Cituji Anabel: Když se na to podívám z mé strany, že já bych měla dítě, které ke mě jezdilo na víkendy a měla říct partnerovi ať jde spát na gauč, tak by mě to ani ve snu nenapadlo. Kdyby jí nevídal každý den, budiž, ale on ji nevidí max. jeden den v týdnu, jinak je u něho hned po škole a v sedm večer ji odváží domů. A máme malý byt, takže když spíme v jedný místnosti, tak snad už vůbec ničemu nevadí, že ona bude spát o půl metru jinde. Mám tam za půl roku bydlet a to se budu co 14 dni stěhovat na sedačku? To mi přijde uhozené a ve 13ti letech, já už měla mozek natolik schopný, abych poznala že tohle ne, že já budu spát vedle.

Tak mu to takhle pěkně řekni, samozřejmě máš pravdu, není v pořádku, aby ses stěhovala neustále na sedačku, je to jako na pejska : šup do svého pelíšku, dneska se mnou v posteli nespíš...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji pulspuls: spolu v posteli, sem tam se omylem dotknou, pak se dotýkají omylem častěji, pak záměrně, proč ne, že? Jsou to jen rodičovské dotyky.

no,tak to ne,to už není rodič,ale člověk s úchylkou,já mluvím opravdu o normálním čistém vztahu a ty jen tak letmé dotyky,které začnou zneužívat nedělají,pokud rozumíš,co tím chci říct.
Ano je moc případů zneužívání,bohužel.Ale normání člověk při obejmutí svého dítěte postranní úmysl prostě nemá.

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dafné_:

ale ona je u něho denně, nemyslím, že by musela spát ještě s ním, už tak jí dává dost lásky

Cituji Anabel: To mi přijde uhozené a ve 13ti letech, já už měla mozek natolik schopný, abych poznala že tohle ne, že já budu spát vedle.

to je chyba rodičů, že jim to přijde normální, ta dcera je v tom vychovaná

arrow
profile_image
8ema8
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Dafné_: pozornosti může být ve stresu z rozvodu obou rodičů prostě to jsou případy do kterých nevidíš tak

Já do nich celkem vidím a často. Tady žádný stres z rozvodu není, to dítě normálně žije, nechodí k psychologovi ze stresu. S otcem je denně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Kubacis: Tady do toho nikdo tak nevidíme, odsuzovat rovnou a takovýmhle způsobem mi přijde přehnané.

Ano,to mě taky dost vadí.

arrow
profile_image
8ema8
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tohle téma je zralé na uzavření

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji SOLU: á mluvím opravdu o normálním čistém vztahu a ty jen tak letmé dotyky,které začnou zneužívat nedělají,

jasně, ale oni to prostě takhle brát nemusí jakože jsou oba úchylní, ale třeba tak, že se jako správný otec s dcerou normálně dotýkají, je jim to příjemné, nic víc....ale že ty dotyky jsou za hranou si neuvědomí

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na 8ema8:
Já taky nebyla ve stresu a měla jsem prostě jenom potřebu aby mně někdo ,,uložil" něco mi vyprávěl .. prostě trošku rodičovský lásky. I když je fakt že vyloženě aby vedle mně táta usínal sem nepotřebovala. chrápa ale ona má třeba jiný potřeby no každopádně změnu neuděláma ani mi a zžejmně ani anabel ale jedině otec

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji 8ema8: Já do nich celkem vidím a často. Tady žádný stres z rozvodu není, to dítě normálně žije, nechodí k psychologovi ze stresu. S otcem je denně.

Počkej,to soudíš jen z toho,co je zde psané?To si ani profík nedovolí,promiň.Nikdo z nás do hlavy té holce nevidí a nevíme,co a proč...jen se můžeme dohadovat

No nic,tím debatu končím,za mě jsou zdejší úsudky přehnané

Cituji pulspuls: ale třeba tak, že se jako správný otec s dcerou normálně dotýkají, je jim to příjemné, nic víc....

no,myslím,že dcera by to třeba jako normální věc vnímat mohla,ale jsem přesvědčená,že otec by věděl,že dělá něco,co nemá,,,většinou tomu tak je,že si ten člověk je vědom toho,že je to špatný,jen nemá sílu přestat---nemluvím o tomto případu,ale obecně.
Mo nic,mějte se fajn a dobrou noc

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji pulspuls: jasně, ale oni to prostě takhle brát nemusí jakože jsou oba úchylní, ale třeba tak, že se jako správný otec s dcerou normálně dotýkají, je jim to příjemné, nic víc....

To už mi přijde hodně mimo, ještě extrémnější, než, že dělají "něco úchylného" vědomě. Kolik takových případů je? Ta pravděpodobnost je rozhodně nižší, než že tohle celé jiný než rodičovský podtext vůbec nemá.

arrow
profile_image
8ema8
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Dafné_: Já taky nebyla ve stresu a měla jsem prostě jenom potřebu aby mně někdo ,,uložil" něco mi vyprávěl .. prostě trošku rodičovský lásky. I když je fakt že vyloženě aby vedle mně táta usínal sem nepotřebovala. chrápa ale ona má třeba jiný potřeby no každopádně změnu neuděláma ani mi a zžejmně ani anabel ale jedině otec

Mě kdyby někdo denně nechal sedět u počítače, vozil mě autem domů a ještě mi kupoval koně, tak bych o žádným rozvodu asi ani nevěděla. Myslím, že rodičovský lásky má dost, není nikde odložená, stýká se s oběma rodiči.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji SOLU: za mě jsou zdejší úsudky přehnané

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji 8ema8: Mě kdyby někdo denně nechal sedět u počítače, vozil mě autem domů a ještě mi kupoval koně, tak bych o žádným rozvodu asi ani nevěděla. Myslím, že rodičovský lásky má dost, není nikde odložená, stýká se s oběma rodiči.

Tak ono ne každému dítěti stačí, že mu nakupují hory doly, už vůbec ne extrémně přecitlivělému.

arrow
profile_image
8ema8
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji SOLU: .jen se můžeme dohadovat

však se tu taky dohadujeme

kdoví jak to je, a může nám to být všem docela fuk

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji 8ema8: Mě kdyby někdo denně nechal sedět u počítače, vozil mě autem domů a ještě mi kupoval koně, tak bych o žádným rozvodu asi ani nevěděla.

Tak to se necháš asi dost lechce koupit.

Mně to táta taky vynahrazuje nákupy , a kupováním drahých věcí jsem za to samozřejmně vděčná ale to nic nemění na tom že potřebuju TÁTU - né jeho kreditku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené