Smazat

Chlapi sú sadomasochysti čo chcú mrchy.....

...ako som prišla na to, že chlapi sú "sadomasochysti" čo majú radi mrchy a hodných holek si neváží.......................................................................................................................................................

samozrejme, to myslím obrazne, ale bohužiaľ som lepší názov na to nenašla. Po mojích skúsenostiach, ked som bola milá, usmievavá, chápavá,starostlivá, pozorná a ja neviem čo všekto ešte, len aby sa páni "dokonalý" cítili čo najlepšie a na oplátku sa mi dostával z ich strany, akože ja som king, pán úžasný a neodstupný, odpisovanie na každu 3tiu správu alebo email atd. atd. došla som k závěru že, tudy cesta nevede. Zmenila som taktiku....Holky a teraz pozor zmena:
Spravam sa odmeraně, ignorujem, usmievam sa len ked na to mám náladu, cítim sa ako king a do srdiečka si pustím až toho, kto si to zaslúži. Na prvom rande kladiem priame otazky typu "o čo ide, ja mam rada priamu reč" .....div sa svete, odkedy som zmenila taktiku mam, napadnikou čo mi volaju, píšu sú pozorný a musím sa priznat že mi to lichotí.

No a záver ? Nemente chlapou, ale zmente seba !!.....lebo chlapi sú sadomasochysti čo chcú mrchy.
 

Cituji lulamae: MasochIsti! Je tam mäkké I, bolia z toho oči, sorry.

ach! presne keď čítam to čo zakladateľka píše tak sa mi až hlava krúti z tej gramatiky...ale to je mimo témy..musím súhlasiť že

Cituji lulamae: Nie, to fakt nie je mrcha.
Je to normálne chovanie ženy.

(y)
A pamätajte,že nie všetci chlapi sú rovnakí! Ani nám by sa nepáčilo keby o nás hovorili,že všetky ženy sú rovnaké!

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji rrebeka: Muži chcú len brať a brať a nedávať nič !

Cituji rrebeka: lebo chlapi sú sadomasochysti čo chcú mrchy.

Mňa by zaujímalo, len off record, že koľko máš cca rokov a koľko a akých vzťahov za sebou...

Cituji lulamae: koľko máš cca rokov

Podle jejího jednoho deníčku z loňskýho jara "Holky, jak dál?" to vypadá, že teď je ji tak cca 39....

Tak právě proto, že jsou muži hajzlíci, tak jsou i ženy mrchy. Sebevědomá žena muže s takovým návrhem odpálkuje, ta nesebevědomá se cítí za pozvání na večeři/drink dlužna, tak mu na to kývne. Díky takovým se muži nebojí dávat návrhy, protože asi spousta žen se cítí být dlužných. Chlapi rozdělují na ženu, která sebou nechává vytírat a ženu o kterou musí usilovat, proto tam, kde musí usilovat se více snaží. Celkem logické. Ženská, která se snaží muži za každou cenu vyhovět, aby nebyla za špatnou, tak ta to bude mít vždycky složitější, protože se bude podřizovat názorům a chování toho muže a pokud ten muž v takovém vztahu vydrží dlouhodobě, tak se nebojí dojít i k fyzickému či psychickému násilí. Sebevědomí je o tom, že ty sama si určuješ, co chceš a co nechceš a nenecháš se ovlivňovat názory druhých lidí, ať to jsou muži a nebo ženy. Když si věříš, tak okolí přitahuješ. Jinak mě překvapuje, že toto píše Slovenka, protože co já znám Slovenky v Praze, tak ty většinou nemají problém lidi odpálkovat. Jsou asertivní, sebevědomé a někdy i drzé Nemyslím to nijak zle nebo urážlivě..

Cituji rrebeka: myslela som akože mrcha preto, že som povedala " ja potrebujem auto"

Mohl se alespoň dotázat, jakou značku preferuješ ...

Cituji EleanorWoods: Jinak mě překvapuje, že toto píše Slovenka, protože co já znám Slovenky v Praze, tak ty většinou nemají problém lidi odpálkovat. Jsou asertivní, sebevědomé a někdy i drzé

uuuhm...za to že nejaké "Slovenky v Prahe" sú drzé a sebavedomé,neznamená že sú také Slovenky všetky Samozrejme,chápem že to nemyslíš zle,ale nechápem prečo ťa prekvapuje že niečo takéto píše Slovenka

arrow
Neprodává v Bazaru

holky v kľude ! nenapádajme sa tu. Toto nie je cieľom mojho deníčku. Či Maďarka či Slovenka či Tatarka, to je úplne jedno. Ja som sa tu len chcela podeliť s tým na čo som prišla a čakala som reakcie žien, čo majú podobnú skúsenosť. Holt človek sa učí čelý život.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus:

že ma to nenapadlo

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods:

Cituji Avourella: že sú také Slovenky všetky

No možná nejsou, ale v Praze ano. Co jsem já měla možnost poznat. Proto mě překvapuje, že to založila Slovenka, protože já už jinak Slovenky, než jak jsem je popsala výše neznám. Proto mě to překvapilo, že tu napsala deníček Slovenka, kterou taková věc rozhodila

Cituji rrebeka: čakala som reakcie žien, čo majú podobnú skúsenosť.

Každá žena má za život takových zkušeností jako jsi tu popsala. Nějakou to naučí k sebelásce a další to nikdy nepochopí. Prostě muž má uhánět ženu a ne žena muže. Na některé muže taková taktika funguje, ale je jich méně. V pudové linii jisté věci rovnosti nefungují stále, protože se to táhne v genech. Nevím, co konkrétně jsi tu chtěla slyšet, řešit? Možná sis chtěla jen postěžovat

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevím ,no, dělit, ženy na ty blbé a na mrchy a chlapy zase na masochisty a macha..
Přijde mi, že strašně generalizuješ. Vztah není bojem dvou lidí, kdo z koho, je to soužití, kde by dva lidé měli dávat a dostávat rovnoměrně a v takové míře, aby je to oba uspokojovalo..

Chlapi spíš nestojí o snadnou kořist.. když teda nepočítám ty, co jdou po skalpech.. rádi dobývají, rádi se škádlí a čím víc se snažíš utéct, tím urputněji tě nahánějí... moje zkušenosti každý chce to, co nemůže mít nebo co nemůže polapit tak jednoduše, ale takové jsou i ženy

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: To, co jsi popsala, není vůbec žádná "mrcha". To je prostě sebevědomá osoba, která dělá to, co chce - a pak taky dostane to, co chce.

Přesně.
K té "vtipné" historce s autem - mrcha bys možná byla, kdybys z něj to auto nakonec fakt vymámila, možná...
Fakt se mi taky zdá, že se nějak neorientuješ a že ses na základě kdovíčeho rozhodla, že se z tebe stane "mrcha", a teď se podle toho snažíš chovat a jednat. (Mmch, jak si vlastně myslíš, že by na takovou nabídku reagovala nemrcha?)
A nemyl se, chlapi rozhodně nestojí o mrchy v pravém slova smyslu, protože o ty nestojí nikdo. A jestli si myslíš, že většina mužů jsou masochisti, tak se mýlíš znova. Láká je dobrodružství, lov a hraní, ale na to není potřeba být mrchou. Stačí být normální vyrovnanou, sebevědomou bytostí. Zakomplexovaná chudinka je nudná, ale opravdová mrcha je taky na houby - možná tak leda na ten jednorázový sex.

arrow
profile_image
Aleopa
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vím přesně co tím myslíš, nicméně to není chování mrchy, ale jak už tady holky psaly - je to normální chování ženské, která je sebevědomá a ví co chce. Kdybys byla mrcha, tak mu na závěr objedeš auto klíčem a ještě na něj zamrkáš, to že mu na přímo řekneš, co si myslíš, není mrší chování (nebo jak to nazvat =D) alespoň podle mně...ale jinak palec nahoru za to, že jsi našla svoji hodnotu a naučila jsi se jak se k chlapům chovat

Cituji mau-mau: Stačí být normální vyrovnanou, sebevědomou bytostí. Zakomplexovaná chudinka je nudná, ale opravdová mrcha je taky na houby - možná tak leda na ten jednorázový sex.

naprosto výstižné

 

Váš příspěvek

Chlapi sú sadomasochysti čo chcú mrchy.....

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené