Elixíry mládí v českých lázních

Wellness centra, hotely i jiná zařízení nabízejí nespočet pobytů vhodných snad pro každého. My jsme pro Vás vybrali takové pobyty, po kterých přijedete domů mladší, odpočatější a připraven/a se opět postavit všedním dnům. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si můžete užít i společnost spřízněných duší.

img

Každý si občas rád dopřeje hýčkání, masáže nebo zábaly, které nejen lázně nabízí. Pomůže to v odpočinku, relaxaci a odreagování se od všedních dní, které v dnešní rychlé době mohou být značně stresující. Je proto fajn jednou za čas odjet za zážitkem do některých českých lázní, které se o vás postarají a vy budete na konci pobytu nový člověk nabitý pozitivní energií. 

img

Stále ještě váháte, zda vůbec někam vyrazit? Ve Spa Hotelu Millenium v Karlových Varech na vás už čekají s otevřenou náručí. Můžete se zde ubytovat v příjemných, luxusně vybavených pokojích a ve volném čase využít hotelové wellness centrum. To nabízí několik saun, vířivku, solnou jeskyni, možnost oxygenoterapie či různých zábalů. 

img

Další možností, kde si užít krásné chvíle plné pohody a odpočinku je bezpochyby Lázeňský hotel Olympia v Mariánských lázních. Tento hotel nabízí několik druhů masáží, zábalů a koupelí. Mimo to se zde můžete zbavit celulitidy v rámci anticelulitidního programu. Ten zahrnuje například anticelulitidní masáž, cryoterapii či přístrojovou lymfodrenáž se skořicovým zábalem. Komentáře

Žakuja
Ještě nikdy jsem nebyla v lázních, tak doufám, že se tam aspoň jednou v životě podívám
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Letní dovolená u moře? Kdepak! Poznejte nejkrásnější písečné pláže v Česku

Letní dovolená u moře? Kdepak! Poznejte nejkrásnější písečné pláže v Česku

Životní styl komerční článek

Horko a voda šplouchající o břehy romantických písečných pláží – nějak tak byste si asi vybavili ideální dovolenou u moře. Pokud jste ale zůstali raději doma a upřednostnili dovolenou v Čechách, nezoufejte. Překrásné písečné pláže najdete i tady.

TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.NOVÉ
Kávou proti obezitě i stresu

Kávou proti obezitě i stresu

Životní styl

Je pití kávy zdravé nebo se máme přemíře kofeinu vyhýbat? Podle mnohých studií a odborníků je káva zdraví prospěšná, navíc díky obsahu kofeinu dokáže příjemně povzbudit a dokonce působí i proti stresu. Kolik kávy denně pít, abychom z toho vytěžili maximum?