Vlasové trendy pro podzim-zimu 2017/2018

S novou sezónou přichází touha po změně. Co takhle trochu inovovat váš účes? Seznamte se s nejzajímavějšími vlasovými trendy přímo z módních přehlídek.

Nádech futurismu

img

Někteří vlasoví mágové se očividně shlédli v postapokalyptických sci-fi filmech typu Šílený Max a rozhodli se podobný neotřelý vlasový styl zavést do běžného života. Vy se tak můžete těšit na drsnější nepravidelný střih vlasů s výraznou, často kontrastně zbarvenou ofinou a rafinované zaplétání vlasů do nejrůznějších podob a tvarů.

Dechberoucí barvy

img

Jistě vám neunikl trend barevných vlasů, kterému podlehly i mnohé naše celebrity. Vlasoví stylisté se na módních přehlídkách při barvení vlasů letos opravdu vyřádili. Jejich barevné výtvory se pohybovaly od jemných pastelových nádechů přes výrazné barevné melíry až po vlasy zcela obarvené nepřirozenou zářivou barvou.

Šik mikádo

img

Pokud už nějakou dobu plánujete své lokny zásadně zkrátit, možná vám v rozhodování pomůže fakt, že letošní podzim jsou hitem ostře střižená mikáda. Základem je však perfektní střih, o který byste se neměla pokoušet sama v koupelně. Precizně střižené mikádo vyžaduje svěření se do rukou odborníka, teprve pak to bude to pravé ořechové.

Objem jako bardotka

img

Nechcete se vašich dlouhých vlasů, na které jste tak pyšná, ještě vzdát? To určitě nemusíte, dlouhé vlasy jsou stále trendy. Jen zkuste svůj účes trochu osvěžit a dodat mu moderní šmrnc. Co třeba vyzkoušet nový hit letošní zimní sezóny, pořádně si vlasy natupírovat nebo natočit na velké natáčky a dodat jim tak nepřehlédnutelný objem ve stylu šedesátých let?Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.

NOVÉ
Pod stromečkem překvapení, v novém roce uspokojení

Pod stromečkem překvapení, v novém roce uspokojení

Estetická dermatologie

Příští rok budeme zase o rok starší, to ale neznamená, že náš věk budeme mít napsaný na čele. To ne! Datum narození patří do občanky a tu nikomu zbytečně neukazujeme. Naštěstí jsou před námi Vánoce a my víme, kde Ježíšek naděluje. A až nám nadělí, tak se světu ukážeme. Anti – aging zákroky (nejen pro ženy!) a laserová epilace, to vše je nyní pro vás v Perfect Clinic exkluzivně cenově zvýhodněné. Přijďte si také pro voucher.NOVÉ
Jak se starat o vlasy, aby byly krásné a silné

Jak se starat o vlasy, aby byly krásné a silné

Kosmetika

Říká se, že vlasy jsou korunou ženské krásy. Proto je třeba o vlasy pečovat stejně jako o vaše tělo. Pokud sportujete, aby vaše postava byla perfektní, a snažíte se žít podle zdravého životního stylu, zamyslete se i nad tím, jak můžete pomoci svým vlasům.