Bio MosquitNo! proti hmyzu rychle a účinně

Široký sortiment, praktické využití, moderní vzhled, a především přírodní BIO řešení. To vše, a ještě mnohem více nabízí značka MosquitNo!

img

MosquitNo produkty jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě a staly se velmi populárními po celém světě. Pomohou Vám užít si letní aktivity šťastně a v bezpečí. Zvláště v této době chceme být v bezpečí i při našich outdoorových aktivitách.

Slunné dny se vrací a jaro nám opět klepe na dveře. Znovu se budeme vracet do bazénů, koupališť, na zahrádky nebo do lesů a na procházky. Stejně jako každý rok se i letos bude během léta objevovat nepříjemný hmyz a jiná havěť. Letní a cestovní sezóna má být plná odpočinku, a ne probdělých nocí či nepříjemného svědění. Proto pro Vás máme skvělé tipy v boji proti hmyzu. Výrobky MosquitNo skvěle odpuzují hmyz, především komáry, a to díky citronele, přírodnímu odpuzovači, který Vás spolehlivě ochrání a zároveň úžasně voní.

Zapomeňte na škodlivé repelenty, které obsahují toxickou látku DEET a vydejte se na cesty společně s MosquitNo. Produkty jsou 100 % bez DEET a nenajdete v nich žádné škodlivé látky. MosquitNo lze využít i při outdoorových či vodních aktivitách.

V sortimentu naleznete například módní náramky pro děti a dospělé v deseti barvách, cestovní balení, samolepky pro děti, dekorativní květinu a mnoho dalších zajímavých produktů. Výrobky mají odlišnou účinnost, některé vydrží 72 hodin a jiné dokonce až 8 týdnů. Zda Vám stačí 72hodinová ochrana na víkend, který můžete trávit s rodinou v přírodě nebo zda potřebujete dlouhodobější ochranu na celé léto či prázdniny, to posoudíte Vy a dle preferencí si můžete vybrat produkty, které se Vám nejvíce hodí.

MosquitNo můžete sehnat na mnoha místech po celé České republice, Slovensku, ale i v celé Evropě. V nabídce jej mají lékárny, sportovní obchody, obchody pro camping, obchody se smíšeným zbožím, ale také i online e-shopy.

Dlouhodobé výzkumy a studie dokazují, že zákazníci, kteří koupili produkt značky MosquitNo jsou velice spokojení s účinností produktů a rádi se znovu vrací. Zkuste MosquitNo i Vy!

Více informací o produktech MosquitNo a zajímavých produktových balíčcích naleznete na www.beautybox.cz

img


Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Úklidem do plavek

Úklidem do plavek

Životní styl komerční článek

Je tu léto, tak jsme se na něj těšili. Konečně můžeme po tom letošním jaře vyrazit do přírody, na koupaliště a užít si sluníčko a vodu. Ale řekněme si to narovinu, karanténa se na mnohých z nás trochu podepsala, a tak možná také patříte k těm, kteří mají nějaké to kilo navíc. Vždyť kdo má ideální postavu do plavek? Pustíte se do diet nebo budete víc sportovat? Víte, že lze zhubnout i úklidem?

NOVÉ
K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

Životní styl

Mnozí si nejspíš doteď pamatují neuvážené výroky o tom, že kvůli koronaviru se letos k moři nepodíváme. Později média přišla s tím, že budeme moct jedině do Chorvatska, nebo třeba že na plážích v Řecku nás čekají plexiskla. Z Itálie média udělala masový hrob. Na dovolenou by tam jel jedině šílenec! Jaká je skutečnost?ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.