Jak odstranit vrásky na čele? Zbavte se jich třeba během pauzy na oběd

Vrásky na čele nebo u kořene nosu se tvoří tím, jak se nám neustále smršťuje kůže podvědomou mimikou. Vrásky tak mohou trápit i jedince po dvacítce, věk v tomto ohledu určitě není rozhodující. Zkrátka někdo má mimiku výraznější, a vrásky jsou viditelné dříve a více. Naštěstí existuje lety prověřený a rychlý způsob, jak vrásky na čele odstranit.

zoom

Odstranění vrásek na čele nebo vyhlazení tzv. mračivky u kořene nosu vám viditelně a prakticky okamžitě rozjasní obličej a ubere několik let. Navíc je to jednoduché a rychlé ošetření, které zvládnete třeba během polední pauzy.

Botulotoxinová pomoc

Často si ani neuvědomujeme, že se mračíme, například svrašťujeme nebo zvedáme obočí. Důsledkem jsou nepříjemné vrásky, díky kterým zbytečně vypadáme starší nebo unavenější. Jednoduchým a účinným řešením je aplikace botulotoxinu. Používá se k odstraňování mimických vrásek nebo třeba k léčbě nadměrného pocení.

Botulotoxin vyhladí mimické vrásky

Aplikace botulotoxinových přípravků je vhodná na odstranění mimických vrásek na čele, kolem očí či mezi obočím. Přípravek vstříknutý pod kůži přeruší nervosvalové spojení a zabrání mimickému svalu v jeho smršťování a tím i tvorbě mimických vrásek.

img

Jak dlouho vydraží botulotoxin?

Efekt trvá čtyři až šest měsíců, po odeznění je vhodné ošetření zopakovat. Výsledek je viditelný už během pár dnů a rozhodně stojí za to! 

Botulotoxin se do rtů nepíchá

Chcete upravit tvar rtů, vyzmizíkovat nosoretní vrásky, vylepšit povadlé retní koutky či povislé kontury obličeje? O tom, že i v tomto případě pomůže tzv. „botox“, panuje mnoho mýtů. Šikovné ruce dermatologů v tomto případě sáhnou po jiném pomocníkovi, a tím jsou výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové. Vyhladí hlubší vrásky na tvářích a kolem úst, odstraní nosoretní vrásky a pomohou vyrovnat prohlubně u vpadlých očí. Také vylepší tvar rtů nebo retních koutků tak, aby byl vzhled přirozený. Efekt vydrží 12 – 18 měsíců a pak lze aplikaci výplně zopakovat.

img

Jaký je rozdíl mezi botulotoxinem a kyselinou hyaluronovou?

Botulotoxin reaguje s nervovými receptory a má schopnost zablokovat či omezit různé reakce – např. stažení svalu. Je vhodný k omezení „pohybu ze zlozvyku“ (třeba krčení nosu, mračení při přemýšlení, čtení atd.), který může mít za následek nevzhledné mimické vrásky (typicky nad kořenem nosu apod.). Efekt vyhlazení vrásek není trvalý, po půl roce až roce začne odeznívat. Ošetření je vhodné pro muže i ženy.

Kyselina hyaluronová má oproti tomu podobu čirého gelu a jde o látku, která je přirozeně obsažena v pokožce, kde má „na starosti“ hydrataci. Má schopnost na sebe vázat velké množství vody. S věkem nám z těla kyselina hyaluronová ubývá. Pokud ji do kůže injekčně dodáme, díky schopnosti hydratace dokáže pokožku vyhladit, ale i regenerovat buňky a celé podkoží. Látka se kvůli regeneračním schopnostem používá i při běžné léčbě (např. v ortopedii a estetické gynekologii). Aplikaci kyseliny se doporučuje opakovat jednou za 9 měsíců až za rok. Pravidelná aplikace kyseliny pomáhá i celkově zlepšovat stav a strukturu pleti, zpevňovat ji.

img

Máte nyní ve způsobech vyhlazení vrásek jasněji? Důležité je vybrat si zkušeného dermatologa se specializací na aplikaci botulotoxinu a výplňových materiálů, jedině ten vám zajistí přirozený a mladší vzhled a zbrzdí procesy stárnutí.
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Napjatý rodinný rozpočet: Tipy, jak vyjít s penězi, i když jste výdaje omezili na minimum

Napjatý rodinný rozpočet: Tipy, jak vyjít s penězi, i když jste výdaje omezili na minimum

Životní styl komerční článek

Rozhodli jste se, že letos zatočíte s napjatým rodinným rozpočtem? Jako novoroční předsevzetí je to jistě chvályhodné, avšak není nač čekat, pokud jste se ještě nepustili do počítání příjmů a výdajů, je nejvyšší čas. A jak vyzrát nad nedostatkem financí?

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!