Smazat

Chtěla bych být přirozeně krásná

Vím, že jsou horší na světě, ale tahle věc mne dost trápí. Nejsem přirozeně hezká a závidím holkám, které jsou. Nemám žádnou vadu ani nejsem šedá myš, ale prostě nemám obličej podle těch klasických měřítek. Velké rty, malá nosík, úzký... mám krásné oči, ale to je asi tak vše. jsem člověk, co si na vzhledu hrozně zakládá, přestože tak to prostě v dnešním světě je, pokud dobře vypadáte, máte spoustu výhod a můžete si vybírat i chlapi. Jenže mně to stojí hrozně moc úsilí, abych se líbila. Sportuju, chodím do solárka, čas od času umělé nehty, dbám na oblečení, vždycky nalíčená...Teď přemýšlím nad plastikou. Nejsem barbína, naopak se snažím, aby to vypadalo, že na sebe ani nehrábnu.
Jenže občas potkám holky, které jsou tak přirozeně krásné, že nemusí být ani namalované a můžou být v teplákách a chlapi se z nich můžou pominout. pokaždé vidím ten fascinovaný výraz v očích chlapů když na ně koukají a nemůžu si pomoct, rozně těm holkám závidím...
Popravdě, nikdy jsem neměla nouzi o muže, vždycky se jich o mně ucházelo dost a lichotilo mi, ale třeba se mi skoro nikdy nestalo, že by po mně někdo chtěl číslo na ulici, v baru mně většinou taky nikdo moc neotravuje...

Jak se toho zbavit?
 
arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Musíš se s tím nějak vyrovnat. Každý je jiný a to nikdo nezmění. Taky závidím malým holkám, že nejsou tak vysoké, závidím malá prsa, ale musela jsem se srovnat s tím, že se s tím nedá nic dělat a že to jsem prostě já. Nikdo není jako ty, každý z nás je nenahraditelný. Trápíš se něčím, s čím nic neuděláš, takže zbytečně deptáš jen sebe samu. Nauč se mít se trochu ráda, pak se s tím vyrovnáš daleko snáz.

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na cherryblossomgirl: Z tvého příspěvku jsem nějak nepochopila čeho se chceš vlastně zbavit? "Ošklivosti"? To mi příjde blbost, myslím, že když o sebe hodně dbáš, tak to je důležité.. Vážně by ti za to plastika stála? Spíš bych se naučila mít se ráda taková jaká jsem.. Nebo nechceš nám sem hodit foto? Protože si opravdu nemyslím, že bys byla nějaká ošklivka .. Alespoň máš štěstí na tu pěknou pleť a oči.. Já je na sobě taky mám ráda.. Nenamalovaná se sama sobě líbím, ale nelíbila jsem se a kdybych vám sem dala fotku, tak bych asi slyšela hodně negativních ohlasů, ale mě můj vzhled vyhovuje, alespoň se umím jakž takž upravit.. Nemám dokonalou pleť ani vlasy, ale snažím se na tom "pracovat"..

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji kayuschka: Trápíš se něčím, s čím nic neuděláš, takže zbytečně deptáš jen sebe samu. Nauč se mít se trochu ráda, pak se s tím vyrovnáš daleko snáz.

Ještě teda dodávám, že každá jsme krásná a pokud si ty sama nevěříš a nepříjdeš si krásná, tak to nemůžeš chtít ani po ostatních.

tenhle pocit znám, když nejsem namalovaná tak si vůbec nepřidám hezká, taková obyčejná. celý život je o tom že se zdokonalujeme a já to tak beru, sportuju, chci zhubnout, prodlužuju vlasy, plánuju gelové nehty, umělěé řasy. třeba si pak konečně budu připadat dost hezká.
nezbývá ti nic jiného než se snažit zdokonalovat, nebo se s tím že se musíš víc snažit než jiné holky, nebo se s tím smířit.
taky jim závidím když je potkám ...chlapi na ni můžou oči nechat, dlouhé vlasy dokonalá tvář, dokonalá postava, a nic pro to nedělá. je to nespravedlnost co

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Všimni si, že na těch přirozeně hezkých holkách většinou nic až tak úchvatného není. Je to jen v nich a v jejich hlavě a září z nich taková pohoda a sebevědomí, že se za nimi otočí každý a nemusí být nutně hezké. Těžko se tomu věří, ale fakt to tak je, když si na sobě začneš všímat hezkých věcí a budeš se sebou spokojená, bude to z tebe vyzařovat a budeš připadat hezká všem, protože prostě budeš hezká.

arrow
profile_image
Lucik9
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím, že každá dívka či žena chce být krásná a líbit se ostatním..to je úplně normální i já na svůj zevnějšek hodně dbám, ale myslím si, že prioritou by nemělo být pouze to, jak člověk vypadá...znám mnoho slečen, kterým příroda nenadělila moc hezký obličej či postavu, prsa..., ale když vejdou do místnosti.. spadá pozornost pouze jen a jen na ně...proč? jde o jejich gesta, chování, úsměv, zdravé sebevědomí.. to jak na ostatní zapůsobí.. jde o to mít se ráda taková jaká seš, a pokud se budeš cítit ty spokojeně..budou se tak cítit i ostatní bude to z tebe prostě vyzařovat

promin ale proč jsi teda založila tohle Téma? Proč o mně chlapi nemají zájem-přestože nejsem ošklivá

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji blanuulkaa: třeba si pak konečně budu připadat dost hezká.

Radím být spokojená i teď, protože než si tohle všechno splníš, tak Ti utečou měsíce života ve kterém byses mohla cítit lépe..
Já se taky snažím zdokonalovat, je tuna věcí, které bych chtěla změnit, ale snažím se je měnit a jsem spokojená jenom protože vím, že už na tom pracuju a že se tam teda jednou dostanu a ne že budu žít jenom tím čekáním na to až budu "dokonalá"..

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Podle mě jsi zblbá dnešními trendy ("jak ulovit sexy chlapa na svůj vzhled").

Tohle jsou takové psychické problémy dnešních mladých holek čtoucí různé příběhy a časopisy a jednoduše po přečtení ( nebo rozhovoru s krásnou kamarádkou) začnou toužit po tom samém.
Prostě to musíš hodit za hlavu a být se sebou spokojená. Podle mě přemýšlet nad plastikami už je fakt moc. Začni se mít ráda a dej najevo zdravé sebevědomí, které beztak chlapy přitahuje nejvíc.
Navíc si uvědom, že ty máš alespoň chlapa čím překvapit a věř, že prvoplánová krása je někdy na obtíž.

Cituji Majiiinka: jsem spokojená jenom protože vím, že už na tom pracuju a že se tam teda jednou dostanu

jj taky to tak mám, ale ještě si stále říkám už abych měla hubenější ruce, bude to pak vypadat líp v tričku apod. líbí se mi tmavovlasé, dlouhovlasé, štíhlé, a malé holky. tak se toho snažím docílit, ve tváři se sama době líbím jen ta postava no

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za všechno můžou modní časopisy. To ony nás nutí pozorovat ostatní a srovnávat, co ona má a já ne. Ono to vážně není o vzhledu ale o tom co ze sebe ta daná osoba vyzařuje. Můžeš mít na sobě tunu makeupu a myslet si, že vypadáš nádherně ale když je u vnitř prázdno žádného chlapa to neosilní.

Chlapy o tebe zájem mají....tudíž hezká být musíš...a to že nejsi top modelka .. a kdo je ?
A podle mě je kec,že existují pěkné holky,které nedělají pro svůj vzhled absolutně nic a jsou krasné tak,že je chlapy oslovují na ulici....tomu nevěřím !Měla bys mít víc ráda sama sebe a víc si sebe vážit..prostě každé ráno před zrcadlem si řekni : Mám tě ráda,(tvoje jméno)....to pomahá...já jsem to taky docela hodně řešila.FAKT MOC..řešila sem to tunou make upu...a strašně vyrazným oblečením...pak sem si to trochu srovnala v hlavě ....a dnes se citím krasná,mám se ráda...a když vidím pěknou holku,řeknu si v duchu,že je pěkná....ale,že bych měla potřebu na ni žarlit to ne... Když se budeš soustředit an to,že krasná jsi....bude to tak..(kiha:Miluj svůj život..)

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji blanuulkaa: ve tváři se sama době líbím jen ta postava no

Taky mám takovej problém Ale když jsem zhubla asi 5 kilo( sice mi furt k té vysněné váze pár kilo chybí, ale není to nic hrozného) tak hned se cítím mnohem líp a seběvědoměji ..

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji cherryblossomgirl: Jenže mně to stojí hrozně moc úsilí, abych se líbila. Sportuju, chodím do solárka, čas od času umělé nehty, dbám na oblečení, vždycky nalíčená...

Ještě dodávám - Jak víš, že ostatní holky za kterýma se ty chlapy otáčí tohle nedělají? Jak víš, že se pro to taky nesnaží? Protože co já vim, tak všechno tohle dělá spoustu holek, aby se taky líbilo ..

 

Váš příspěvek

Chtěla bych být přirozeně krásná

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené