Jak se starat o vlasy, aby byly krásné a silné

Říká se, že vlasy jsou korunou ženské krásy. Proto je třeba o vlasy pečovat stejně jako o vaše tělo. Pokud sportujete, aby vaše postava byla perfektní, a snažíte se žít podle zdravého životního stylu, zamyslete se i nad tím, jak můžete pomoci svým vlasům.

Mytí vlasů: šetrně a efektivně 

Před mytím nezapomeňte vlasy vždy pořádně pročesat. Zbavíte je tak všech použitých stylingových přípravků a rozčešete případná zašmodrchání. Vlasy umývejte šetrně, moc je netřete, radši jen jemně masírujte konečky prstů a nepoužívejte příliš horkou vodu. 

Volte šampon vhodný pro váš typ vlasů. Pokud řešíte nějaký problém s vlasy, určitě je vhodné zvolit šampon s vyživujícími látkami. Třeba Revitalon Aktivační šampon je určený zejména pro péči o jemné, poškozené a vypadávající vlasy, kterým dodává prospěšné látky vyživující vlasy od kořínků.  

Mytí vlasů začínejte u pokožky hlavy a u kořínků vlasů, konečkům vlasů stačí šamponu méně. Na závěr je dobré vlasy opláchnout vlažnou vodou, což vlas uzavře a činí jej odolnějším, navíc dodá i lesk. 

Sušení vlasů: buďte opatrní 

Při sušení platí, že čím trpělivější a šetrnější budete, tím lépe pro vaše vlasy. Ideální je, když vlasy jemně protřete ručníkem, nebudete je příliš mačkat a tahat. Pomoci vám může i bavlněný turban, který usnadňuje vysoušení vlasů, je k nim šetrný a snadno se s ním pracuje.  

zoom Zvětšit

Revitalon Forte 90 kapslí + turban na vlasy jako dárek. (Doplněk stravy)

Fénování sice úpravu vlasů urychlí, navíc dodá účesu i žádaný objem, ale může vlasy také poškodit. Proto nefénujte mokré vlasy, ale počkejte, až budou mírně proschlé. Fén držte dále od hlavy a nepoužívejte příliš horký vzduch. Dejte si pozor i na to, abyste nesušily vlasy dlouho na jednom místě.

Výživa vlasů: klíč k úspěchu 

Zatímco vnější péči o vlasy už možná máte v malíčku, na vnitřní péči o vlasy se bohužel někdy zapomíná. Jde především o jejich výživu, což je dost podstatná věc. Vlasy jsou z chemického hlediska směsicí mnoha prvků a látek a mnoho z nich je potřeba jim neustále dodávat, například aminokyseliny, vitaminy či minerální látky.

Abyste nemusely každý den kontrolovat, zda máte potřebných živin dostatek, můžete se spolehnout na některý z komplexních doplňků stravy. Revitalon Forte od VITARu, tradičního českého výrobce vitaminových doplňků, obsahuje 18 účinných látek a denně stačí užívat jedinou kapsli. Máte tak jednoduše vyřešený problém, jak na výživu vašich vlasů, aby byly krásné a silné. Navíc k dárkovému balení s tříměsíční kúrou dostanete bavlněný turban od módní návrhářky Zuzany Bottkové. Ten se hodí k šetrnému sušení vlasů a celý set může potěšit i jako vánoční dárek.  

zoom Zvětšit

Doporučuje Česká Miss Supranational 2017 Tereza VlčkováKomentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?

NOVÉ
Péče o zevnějšek vám může ubrat mnoho let. Čemu se věnovat?

Péče o zevnějšek vám může ubrat mnoho let. Čemu se věnovat?

Životní styl komerční článek

Připadáte si při pohledu do zrcadla staře a přepadají vás kvůli tomu deprese? Nevěšte hlavu, vhodnými kroky - ať už preventivními, či následnými - lze stárnutí zpomalit a několik let si dokonce možná budete moci ze svého vzezření odečíst. Jak na to?NOVÉ
Last minute dovolená - dokonalý relax za ty nejlepší ceny

Last minute dovolená - dokonalý relax za ty nejlepší ceny

Životní styl

Podzim je tu a s ním i výhodná nabídka last minute dovolených od cestovní kanceláře Blue Style. Zaleťte si k moři, za památkami nebo dech beroucí přírodou!