5 důvodů, proč milovat podzim

Kdyby se mě před pár lety někdo zeptal, které roční období mám nejradši, odpověděla bych bez dlouhého přemýšlení. Léto. Jedině léto! Jenže po letech poznávání všech ročních období zjišťuji, že vlastně miluji každé z nich. Akorát trochu jinak. Proč milovat zrovna podzim?

1. Podzimní nostalgie a barvy

Každé roční období se může pyšnit neuvěřitelnými barvami, ať už je to panensky bílá zima, zelené jaro nebo rozkvetlé léto. Barvy podzimu mají ale přeci jen zvláštní hloubku. Navíc spadané listí  působí lehce nostalgicky, což v člověku umocňuje zajímavé emoce.

2. Sluníčko příjemně hřeje

Letní sluneční paprsky bývají mnohdy až otravné, zvlášť pokud zrovna nemáme možnost vyvalovat se u vody. Zato na podzim je sluníčko příjemné, hezky prohřívá, dobíjí nás energií a zlepšuje nám náladu. Procházky prosluněným podzimem jsou jednoduše nenahraditelné.

zoom

3. Je libo burčák?

Na podzim se konají nejrůznější akce, často spojené s vínem, protože je po sklizni. Na trzích, různých veselkách a akcích si tak můžeme dát třeba výborný burčák. A aby toho nebylo málo, můžeme si sednou na zahrádku a nebude nás obtěžovat otravný hmyz, především komáři.

4. Nejlepší období pro svetry

Nosíte rádi ležérní oblečení? Podzim je na nošení pohodlných outfitů jako stvořený. Zimní bundu nechte ještě odpočívat a vytáhněte svoje oblíbené mikiny, svetry a svetříky, módní saka, trička a polo trika s dlouhým rukávem a vyrazte do barevného podzimu.

5. Podzimní západy slunce

Pokud vás do teď nic nepřesvědčilo o tom, proč milovat podzim, pak věřte, že podzimní západy slunce vám doslova vezmou dech. Vezměte se sebou dobré víno, sušenky a teplou deku a vyrazte se svým protějškem nebo třeba kamarádkou pozorovat západ slunce.Komentáře

FrantaP
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.

NOVÉ
Lednice na splátky vás může dostat do dluhů

Lednice na splátky vás může dostat do dluhů

Životní styl

Chybí-li vám peníze, pak nákup na splátky může přijít vhod. Avšak nenechte se zmást, u splátkového prodeje se rozhodně nejedná o vstřícný krok obchodníka. Ten doplňkovou službu nabízí pouze za účelem zvýšení zisků. Co to vlastně nákup na splátky je? Komu při něm dlužíte? A proč i nákup na splátky bez navýšení je rizikem?NOVÉ
Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA v jarních trendech

Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA v jarních trendech

Kosmetika komerční článek

Svět péče o krásu a tělesné a duševní zdraví s renomovanými odborníky nabídne návštěvníkům produkty více než 400 značek, důrazný nárůst zaznamenávají opět přírodní přípravky.