Smazat

Chyba člověka, na kterou jste zaměřeni.....

Znáte to, seznámíte se s fajn chlapem, ale má na sobě něco, na co jste puntičkář, jak to ale šetrně naznačit?

Ahoj holky,

seznámila jsem se se strašně skvělým chlapem, je hodný, milý, pozorný, prostě všechno, chová se ke mě fakt nádherně, proběhli 3 rande, nějaká ta pusa už taky padla. Je to ale kuřák, a má zuby docela v blbým stavu, má jeden vepředu dost křivý, ale to by mi ani nevadilo, spíš to, že tam má docela viditelné kazy. Já jsem prostě na zuby puntičkář, a nemůžu se toho zbavit a furt na to musím koukat, já vím, že to zní povrchně, ale nemůžu se toho zbavit.

Nemáte nějaký tip, jak mu to šetrně naznačit, že by s tím něco měl dělat, tak aby se ho to nedoktlo? Mám totiž pocit, že at člověk řekne cokoliv, stejně se to toho člověka dotkne, nebo aspoň já bych se cítila docela trapně, kdyby mi to někdo řekl..
 
arrow
profile_image
Ukulemba
od 5. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych to zkusila naopak. Začala bych na to téma mluvit, že se mě to týká.. třeba že tě pobolívá zub, že musíš k zubaři a bojíš se, nebo tak něco..
Uvidíš jak se na to bude tvářit, třeba řekne, že má ty zuby děsný, ale že se zubaře bojí jak čert kříže, tak mu můžeš hnedle navrhnout,že půjdeš s ním jako opora nebo nevím, něco..nějak ho nakopnout, že by tím u tebe stoupnul v ceně..
No a nebo taky nad tím mávne rukou, že mu jsou zuby jedno a pak je to jasné..

arrow
profile_image
lenka_m1
od 27. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ukulemba: Asi bych nelhala o tom, že mě bolí zub, když to není pravda.
Na rovinu si s ním sedni, že chceš něco probrat, není ti to příjemné, ale musíš mu to říct... Pokud se chodí kolem horké kaše, chlap nic nechápe, časem to ženská nevydrží, vysype ze sebe stížnosti a chlap se zeptá "a proč jsi mi to neřekla na rovinu, když ti to začalo vadit"?

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě horší je s tím čekat, až budete spolu déle. Raději mu říct vše na začátku, ať ví, na čem jste a pokud by měl snahu se ti zalíbit, tak k tomu zubaři nakonec zajde. Hlavně každý přece ví, že zuby a úsměv je vizitka každého, dělá jeden z prvních dojmů, stejně jako zápach z úst. Podle toho poznáš, jak kdo dbá o své zdraví a životní vitalitu. Pravděpodobně sám sobě moc péče nevěnuje a to není moc dobré pro budoucnost. Já osobně nesnáším lidi, co kašlou na své zdraví a zevnějšek, alespoň nějaké základní pečování o sebe by měl zvládat každý dospělý člověk. A neomlouvá ho, že je kuřák nebo chlap. Znám i kuřáky, co si zuby čistí 2 krát denně, užívají ústní vody. Stejně tak se oblékají čistě a nesmrdí, snad jen kromě té své minutky se žvárem.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych to zkusila sehrát tak, jak píše Ukulemba, ale není jistý, že to chlapovi dojde
Chápu, že ti není příjemné říct to "na plnou pusu". Ve škole jsme měly spolužačku, která fakt smrděla. Nejen potem, ale mně to přišlo jako kouř, pot a špína dohromady.. Něco jako když člověk projde kolem bezdomovce. Naštěstí jsme měly další spolužačku, která si nebrala servítky a narovinu jí to prostě řekla, ale stejně se nic nezměnilo Prostě byla proti deodorantům a tim to končilo :-/

Jinak mam teď problém s chlapem. Je celkem fajn, je s nim sranda a je hrozně hodný, ale ...
Já mam hrozně ráda češtinu a pravopis - on podle písemného projevu snad ani nemohl chodit do školy.
Když si s ním píšu, tak vyloženě trpím. Nemá problém napsat slova jako "bich", "přítelkině", "výc", "výš" - ve smyslu vědět..
Vyloženě de*ilní chyby...
Neříkam, že já se nikdy nepřepíšu, ale prostě si v tomhle nemůžu pomoct a furt se soustředim na to, jestli napsal nějakou chybu Jenom jsem ho ještě nijak nebuzerovala, dělám že nic..

arrow
profile_image
tritia
od 18. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli kouří a má zkažené nečištěné zuby, to teda musí být odér. Pro mě osobně je to jasná stopka. Takže jsem pro říct mu to hned ze začátku, protože jinak to už lepší nebude .

Cituji tritia: Jestli kouří a má zkažené nečištěné zuby, to teda musí být odér. Pro mě osobně je to jasná stopka.

no to tedy jo, i kdyby se choval jak nádherně ..... Kouření mi tedy nevadí, to ostatní ovšem nesnáším.
Normálně bych co nejdřív řekla, že se chystám na preventivku / bělení / nevím co ... k zubaři a jestli nechce jít se mnou, že by se mu to taky hodilo. Pokud se začne vykrucovat, ještě pořád máš čas z takové známosti zdrhnout

arrow
profile_image
Tagyy
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Právě, že mu z pusy nesmrdí Jen prostě to je vidět no Holky mě je to tak trapný mu to říct Ale budu s muset překonat a říct mu to, protože jinak je fakt perfektní

arrow
profile_image
aishka1
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zubní kaz je infekční onemocnění, které postihuje až 80 % české populace.

Zubní kaz způsobují bakterie, a jestliže on má v ústní dutině hodně kazů, tak tam bude i hojné osazenstvo bakterií. Prostě mysli na sebe, a řekni mu ať se nezlobí, ale na své zuby jsi pyšná a nerada by sis musela po každé puse vyplachovat pusu ústní vodou aby sis je ochránila.

arrow
profile_image
Ukulemba
od 5. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak pokud by nechtela lhát, tak prostě se jen zmínit, že jí čeká taky zubní prohlídka a že se bojí, nebo tak něco..kdy ji ta prohlídka čeká říkat přece nemusí a lhát nebude..jednou k tomu zubaři jistě zase pujde

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych to řekla narovinu, ale tak já jsem držka prořízlá. Bohužel ale nepředpokládám, že si stav svého chrupu neuvědomuje, tak se stejně nejspíš dočkáš jen nějaké výmluvy. A těžko se od tebe na začátku vztahu nechá dotáhnout k zubaři. Prostě blbá situace...

Cituji Janča92: Nemá problém napsat slova jako "bich", "přítelkině", "výc", "výš" - ve smyslu vědět..

To je docela síla. Jaký je jinak? Nějak mi až takové chyby nesedí k normálně inteligentnímu člověku, pokud tedy třeba netrpí těžkou dyslexií.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Candy86: Jaký je jinak?

Právě, že jinak je hrozně fajn.. Je to kolega z práce. Víceméně si prozatím jenom píšeme, protože se na pracovišti moc nepotkáváme a ještě mě nikam nevytáhnul A já na první kroky moc nejsem

Cituji Candy86: pokud tedy třeba netrpí těžkou dyslexií.

To mě taky napadlo, ale ptát se ho nechci.
Pokud by tím trpěl, tak by to bylo fakt o něčem jiném. On je právě občas schopný napsat to samé slovo - jednou špatně a po druhé dobře..

arrow
profile_image
Elizabeth Bennet
od 28. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Janča92: To nemusí být hned znak tuposti. Můj dobrý kamarád je těžký dislektik a ještě cosi. Nikdo po něm nic nepřečte a ještě píše příšerný hrubky. Ale přesto je to moc chytrej kluk a teď dokončil vysokou školu

 

Váš příspěvek

Chyba člověka, na kterou jste zaměřeni.....

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené