Elixíry mládí v českých lázních

Wellness centra, hotely i jiná zařízení nabízejí nespočet pobytů vhodných snad pro každého. My jsme pro Vás vybrali takové pobyty, po kterých přijedete domů mladší, odpočatější a připraven/a se opět postavit všedním dnům. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si můžete užít i společnost spřízněných duší.

img

Každý si občas rád dopřeje hýčkání, masáže nebo zábaly, které nejen lázně nabízí. Pomůže to v odpočinku, relaxaci a odreagování se od všedních dní, které v dnešní rychlé době mohou být značně stresující. Je proto fajn jednou za čas odjet za zážitkem do některých českých lázní, které se o vás postarají a vy budete na konci pobytu nový člověk nabitý pozitivní energií. 

img

Stále ještě váháte, zda vůbec někam vyrazit? Ve Spa Hotelu Millenium v Karlových Varech na vás už čekají s otevřenou náručí. Můžete se zde ubytovat v příjemných, luxusně vybavených pokojích a ve volném čase využít hotelové wellness centrum. To nabízí několik saun, vířivku, solnou jeskyni, možnost oxygenoterapie či různých zábalů. 

img

Další možností, kde si užít krásné chvíle plné pohody a odpočinku je bezpochyby Lázeňský hotel Olympia v Mariánských lázních. Tento hotel nabízí několik druhů masáží, zábalů a koupelí. Mimo to se zde můžete zbavit celulitidy v rámci anticelulitidního programu. Ten zahrnuje například anticelulitidní masáž, cryoterapii či přístrojovou lymfodrenáž se skořicovým zábalem. Komentáře

Žakuja
Ještě nikdy jsem nebyla v lázních, tak doufám, že se tam aspoň jednou v životě podívám
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.NOVÉ
Osvěžte svou duši kurzem kreslení

Osvěžte svou duši kurzem kreslení

Životní styl

Každý z nás občas potřebuje vypnout. Zapomenout na starosti všedních dní. Dopřejte své duši odpočinek. Začněte kreslit.