Smazat

Cizí vlasy ve sprše

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat na váš názor na tom co se mi dnes stalo...uklízela jsem dnes v přítelovým bytě a když jsem uklízela koupelnu, našla jsem tam na zemi dlouhé černé vlasy...sama mám světlé a přítel taky. Jak byste reagovaly? Zatím jsem mu nic nenapsala, je teď pryč, takže se pořád rozmýšlím, jak reagovat. Moc děkuji za vaše rady!
 
arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak mohl si je přinést na sobě, já svoje vlasy taky nechávám všude. Stačí když se o mě někdo otře v mhd. Pak u sebe mohl mít návštěvu samozřejmě, ale za jakým účelem, by byla jen spekulace.
Taky by mě to zarazilo. Buď bych to na něj vybalila, třeba má úplně normální vysvětlení. Nebo si dávat majzla no...

To mě taky napadlo, ale nebyl to jeden vlas, ale několik, jeden ve sprše, druhý pod skříňkou...

arrow
profile_image
Lavender_kid
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nedělala bych scénu, normálně v klidu se zeptej a uvidíš co a jak ti řekne...

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky bych byla v šoku.Snaž se uklidnit,ať neuděláš scénu znytečně a v klidu mu to řekni do očí.Podle toho jak bude reagovat poznáš .Záleží jak jste spolu dlouho,a poznáš že lže.Jak jsi ho dlouho neviděla?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak má reakce by byla, pokud by byl hned doma, asi dost přehnaná jsem hrozně žárlivá a podezíravá Ale pokud není doma, tak to bych vychladla a až by došel domů, normálně bych se ho zeptala, co to byly za černé dlouhé vlasy v koupelně a kde se tam sakra vzaly

Těžko říct, jak dlouho spolu jsme, je to trochu složitý, to bych sem ještě ráda dopsala....někdy v září jsme se po roce a půl rozešli, neklapalo nám to a nebyli spolu až do ledna...když jsme se dali po tak dlouhé době dohromady, tak jsme si oba na rovinu řekli, kdo s kým co měl a myslím (nebo spíš jsem si myslela), že jsme k sobě byli fakt upřímní. Vzhledem k tomu, že je to chlap a docela bordelář, když je sám, tak nepředpokládám, že by za tu dobu, co spolu jsme uklízel koupelnu, takže je možný, že je to z té doby co jsme spolu nebyli, ALE přísahal mi, že u sebe nikoho neměl...buď byl u nich nebo v bytě, kde studuje v jiném městě...takže jsem teď zoufalá, protože ho nechci podezírat, že mi neřekl vše....vrací se až o víkendu, takže to musím do té doby vydržet..

Neviděli jsme se od včerejška, ale ty vlasy tam můžou nějakou dobu být

arrow
profile_image
jupy
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A nemá třeba dlouhovlasou ségru, maminku?... Někdo z rodiny u něj třeba mohl přespat zbytečně se neděs, já měla v bytě kámošku na půl hodiny na kafe a taky jsem při úklidu smetla několik jejích vlasů v obyváku, na záchodě i v koupelně a to si byla jen odskočit

Reaguji na jupy: Nene, právě že jsou všichni světlovlasí

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prostě bych se zeptala, a zeptala bych se úplně obyčejně, stejně jako kdybych se ptala "tuhle krabičku na něco máš, nebo se může vyhodit?" nebo spíš "tady jsem našla otisknutou psí tlapku, on tady byl někdo se psem?".

A to už snad uvidíš, jestli bude reagovat na způsob PROBOHA ŽE JSEM TY VLASY NEUKLIDIL nebo normálně.
(samozřejmě že věci jako afektovaný smích a "jééé, co sis myslelááááá?" spadají do té PRVNÍ skupiny )

arrow
profile_image
anet137
od 18. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě se zeptej Klidně jestli si s ním voláš, tak to nadhoď tak nadlehčeně ke konci konverzace: A neuvěříš tomu, co jsem našla v koupelně...
Rozhodně lepší, než se stresovat celej víkend

Na rovinu se zeptat. Z jeho reakce poznáš, na čem jsi. Ale

Cituji Sasanka: Tak mohl si je přinést na sobě, já svoje vlasy taky nechávám všude. Stačí když se o mě někdo otře v mhd.

Mohl se třeba s někým obejmout a pak ty vlasy z něho v bytě spadly na podlahu... To jsem možná nedala úplně dobrý příklad, ale chci tím říct, že se nemáš předběžně stresovat, nemusí to vůbec nic znamenat .

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji anet137: Klidně jestli si s ním voláš, tak to nadhoď tak nadlehčeně ke konci konverzace: A neuvěříš tomu, co jsem našla v koupelně...

To bych nedělala, zeptala bych se z očí do očí, abych viděla jeho reakci. Takhle si akorát stihne připravit případnou výmluvu.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já vím, že můžeme vymýšlet tisíc způsobů, jak se vlasy dostaly do jeho koupelny, ale, bohužel, to nejjednodušší vysvětlení většinou bývá to správné. Prostě v jeho koupelně byl někdo s dlouhými černými vlasy.
Kdo to byl, jak se tam dostal, kdy to bylo a co tomu předcházelo (popř. co následovalo), to už jsou jenom spekulace, na to ti musí odpovědět přítel sám.
Ale tu situaci ti nezávidím, protože kdyby tam skutečně měl ženskou, tak věř tomu, že se nikdy dobrovolně nepřizná, ani kdybys mu trhala nehty a pálila ho rozžhaveným železem. Chlapi to tak prostě mají
Takže se budeš prostě muset spokojit s jeho odpovědí, ať už ti řekne cokoliv..

 

Téma Cizí vlasy ve sprše je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené