Last minute dovolená - dokonalý relax za ty nejlepší ceny

Podzim je tu a s ním i výhodná nabídka last minute dovolených od cestovní kanceláře Blue Style. Zaleťte si k moři, za památkami nebo dech beroucí přírodou!

img

Cestování s cestovní kanceláří je snadné a ušetří vás zdlouhavého plánování a zařizování. Proto se lze rozhodnout a vyrazit i na poslední chvíli, třeba ještě teď na podzim! Last minute nebo dokonce Super last minute zájezdy jsou navíc lákavé výrazně nižší cenou a vybrat si stále můžete z řady krásných destinací.

Jednou z nich je například Kypr, třetí největší ostrov Středozemního moře, který se pyšní nejčistší vodou ke koupání v rámci EU. Podle bájí a pověstí se ve zdejších pobřežních vodách zrodila bohyně krásy a lásky Afrodita. Skvělou dovolenou zde prožijí rodiny, senioři, páry, jednotlivci i parta přátel.

Luxusní dovolenou můžete zažít v Dubaji. Zdejší hotelové komplexy vám poskytnout přepychové pohodlí a perfektní služby. Volný čas můžete trávit na pláži opalováním nebo vodními sporty, obdivováním zdejší architektury, anebo se vypravte za dobrodružství do pouště. Také milovníci nakupování budou v Dubaji jako v ráji.

Zklamaní nebudete ani z pobytu na Maledivách. Zdejší bělostné pláže a azurově modré moře jsou potěchou pro oko a vy zde najdete ten pravý klid na odpočinek, nemluvě o romantických západech slunce. Pod hladinou můžete obdivovat nádherné korálové útesy, kde žijí nejrůznější druhy pestrobarevných ryb i další mořští živočichové.

img

Skvělou volbou je nepochybně i Egypt, podobně jako na Maledivách, i zde vás okouzlí bohatý mořský život. Rudé moře samozřejmě není vše, co tato země nabízí, navštívit můžete historické památky, které na vás dýchnou starodávnou atmosférou. Dobrodružné povahy mohou vyrazit na jízdu na velbloudech a čtyřkolkách pouští či se zúčastnit plavby po Nilu ke starověkým chrámům a hrobkám. Okouzlení budou tudíž jak milovníci pláží, moře a přírody, tak zájemci o historii. Zkrátka dovolená plná zážitků! Vybrat si můžete z oblíbených letovisek Marsa Alam a Hurghada.

A zapomenout nesmíme ani na Madeiru, ostrov věčného jara. Pokud si za svůj cíl zvolíte tuto perlu Atlantiku, můžete zažít jak odpočinkovou, tak aktivní dovolenou. Madeira nabízí krásné pláže, kde se můžete v klidu opalovat a osvěžit se ve vodách oceánu. Své návštěvníky však láká hlavně na okouzlující přírodu. Čekají zde na vás stezky vavřínovými pralesy, hluboké kaňony s říčkami a vodopády i horské vrcholy. Na Madeiře se zkrátka nudit nebudete! Vyberte si tu pravou dovolenou u CK Blue Style a vraťte se domů s nezapomenutelnými vzpomínkami a plní nově nabyté energie. Stačí pár kliknutí a máte zařízené vše od letenek přes ubytování až po stravování.

img


Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.


Mohlo by vás také zajímat


DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.

TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?