Co skutečně dostáváte do svého těla s levným kolagenem? Zjištění vás překvapí

Nekvalitně očištěný kolagen nejenže z velké části projde tělem nezužitkován, navíc může obsahovat tuky, cukry, puriny či být dokonce znečištěn antibiotiky. Abyste dosáhli mladšího vzhledu, nestačí užívat jakýkoliv kolagen, v záplavě nabídky je třeba vybrat ten, který má maximální vstřebatelnost v tenkém střevu a je zbaven nečistot.

img

S kvalitním kolagenem můžete dosáhnout viditelných výsledků již po 2 – 3 měsících užívání. Nezáleží přitom pouze na množství, ale na kvalitě kolagenu. Prémiový kolagen najdete v doplňku stravy COLLAGEN + 11, novinky v nabídce našeho e-shopu určeného pro ty z vás, kteří si chtějí za dostupnou cenu dopřát kvalitu nabízenou pacientům pětihvězdičkových wellness a beauty center v západní Evropě. V COLLAGEN + 11 najdete nejkvalitnější dostupné látky bez zbytečných příměsí, užíváte a platíte tedy skutečně pouze za to, co vašemu tělu pomáhá dosáhnout mladšímu vzhledu.

Schopnost látek ze složení COLLAGEN + 11 omladit kůži uživatele prokazuje hned několik vědeckých studií, konkrétně jde o tyto výsledky:

Natinol rybí kolagen
• zpevnění kůže o 26,6 %
• zlepšení homogenity kůže o 15 %
• zvýšení radiance kůže o 10 %

CeramosidyTM
• zvýšení hydratace kůže o 16 %
• zvýšení elasticity kůže o 36 %
• zjemnění vrásek o 19 %

Více informací o složení a účincích COLLAGEN + 11 najdete také zde.

V COLLAGEN + 11 najdete kromě prémiového rybího kolagenu typu I dalších 11 účinných látek, a to:

Patentovaný komplex CeramosidyTM
Jedná se o extrakt z pšeničných semen. Přispívá ke zlepšení pleti a kůže, a to dokonce rychleji než samotný kolagen, i díky tomu lze u COLLAGEN + 11 pozorovat první pozitivní účinky užívání již po 2 týdnech.

Kyselina hyaluronová
Kyselina hyaluronová obsažena v COLLAGEN + 11 je nízkomolekulární, díky čemuž se skvěle vstřebává. Má regenerační účinky a chrání kůži před zevními vlivy. Udržuje pokožku a tkáně pevné a pružné. Vyhlazuje starší vrásky a oddaluje vznik nových, stejně tak výrazně koriguje problémové projevy pleti.

Vitamín D
Podílí se procesu dělení buněk, pomáhá udržovat buňky zdravé. Ovlivňuje odstín kůže, pro své pozitivní účinky je dokonce častou součástí přípravků určených ke snížení zánětu a podráždění kůže.

Vitamín E
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Jedná se o jeden z nejdůležitějších antioxidantů přítomných v lidském těle.

Zinek
Pomáhá s udržením si normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky, je pomocníkem v ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamín B5
Pomáhá při obnově sluncem poškozené pokožky, zlepšuje odolnost pokožky na stres a chrání ji před vlivem okolního prostředí, podporuje regeneraci kůže.

Lykopen
Má antioxidační a protizánětlivé vlastnosti. Klinické studie potvrzují, že lykopen má pozitivní účinky při léčbě rakoviny a kardiovaskulárních onemocnění.

Měď
Podporuje normální pigmentaci vlasů a pokožky, přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání a ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamín B7
Ovlivňuje metabolismus téměř všech buněk v těle. Je důležitou součástí procesu tvorby mastných kyselin, bez nichž se neobejde žádná buněčná stěna. Pomáhá udržovat pevnou pokožku a kvalitu vlasů.

Přesvědčte se (doslova) na vlastní kůži a dopřejte si kůru COLLAGEN + 11, uvidíte, že výsledek bude výrazně lepší v porovnání s „obyčejnými“ kolageny prodávanými masově na internetu či v lékárnách. Více informací o tomto produktu naleznete zdeKomentáře

Žakuja
Doplňky stravy používm pravidelně věřím jim
deneb
,,,takže zas reklama na nějaký nejistý výrobek! Jak někde vidím údaje zlepšení o bla bla % tak od toho ruce pryč! Prosím Vás jak se změří zpevnění kůže o 26,6 %? Určitě to není o 26,7%
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.NOVÉ
Jsou neviditelná rovnátka bezpečná?

Jsou neviditelná rovnátka bezpečná?

Životní styl komerční článek

O neviditelných rovnátkách se v poslední době mluví jako o zázraku moderní ortodoncie. O perfektních výsledcích, kterých se s nimi dosahuje, není pochyb. Nás ale zajímalo, jestli jsou neviditelná rovnátka také bezpečná.