Dětské legíny – pohodlí jako v bavlnce

Dětské legíny jsou praktickým oblečením pro nejmenší a děti je velmi rády nosí. Není divu, jsou totiž úžasně pohodlné a přizpůsobí se každému pohybu. Ať už k šatům, pod šortky nebo jen tak k tričku, legíny jsou perfektním základem každého dětského šatníku.

img

Český výrobce PLEAS a.s. nabízí pro vaše děti kvalitní legíny vhodné na sport, ale i pro běžné nošení. Společnost klade důraz na kvalitu a nezávadnost použitých materiálů, perfektní zpracování a vynikající komfort při nošení. K dispozici jsou dětské legíny ve velikostech 104 až 176. 

Praktické přiléhavé legíny mají jednoduchý střih, skvěle padnou a drží tvar. Jsou velmi pohodlné, a lze je nosit i místo tepláčků. 

Bavlněné legíny pro děti

Dětské legíny jsou vyrobeny z kvalitního bavlněného materiálu, který v kombinaci s elastanem dokonale přilne k tělu a dítě tak legíny na sobě téměř necítí a může se pohybovat bez zábran.

Většinový podíl na složení má 100% bavlna, díky které jsou dětské legíny měkké, poddajné a příjemné na nošení. Na rozdíl od syntetických materiálů je bavlna příjemná na dotek a dokáže také absorbovat pot. Díky zdravotně nezávadnému materiálu jsou tak legíny vhodné i pro citlivou dětskou pokožku

Odolný a prodyšný materiál je vhodný jak pro sportovní aktivity, tak pro každodenní nošení, a proto své děti můžete do legín obléci v podstatě kdykoliv. 

Funkční dětské legíny 

Díky svým skvělým funkčním vlastnostem jsou vyhledávaným typem dětské funkční legíny, které jsou ideální pro sportování venku nebo v tělocvičně. Materiál je rychleschnoucí, snadno se o něj pečuje a dobře odvádí pot i při dlouhotrvající sportovní aktivitě. 

Funkční legíny pro děti jsou vhodné jako první vrstva oblečení na celoroční použití. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Ani si nesedejte, jinak budete litovat

Ani si nesedejte, jinak budete litovat

Životní styl

Snažíte se zmírnit následky sedavého způsobu života tím, že po práci zařazujete pohybovou aktivitu? Pravidelný pohyb je zdraví prospěšný, pro zmírnění následků sedavého způsobu života  však nestačí. Nadměrné sezení má na zdraví negativní dopad bez ohledu na dobu strávenou pohybem. Co s tím?

NOVÉ
Připíchněte si krásnější obličej

Připíchněte si krásnější obličej

Plastická chirurgie komerční článek

Slyšeli jste už někdy výraz Beautification? Nejvýstižněji by se do češtiny dal přeložit jako zkrášlování. Je to výraz, pod který plastičtí chirurgové schovávají různé drobné úpravy obličeje, které mají za úkol ho – jak již název napovídá – zkrášlit. A to co nejméně invazivními metodami.DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?