Smazat

Chce ji nebo mě?

Chce mě nebo ji? Ví vůbec co chce? A co já? Jak překonat tento čas? Která z nás vyhraje? Mladá nebo rozumná ženská? Čekat a doufat, nebo jít dál? Kdo ví?

Zítra by to byli 3 roky, co bychom s přítelem šťastně žili, kdyby do cesty nevstoupila ona. Jemu je 33 let.
S přítelem jsme si velice rozuměli. Jedinou mouchu to mělo, že on hodně sportuje 3x až 4x týdně a já ne. Ale i to nevadilo. Já si dělala své věci a on sportoval. Tenis, fotbal, squash. Vše bylo v pohodě, choval se ke mě mile, večer když usínal, držel mě za ruku, když jsem třeba myla nádobí, dal mi pusinku. Prostě idylka. Až jednoho krásného dne začátkem prosince jsem cítila cosi zvláštního. Možná to bude i tím, že jsem se ho ptala na miminko. A dlouho nereagoval. Až onoho dne jsem se zeptala, co vlastně ke mě cítí a on řekl, že mě má moc rád, ale že mě nemiluje.Že byl se mnou šťastný a spokojený, že jsem nejlepší ženská, kterou kdy mě.
Ale že vždy okolo 3 roku mívá krizi, že to bude dobré.
Tak jsem to neřešila, ale v duši jsem byla zničená. Letos v lednu jsem cítila, že je stále něco divného. Choval se teda pořád stejně, ale ta vnitřní intuice říkala něco jiného. A protože jsem kohout, tak jsem udeřila. Dlouho nechtěl nic říct až z něho vypadlo, že už takhle dál žít nemůže. Že vidí, že se trápím. Domluvili jsme se, že se odstěhuji. Druhý den jsem se znova ptala, protože mi to přišlo divný a ejhle - je v tom ONA. A rád by s ní chodil. Dnes vím,že je jí 24 a vím i kdo to je.
Nejhorší je, že když se na mě přítel podívá, vidím, že mě má velmi rád a že se bojí toho, že až tu nebudu, že si uvědomí, že mu chybím a že cítí víc než si myslel. V sobotu i v neděli jsme jeli na běžky - mohl jet s ní, ale jel se mnou. Večer jsme koukali na televizi a já mu ležela v náruči a on mě držel za ruku.
Vím 100%, že mě stále miluje, jen je momentálně okouzlen tou druhou a zároveň si uvědomuje, co by mohl ztratit. Jeho rodina mi radí, abych mu dala najevo, že ho nepotřebuji, že jsem soběstačná a že se bez něj obejdu. A že mu to dojde. Až zjistí, že mě ztrácí. Jenže jak mám dělat, předstírat, že mi je lhostejný? Když není. Když jsem měla rozchod ještě s ex tak jsem věděla, že je definitivní konec. Ale u tohoto přítele to nevidím, ani nevidím jak balím kufry. I jeho rodina říká, že se probere, ať vydržím. Ale dá se to vůbec jak to udělat?
 
arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji:
on řekl, že mě má moc rád, ale že mě nemiluje.
a ejhle - je v tom ONA. A rád by s ní chodil.

A pak:
Vím 100%, že mě stále miluje
Pokud by tě miloval, nepomýšlel by na chození s jinou ženskou a nevystěhoval by tě z bytu, nebuď naivní. Takhle se muži, kteří milují, nechovají.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji _Vše bylo v pohodě, choval se ke mě mile, večer když usínal, držel mě za ruku, když jsem třeba myla nádobí, dal mi pusinku. Prostě idylka. _ podle toho textu ti tedy festy stačí velmi málo.
Nějak jsi nezmínila kolik ti je let která z vás je mladá a která rozumná?

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lady Flame: souhlas.
Nemiluje tě ale asi ti nechce ublížit takže si ubližuje ty sama sobě tím že ho nenecháši když je to už konec.

Neviděla bych to tak černě. Nechci ti dávat plané naděje, když to potom třeba nevyjde, ale také si myslím, že není vše ztraceno. Také jsem měla jakýsi komplikovaný vztah, všichni mi radili, že to nemá cenu, nechce mě a vše je ztracené a ejhle.. všechno se obrátilo, všechny problémy jsme vyřešili, naučili se spolu mluvit a jsme spolu. Je to trochu něco jiného, než tvůj případ, tím chci ale říct, že i nějaká ta šance tam být může.
Zkus na něm zatím tolik neviset, najít si svoje záliby, s ním klidně zůstaň v kontaktu, jako přátelé a dál uvidíš, co bude. Hlavně neviset ... nikdy nevíš, jestli je to jeho konečné rozhodnutí nebo ne, aby jsi nakonec nečekala zbytečně.
Vidím tady ale i druhou stranu - nevím kolik ti je, ale máš čas na něj čekat? Nechtělo by to už rodinu a najít si perspektivní vztah?
Drž nad tím vším rozhled a hlavně se netrap, všechno tím nekončí

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Szilagyi1: Zkus na něm zatím tolik neviset, najít si svoje záliby, s ním klidně zůstaň v kontaktu, jako přátelé a dál uvidíš, co bude.

znamená to "počkej až si dostatečně zasexuje s tou druhou a možná se k tobě vrátí,protože ona neumí vařit" ?
Buď je konec nebo ne,nějaké čekání je trapné a k ničemu.

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lady Flame: Takhle se může chovat i zamilovaný chlap. Srdce říká ano, ale (ne)rozum (třeba ho vyděsilo dítě a představa závazků) ne. Jiná věc je, jestli má cenu být s chlapem, který tohle vyvádí.

Já ti nevím, ale pro mě by to asi byla velká zrada se kterou bych s ním už nechtěla dál být ... už jenom to "je v tom ONA" by mě od něj velice rychle odradilo .. pokud by tě miloval, žádná další by do vašeho vztahu vstoupit neměla .. vím že ty ho miluješ a že je to pro tebe těžké, ale vážně můžeš být s někým takovým pro kterého nejsi jediná ?

arrow
profile_image
Aloe_Vera
od 13. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to nepříjemný, ale nejsem zastáncem toho, že se všechno musí řešit rozchodem... Naopak některý i negativní věci můžou později ten vztah posílit. Zkus třeba na týden odjet například za rodiči a řekni příteli ať nad tím přemýšlí s tím, že nebude v kontaktu s ní ani s tebou. Třeba si potom uvědomí, kdo mu chybí víc a co chce. Držím palce!

arrow
profile_image
Jamelle
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

upřímně, říct mi můj přítel, že je v tom jakási ONA, tak rozhodně nečekám, až si něco uvědomí/neuvědomí. co s takovým chlapem?

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

festy - na rozdíl od ostatních si nemyslím že by bylo nutné ihned, okamžitě, bez rozmyslu volit rozchod.
Takováhle situace dle mě potká každý pár, někdy polovičky zastaví "před čarou", ale většinou jeden z partnerů zajde dál....i když se to druhý nedozví a léta žije v blažené nevědomosti...
pokud k němu necítíš odpor, může paradoxně dojít k utužení vztahu, že si jeden druhého budete víc považovat.

Na toto má každý jiný názor, pro někoho je sex jinde definitivní konec, pro někoho to není až zas tak důležité a podstatnější jsou jiné věci...osobně patřím do té druhé skupiny

arrow
profile_image
festy
od 10. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na farahh:
On s ní ještě nespal - prý by nemohl dokud se mnou bydlí. (Ona bydlí u rodičů).
V sobotu večer jsme se i milovali. Takže odpor ke mě určitě nemá.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji festy: odpor ke mě určitě nemá.

myslela jsem pokud nemáš TY k němu Jestli se ti neznechutil...však jde o tebe, ne o něj
To s tebou jako probírá takové detaily? A celá jeho rodina?

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Snad to nebude Tvůj případ, ale nepodceňovala bych chlapskou vyčůranost "hlavně nechci být sám". Neumím si představit, že bych čekala na chlapa, až se rozmyslí, kterou si teda jako vybere.

arrow
profile_image
Sheenny
od 3. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No u mě by to byl rozchod. Ve svým věku by měl být už rozumnej a vyřešit si to sám. Jestli má pochyby, což evidentně má, má si to sám uvnitř srovnat a buď se s tebou rozejít, a nebo se na ni vykašlat, zůstat s tebou a vůbec tě těma pochybama nezatěžovat. Evidentně mu jde hlavně o sebe, bojí se, aby si případným rozchodem nepohoršil. A když ti ještě řekne, že by s ní chtěl chodit? Tak to už musí bejt zblblej solidně. A z toho, že tě drží za ruku a spíte spolu bych si vůbec žádný naděje nedělala. Byli jste spolu dlouho, tak je jasný, že tě taky nepřestane mít ze dne na den rád, síla zvyku bývá taky velká. Já bych mu každopádně dala na vybranou, a ne nějaký, že budu dělat jakoby nic a čekat, jak se pán milostivě rozhodne. Ještě nejsi ve věku, kdy bych takovýhle chování pochopila kvůli dětem, zajištění, věku....

 

Váš příspěvek

Chce ji nebo mě?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené