6 věcí, které zvýší vaši atraktivitu

Která žena by se nechtěla cítit přitažlivěji? Prozradíme vám, které věci podle mnohých studií a průzkumů zaručeně zvýší vaši atraktivitu.

Malé černé

Černá barva je v módě a oblékání podle mnohých průzkumů číslem jedna a na první pohled evokuje sexuální přitažlivost, sebevědomí a také inteligenci. Klasické malé černé jednoduchého střihu jsou tak sázkou na jistotu, pokud potřebujete zaujmout a přitom nepůsobit příliš vyzývavě.

Podpatky

Podle studie publikované v Archives of Sexual Behavior, boty na podpatku zaručeně zvyšují přitažlivost žen a probouzejí u mužů nejen erotické myšlenky, ale i galantnost a snahu ženě pomoci. Podpatky tak patří mezi osvědčené ženské zbraně.

Odhalená ramena

Domníváte se, že nejvíce sexy budete s hlubokým výstřihem a minisukní dokonale obtahující křivky vašich boků? Nikoli. Podle průzkumníků z University of New South Wales muže více zaujme ženská šíje a odhalená ramena a paže.

Něco červeného

Barva vášně, lásky a romantiky je přitažlivá jak pro muže tak pro ženy. A studie zveřejněná v The Journal of Personality and Social Psychology tento známý fakt ještě vědecky doložila. Pokud tedy máte v plánu zaujmout vašeho idola, vsaďte na červenou.

Silueta přesýpacích hodin

Vysoké štíhlé modelky jsou sice stále ideálem krásy, ale podle průzkumu uveřejněného v Archives od Sexual Behavior ženy s výraznějšími křivkami a jasnou siluetou přesýpacích hodin zaujmou muže více a také déle udrží jejich pozornost. Pokud jste majitelkou širších boků a úzkého pasu, nebojte se své křivky ukázat.

Rtěnka

Další ryze ženská záležitost, která při vhodném výběru odstínu rozhodně zaujme a zvýší vaši přitažlivost. Vědci z francouzské univerzity zjistili, že servírky, které měly rty namalované červenou rtěnkou, obdržely od pánských hostů vyšší spropitné. Někdy se prostě vyplatí vyměnit bezbarvý balzám za výraznější rtěnku.Komentáře

lykanka
Je to přesně tak dámy, podpatky, podpatky a červená! Platí pro všechny!
Amour
+ příjemná vůně a upravené vlasy, nejvíc "wow" efekt shledávám, když mám rozpuštěné kudrliny
Moník31
Takže dámy, podpatky, odhalit ramena a šup do tohohle počasí A pokud nemáte postavu typu přesýpacích hodin - nevadí, pár vyndaných žeber to zachrání
Admin
Nechci se vám do toho plést, ale já bych řekl, postava a silueta jsou dvě různé věci.
annett.annett
...postava a silueta, jak je to přesně z mužského pohledu myšleno ?
126414
no... hlavně to chce úsměv
Icy Rose
Chlapi jsou divní :D Mně osobně se podpatky do nebes, příliš "dokonalá" postava a jiné přehnané věci na ženách zrovna moc nelíbí :D Hodně mužům, i ženám se naopak líbí přirozenost více, než rádoby bezchybnost... Pár chyb je fajn, dokonalost neexistuje ;)
Icy Rose
Chlapi jsou divní :D Mně osobně se podpatky do nebes, příliš "dokonalá" postava a jiné přehnané věci na ženách zrovna moc nelíbí, hlavně ne kila make-upu :D Hodně mužům, i ženám se naopak líbí přirozenost více, než rádoby bezchybnost... Pár chyb je fajn, dokonalost neexistuje ;)
Admin
...postava a silueta, jak je to přesně z mužského pohledu myšleno ?
....
Úplně přesně? No, ono to kupodivu asi i přesně jde, tedy:

s=p+o

neboli

silueta = postava + oděv
2janinka
silueta vs. postava = takže to nežádoucí stáhnout prádlem a přednosti ještě podpořit a pak aby se ta ženská z těch šatů raději nesvlékala
Nikoll.
..... silueta je když hází stín v šatech pod kterými má stahovací prádlo
a když to sundá, tak se odhalí postava, zcela reálná, vše zvadlo, uvadlo... xD
i úsměv nažhavenýho muže a i jeho......druhý úsměv.
A to nemluvím o make-upu
Retronella
Krása není věčná, když vše není dokonalé, proč sebevědomí nepodpořit
vhodným prádlem...Důležitý je vkus a elegance.
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.

TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.