5 důvodů, proč milovat podzim

Kdyby se mě před pár lety někdo zeptal, které roční období mám nejradši, odpověděla bych bez dlouhého přemýšlení. Léto. Jedině léto! Jenže po letech poznávání všech ročních období zjišťuji, že vlastně miluji každé z nich. Akorát trochu jinak. Proč milovat zrovna podzim?

1. Podzimní nostalgie a barvy

Každé roční období se může pyšnit neuvěřitelnými barvami, ať už je to panensky bílá zima, zelené jaro nebo rozkvetlé léto. Barvy podzimu mají ale přeci jen zvláštní hloubku. Navíc spadané listí  působí lehce nostalgicky, což v člověku umocňuje zajímavé emoce.

2. Sluníčko příjemně hřeje

Letní sluneční paprsky bývají mnohdy až otravné, zvlášť pokud zrovna nemáme možnost vyvalovat se u vody. Zato na podzim je sluníčko příjemné, hezky prohřívá, dobíjí nás energií a zlepšuje nám náladu. Procházky prosluněným podzimem jsou jednoduše nenahraditelné.

zoom

3. Je libo burčák?

Na podzim se konají nejrůznější akce, často spojené s vínem, protože je po sklizni. Na trzích, různých veselkách a akcích si tak můžeme dát třeba výborný burčák. A aby toho nebylo málo, můžeme si sednou na zahrádku a nebude nás obtěžovat otravný hmyz, především komáři.

4. Nejlepší období pro svetry

Nosíte rádi ležérní oblečení? Podzim je na nošení pohodlných outfitů jako stvořený. Zimní bundu nechte ještě odpočívat a vytáhněte svoje oblíbené mikiny, svetry a svetříky, módní saka, trička a polo trika s dlouhým rukávem a vyrazte do barevného podzimu.

5. Podzimní západy slunce

Pokud vás do teď nic nepřesvědčilo o tom, proč milovat podzim, pak věřte, že podzimní západy slunce vám doslova vezmou dech. Vezměte se sebou dobré víno, sušenky a teplou deku a vyrazte se svým protějškem nebo třeba kamarádkou pozorovat západ slunce.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Vaginální mykózy – jak se jim bránit?

Vaginální mykózy – jak se jim bránit?

Životní styl komerční článek

Vaginální mykózy jsou častým problémem mnoha žen. Statistiky hovoří o 75 % žen, které během svého života onemocní vaginální mykózou alespoň jednou. Zhruba polovina žen pak tímto nepříjemným onemocněním trpí opakovaně. S blížícím se létem riziko vaginálních mykóz stoupá, protože se snadněji změní vaginální prostředí a dojde k přemnožení kvasinek. Nezkazte si letní sezónu těmito nepříjemnými intimními potížemi!

DOPORUČUJEME
Blíží se léto, co s tou bílou pomerančovou kůží?

Blíží se léto, co s tou bílou pomerančovou kůží?

Plastická chirurgie komerční článek

Už jste se těšili po podivném jaru na první letní dny? Neznám nikoho, kdo by na teplý červen úporně nečekal. Jenže: jsme na něj i fyzicky připraveni? To znamená: máme posílené hýždě i stehna? Kůžičku k nakousnutí? Odchlupené končetiny a jiná tělesná zákoutí? Co chodidla? Nejsou jak struhadla plné parmazánu?NOVÉ
Nejlepší barvy laků na nehty pro podzim 2017

Nejlepší barvy laků na nehty pro podzim 2017

Kosmetika

I odstíny laků na nehty podléhají rozmarům módy. Poradíme vám, jaké barvy byste tuto sezónu měla vyzkoušet.