mi to stalo a stěžovala jsem si (úspěšně). Dokonce se mi stalo. že mi vhodili lísteček do schránky a já zrovna otevřela dveře(nezvonili) a zásilku jsem chtěla převzít a ani ji neměli u sebe. To mě teda naštvalo.

arrow
profile_image
Majdaaa
od 6. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak u nás se taky neobtěžujou dávat oznámení, neustále si musím zásilky dohledávat sama, nebo se ptát chodit na poštu, o nějakém zvonění nemůže být ani řeč a to jsem na MD, takže většinou doma a když pak najdu ve schránce "adresát nezastižen" a ještě čas, kdy jsem byla stopro doma, tak bych vraždila.
Stížnost jsem posílala, a asi za měsíc mi přišla odpověď, že doručovatelka je dlouhodobě nemocná, tak roznášej brigádníci. A že to prozkoumali a prý u mě samozřejmě zvoní .
Pak omluvy a bla bla, a že se na mě zaměří, aby bylo vše v pořádku..."zaměřili" se tak, že od nového roku čekám několik balíčků z UK a nedorazil ani jeden, tak už opravdu nevím, co s tím.

arrow
profile_image
Vokounka29
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky si přisadím
Minulý týden mi měl přijít balíček. Měla jsem číslo zásilky, tak jsem balíček mohla sledovat přes net. Tam se objevilo, že balíček byl neúspěšně doručován (zajímavý, doma jsem byla a žádné zvonění, nic a leží na poště. Ale nedoručenka ve schránce nebyla Tak jsem naběhla na poštu, tam mi ho vydali.. no a druhý den přišlo do schránky oznámení o nezastižení
Ale zas mám i spoustu dobrých zkušeností, chodí tu taková hodná paní, vždycky v devět je s dopisy tady a zvoní až u bytu a už na mě obvykle i chvíli vyčkává, protože ví, že mi chvíli trvá, než dorazím ke dveřím

Cituji Kacka_S: Takové problémy jsem s PPL nikdy neměla, Ti ještě ráno volají že mi vezou balík a v kolik budu v práci, aby mě zastihli.

To já zas trnu, když se někde objeví, že lze doručovat pouze přes PPL... ti mi vždycky ráno zavolají, že do dvaceti minut jsou u mě a strašně se diví, že nikdo nebude doma. Když jim řeknu, že doma budu až odpoledne od-do, tak to je jim strašně zatěžko přijet, protože tou dobou už budou někde na městě a už se jim nevyplatí ke mně zajíždět... takže buď si pro to musím někam do města dojet, nebo mi to doručí úplně jiný den. Samozřejmě ideálně zase dopoledne...

No, je to celé o lidech...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji aneet_: takže přemýšlím, že bych si stěžovala, protože tohle mi už přijde moc Nevíte, jestli na to mají právo vhazovat pouze upozornění o zásilce a na zásilce napsáno adresát nezastižen, ikdyž mám důkaz, že jsem byla doma atd. Abych si nestěžovala na něco, co si mohou dovolit

Určitě stížnost podej,jelikož pošťačka je povinna zazvonit a zklusit zda jsi doma,nesmí to jen tak vhodit,ač to tak bohužel dělají.
Pokud ale chceš,můžeš tam zavolat na ředitelství,podat stížnost takto a nechat si balík opětovně doručit.
Třeba období Vánoc mají hektické a v tu dobu umím přivřít oko,ale takto ne.Já takdo x krát podala stížnost,jelikož jsem marodila a doma jsem měsíc byla a ani jednou se pošťačka neobtěžovala u mě zazvonit,ředitel -vedoucí pobočky ji osobně zavolal do kanclu a žádal vysvětlení,pak náš úsek měla jiná paní a vůnec mě to nemrzelo,je to její práce a má jí dělat pořádně.

arrow
profile_image
vicky mojeid
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

V práci se nám to stává často. Z papíru je ale jasné, že se o doručení nepokoušeli, protože máme pevnou pracovní dobu a někdo tu vždycky je.

Stává se mi to už x let. Oni se hlavně neobtěžují ten balíček s sebou vůbec vozit. Jednou jsem si je takhle odchytila, že chci svůj balíček, a oni, že ho nemají, že ho dali rovnou na poštu. Jindy jsem viděla auto pošty z okna, ale nikdo nezvonil, tak jsem volala vedoucí doručovatelů, seřvala je, ať se laskavě vrátí a balíček mi doručí. Do hodiny u mě byli...

Ahoj,

u nás (Plzeň) je to úplně normální. Jsem doma a nikdy mi poštačka nic nedoručí,vždycky jenom najdu letáček,že jsem nebyla zastižená. Na poště jsem již několikrát řekla,že se mi nelíbí co si dovoluje ale žádný účinek. U nás na poště jsou celkově takový moc příjemný.Takže pokud to jde všechno objednávám přes jiné společnosti.

arrow
profile_image
lulina
od 5. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle je bohužel uplně normální u České pošty Jednou nám nechali i balíček jen tak ležet na schránkách , a nebo mi příjde e-mail že mam už balíček na poště a když tam dojdu,počkám si tam hodinu než příjdu na řadu, tak mi pani za přepážkou mi řekne že tam nic nemám

arrow
profile_image
Ifísek
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji aneet_: Stalo se Vám někdy, že Česká pošta doporučenou zásilku nedoručila domu, ale pouze vhodila lísteček o upozornění, že byl adresát nezastižen?

Dvakrát, za poslední měsíc...Jednou se taky neobtěžovali ani zazvonit, podruhé zazvonilo, ale vteřinu potom jsem slyšela jak klape schránka a než jsem seběhla schody, už odjížděli. Netrvalo to snad ani 10 vteřin a šup do auta. Stěžování si myslím nepomůže, protože za to nemůžou přímo doručovatelé, jako celkově Pošta. Doručovatelé jen plní rozkazy, mnohdy nezvládnutelný...Takže si myslím, že Pošta o tomhle fungování moc dobře ví.
Jedině objednávat vše, co jde, přes PPL

arrow
profile_image
Brokolička
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Stalo se mi to zrovna dneska!
Viděla sem jí z okna, jak jen vystrčila ruku z okýnka auta a oznámení mi hodila do schránky (to sem ještě nevěděla, co tam hází ani sem zásilku nečekala tak brzo) a mile si jela dál.
Když sem došla ke schránce, tak sem myslela, že mě klepne.
Naštěstí objížděla ještě celou ulici a protože sme slepá ulička, tak musela jet zpátky kolem našeho domu.
No, vyletěla sem ven a ještě v bačkorách sem jí vběhla před auto a vynadala. Nejdřív se snažila, že jako zvonila, že sme asi neslyšeli přes TV! Když sem jí řekla, že sem jí viděla z okna a že je pěkná lhářka, tak se ještě urazila
Zítra na poštu musim znova a na Obecní Úřad taky, stěžovat si budu tam i tam.

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Vokounka29: To já zas trnu, když se někde objeví, že lze doručovat pouze přes PPL...

Nápodobně. Objednávám jenom z e-shopů, kde je možnost dodání poštou, protože na zmatené PPLáky nemám nervy. Takhle si zvolím Balík na poštu, cestou z práce se zastavím na poště, ukážu jim smsku a hotovo. Už žádné nahánění se s dodávkama přes dvě města.
A hlavně nehrozí, že pošťačka nechá drahý, zaplacený balík u souseda, jak už se mi jednou stalo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak koukám, že to není ojedinělý problém Byla jsem si na poště zásilku vyzvednout a teda stěžovala si a bylo mi sděleno, že to roznáší paní, která tam pracuje již 20 let a že není možné, že by nezvonila a jen vhazovala upozornění A když jsem jí řekla, že máme zvonek s foťákem, tak jen řekla, že jí na to upozorní, tak uvidíme příště, jestli se něco změní!!

arrow
profile_image
kokorunka
od 23. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, také mám s Českou poštou hlavně špatné zkušenosti. Výjimkou jsou případy, kdy je předem domluvené, že mi budou před doručením volat. Ale i to většinou vypadá tak, že mi zavolají, až stojí před domem, což je mi hodně platné, když jsem zrovna v práci. Kdyby zavolali dřív, tak se s nimi (snad) domluvím, ať mi to hodí do práce. Není to tak daleko.
Jinak je to ale to samé, co jste tu psaly přede mnou. Ať je to balíček, nebo jen obálka a pošta přijede autem (!) a to k nám jezdí autem i ráno s novinama, tak pokud je to k nám domů, auto zastaví na začátku ulice a pošťačka jen vhazuje lístečky, takže i když ji vyhlížím, tak nemám šanci ji stihnout, jedině kdybych stála za plotem nebo stála v okně, ale protože pokaždé jezdí jinak, tak to není možné. Samozřejmě se se zvoněním neobtěžuje.
Nedávno mě vytočila i v práci, kde máme na dveřích zvonky do všech oddělení a v přízemí jsou lidé hned u okna. Auto ale většinou zastaví za rohem, aby nebylo vidět a opět jen lístečky. Ani když je budova plná lidí, tak se neobtěžuje na někoho zazvonit. Naposledy jsme tam měli lísteček, že se balíček nevleze do schránky a adresát nezastižen (jak jinak). Přitom to byla tenká obálka, která se tam bez problému vlezla (.

Omlouvám se za ten výlev, ale strašně mi to vadí. A vytáčí mě, jak si pošťačky stěžují, že toho mají moc, přitom jen jezdí autem a vhazují už předtištěné (!) lístečky, takže ani nepočítají s tím, že by balík předaly. Na druhé straně ještě k tomu v televizi reklama na ČP jak zkvalitňují služby.
Akorát jsem si myslela, že je to tak jen u nás a vidím, že je to skoro všude stejné.

Tohle nám pošťačky dělaly taky pravidelně dokud si na ně sestra neotevřela pusu. A najednou to jde

arrow
profile_image
chocolattecoffee
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To se mi stávalo pořád a na to, že objednávám balíky docela často, tak mě to vytáčelo strašně moc! Na papírek tenhleten pošťák jen napsal, že se pokoušel balík doručit, ale že tu nikdo nebyl (blbost - doma jsem dopoledne na balík vždy čekala). Pokaždé jsem pak pro ty balíčky musela chodit na poštu a stát tam i půl hodiny frontu. Proto jsem napsala stížnost na pošťáka, který mi tímhle způsobem balíky doručoval a je (na lístečcích je vždy napsané jméno toho pošťáka, který se pokoušel balík doručit). Dnes mi došel omluvný list od České pošty, že tenhle zaměstnanec toto opravdu dělal a že situaci už řeší. No a už několik dní tu máme novou pošťačku, která mi nosí balíčky až do bytu pěkně ke dveřím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené