Vlasové trendy pro podzim-zimu 2017/2018

S novou sezónou přichází touha po změně. Co takhle trochu inovovat váš účes? Seznamte se s nejzajímavějšími vlasovými trendy přímo z módních přehlídek.

Nádech futurismu

img

Někteří vlasoví mágové se očividně shlédli v postapokalyptických sci-fi filmech typu Šílený Max a rozhodli se podobný neotřelý vlasový styl zavést do běžného života. Vy se tak můžete těšit na drsnější nepravidelný střih vlasů s výraznou, často kontrastně zbarvenou ofinou a rafinované zaplétání vlasů do nejrůznějších podob a tvarů.

Dechberoucí barvy

img

Jistě vám neunikl trend barevných vlasů, kterému podlehly i mnohé naše celebrity. Vlasoví stylisté se na módních přehlídkách při barvení vlasů letos opravdu vyřádili. Jejich barevné výtvory se pohybovaly od jemných pastelových nádechů přes výrazné barevné melíry až po vlasy zcela obarvené nepřirozenou zářivou barvou.

Šik mikádo

img

Pokud už nějakou dobu plánujete své lokny zásadně zkrátit, možná vám v rozhodování pomůže fakt, že letošní podzim jsou hitem ostře střižená mikáda. Základem je však perfektní střih, o který byste se neměla pokoušet sama v koupelně. Precizně střižené mikádo vyžaduje svěření se do rukou odborníka, teprve pak to bude to pravé ořechové.

Objem jako bardotka

img

Nechcete se vašich dlouhých vlasů, na které jste tak pyšná, ještě vzdát? To určitě nemusíte, dlouhé vlasy jsou stále trendy. Jen zkuste svůj účes trochu osvěžit a dodat mu moderní šmrnc. Co třeba vyzkoušet nový hit letošní zimní sezóny, pořádně si vlasy natupírovat nebo natočit na velké natáčky a dodat jim tak nepřehlédnutelný objem ve stylu šedesátých let?Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Zůstaňte štíhlí i v období dovolených aneb jak se vypořádat s letním režimem

Zůstaňte štíhlí i v období dovolených aneb jak se vypořádat s letním režimem

Životní styl

Nastal čas dovolených, což pro mnohé znamená přemíru jídla a mnohdy i alkoholu. Není přeci nic lepšího než zahnat žízeň dobře vychlazenou dvanáctkou. A co se týče pohybu, tak komu by se chtělo v tom vedru sportovat. Lepší je lenošení u vody. Nebo není?

NOVÉ DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.NEJČTENĚJŠÍ TIPY A TRIKY
4 podzimní beauty trendy

4 podzimní beauty trendy

Kosmetika

Kosmetické trendy se mění rychlostí blesku, prozradíme vám, které jsou teď na podzim velkým hitem a stojí za to, je vyzkoušet.